Do rad osiedli docierają transporty maseczek. Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla otrzymają je za darmo

8

Około 300 tysięcy bezpłatnych maseczek trafi do mieszkańców Kędzierzyna-Koźla. Od ubiegłego tygodnia Wydział Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta rozpoczął przekazywanie maseczek do rad osiedli, które teraz zajmą się ich dystrybucją.

Maseczki są bezpłatne i zostały przekazane do Gminy Kędzierzyn-Koźle przez Wojewodę Opolskiego w ramach walki z pandemią COVID-19. Na zdjęciach moment odbioru dostawy w radzie osiedla Piastów. Informacje na temat tego, jak otrzymać maseczki, udzielają bezpośrednio rady osiedli. Adresy i numery telefonów na stronie urzędu miasta – kliknij, aby przejść.

8 KOMENTARZE

 1. No to wojewoda zaszalał. Teraz po dwóch latach epidemii gdzie maseczki kosztują grosze, maskę mamy w każdych spodniach wojewoda rozdaje je za darmo. Obstawiam że jakiemuś pociotowi zostały niesprzedane zapasy wojewoda za grube pieniądze to odkupuje a następnie można się pochwalić jak to dba się o mieszkańców.

  • A ja zakładam że jesteś frustratem i do tego upierdliwym. Nie chcesz, nie bierz. Nie masz co robić? Idź do kibelka pobaw się małym. Wyjdziesz zrelaksowany i uśmiechnięty.
   Nie chcesz darmowych maseczek, nie bierz darmowych. Kup se za parę groszy, jeśli cię to rajcuje, ale nie truj i nie rozlewaj swojej żółci na wszystkich wokół.

 2. Jeszcze gdy by tak w tych miseczkach ludzie chodzili, to by było ok. Ale zaraz zobaczę wpisy antyszczepionkowcow którzy powiedzą ze to nic nie daje -ale kieruje do was apel skoro nie dbacie o swoje zdrowie, zadbajcie o innych

 3. Niezłe wyczucie czasu …
  pewnie nie wiedzą jak to zutylizować …
  mieszkańcy pomogą wyrzucając je masowo gdzie popadnie ;).
  BRAWO WOJEWODA !!

 4. A słyszałem, że lokal rady osiedla śródmieście otwiera swe podwoje w pierwszy i trzecie wtorek miesiąca, w godzinach od 17:00 do 18:00. Czy warto może już kolejkę zaklepać, bo pierwszy termin otwarcia minął, a do drugiego blisko. Czy może jakiegoś stacza kolejkowego zamówić, co by mi te darmowe maseczki wystał?
  Co radzicie?

Skomentuj