Radny Piotr Jahn zakażony koronawirusem. Kolejni dwaj radni przebywają na kwarantannie domowej

41

Radny powiatowy Piotr Jahn miał dodatni wynik testu na obecność koronawirusa i trafił do szpitala zakaźnego w Koźlu. Dwójka członków zarządu powiatu – Paweł Masełko i Stanisław Węgrzyn przebywa w izolacji domowej i oczekuje na wynik badania.

Informacje te potwierdziły lokalne struktury Platformy Obywatelskiej, której Piotr Jahn jest członkiem.

– Piotrze! Wszyscy jesteśmy dziś myślami z Tobą i życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia! I oczywiście do aktywności, której potrzebuje nasz powiat i nasza struktura – możemy przeczytać na profilu facebookowym Platformy Obywatelskiej w Kędzierzynie-Koźlu.

Piotr Jahn jest przewodniczącym komisji infrastruktury i bezpieczeństwa w radzie powiatu. W przeszłości pełnił funkcję przewodniczącego rady, od lat jest nauczycielem w II Liceum Ogólnokształcącym.

Na wyniki badań oczekuje też dwójka członków zarządu powiatu: Stanisław Węgrzyn (zawodowo dyrektor Miejskiego Zarządu Budynków Komunalnych) oraz Paweł Masełko (świeżo upieczony szef klubu radnych komitetu Sabiny Nowosielskiej-Koalicja Obywatelska w radzie powiatu oraz dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Kędzierzynie-Koźlu).

Aktualizacja: jak się dowiadujemy, kwarantanną objęty jest też radny powiatowy Dariusz Szymański.

41 KOMENTARZE

  • Mówią ludzie , że pan Paweł Masełko dyrektor miejskiej szkoły, radny powiatowy, członek zarzadu powiatu, ostanio awansował politycznie i został szefem klubu radnych PO w powiecie za super aktywne partyjne działanie i wkrótce zostanie starostą powiatu. Mówią też, że to wybitny polityk i mądry samorządowiec powiatowy, który powiat wyprowadzi na prostą i naprawi to co jest do naprawienia.

   • Jakoś nie zauważono efektów tego aktywnego partyjnego działania tego wybitnego i mądrego samorządowca powiatowego. Zatem czym dotychczas wykazał się pan Paweł Masełko ? Mam rozumieć, że MOŻE, MOŻE, MOŻE „powiat wyprowadzi na prostą i naprawi to co jest do naprawienia.” Wielu w „mieście możliwości” głosiło takie rewelacje i potem pokazali się. Ludzie zawsze różne rzeczy mówią. Czyżby kolejny pomysł „totalnej opozycji” polegający na znalezieniu jelenia i kozła ofiarnego byle przedłużyć swe rządy przy korytku ? Co jest z powiatem złego ? Widać starosta Małgorzata Tudaj przeszkadza układom biznesowo-medycznym i stąd ta cała nagonka i szopka od pewnego czasu. A „Mówią ludzie , że pan Paweł Masełko …itd” to tylko sondowanie, przygotowanie gruntu i przeprowadzenie zmiany do tego. Pani Kidawa została twarzą PO i co z tego wychodzi ??? :)))

    • Hej „niech żyje Kedzierzyn-Koźle” coś takiego ja jednak w panu Pawle widzę dobrego przyszłego staroste powiatu kędzierzynsko-kozielskiego. Ma duzo walorów, jest ambitny, wie czego chce i jest wytrwały w działaniu i przy tym bardzo pracowity, no i bardzo dobrze wykształcony. To znakomity samorządowiec i wkrótce starosta. Przykro mi,że nie podzielasz mojej opini.

     • Jakoś nie zauważono efektów tego aktywnego partyjnego działania tego wybitnego i mądrego samorządowca powiatowego. Zatem czym dotychczas wykazał się pan Paweł Masełko ? Dobrze wykształcony to jeszcze nie wszystko. W czym ambitny ? Wytrwały w działaniu, pytanie do czego, skoro nie widać efektów tego aktywnego partyjnego działania. „Wie czego chce”, tylko czego chce ? Trudno stwierdzić celów jego chcewstwa po braku efektów działania. Patrząc z boku to człowiek wyciągnięty z kapelusza w wyniku rozgrywek partyjnych. Czy będzie starostą to czas pokaże. Jak się mówi „na układy nie ma rady.” Czyli wracamy z powrotem do tego, że starosta Małgorzata Tudaj przeszkadza układom biznesowo-medycznym i stąd ta cała nagonka i szopka od pewnego czasu.

 1. :)) Dla działaczy PO jak znalazł się szpital w Koźlu. Frakcja ta tak ochoczo krytykuje przekształcenie kozielskiego szpitala w jednostkę zakaźną. To nazywa się IRONIA LOSU !!!! Można pośmiać się. :)))

   • Poważnie ??? :)) Stąd podobny do mojego nick: @niech żyje Kędzierzyn-Koźle. Następnym razem napisz pod swoim oryginalnym oddającym twoją osobowość. Bądź SOBĄ !!! :)))

     • :)) Wygląda na to, że masz bardzo słabą psychikę, skoro sypiesz się przy takiej sytuacji jak ten wirus. Pograj sobie jakąś grę na kompie i wyluzuj. :)) Zmień nick, nie mam ochoty by ludzie kojarzyli mnie z takim czymś.

     • Nie musi być wirus. :))) Automatyzacja, robotyka, SI zrobią swoje. Kędzierzyn-Koźle wymiera śmiercią naturalną, młodzi wyjeżdżają, społeczeństwo tego miasta starzeje i z czasem wymrze. Zostanie garstka do nadzorowania zakładów i z czasem oni staną się również zbędni. :)) PRZYSZŁOŚĆ Kędzierzyna-Koźla zwanego „miasto możliwości.” :)))

 2. NTO informuje, że Panowie byli na spotkaniu, na którym było sporo osób. Ciekawe czy organizator zapewnił właściwe środki ostrożności.To chyba powinien sprawdzić Sanepid. Choremy życzmy szybkiego powrtotu do zdrowia.

 3. I co lokalni krzykacze z po, ko, kodu i jak tam dalej was nazywają pyskowaliście na decyzje wojewody z PiS-u w sprawie szpitala jednoimiennego w Koźlu, a teraz jest on dla waszych ludzi potrzebny i niezbędny. Panie senatorze Godyla, radni miejscy Wiśniewski, Oczoś i
  radny wojewódzki Węgrzyn czapki z głowy, posypać popiołem i należy grzecznie przeprosić wojewodę i starostę za sianie fermentu i zamieszanie jakie na łamach kk24 zrobliście.
  Wystawliście przysłowiową armatę na wróbla.Ponieważ punkty waszego ugrupowania spadają i czepiacie się wszystkiego jak rzep psiego ogona.
  Z nienawiści do PiS-u tracicie rozum i zdrowy rozsądek. Szkoda zdrowia. PiS i tak wygra te i następne wybory.

  • Serdecznie pisowi życzę kolejnej wygranej, naprawdę, niech ta partia ekspertów, kolegów, ludzi, którym się należy ma szansę się wykazać w trudnych sytuacjach, po sukcesach ją ocenimy. PiS ma szerokie kadry ekspertów, ludzie z pis znają się na zarządzaniu, to naprawdę są wysoko wykształceni ludzie, światowi, oczytani, znający obce języki, świetnie poruszający się na europejskich i światowych salonach. Są przyjaciółmi wysoko postawionych ludzi sukcesu na całym świecie.
   Doskonale wiedzą jak zablokować 0,5km torów by firmy mogły kwitnąć i się rozwijać, doskonale potrafią uśmiechać się przed wyborami i zniknąć jak kamfora zaraz po nich. Doceniamy tu lokalnie wszystkie wspaniałe obiecane przed wyborami i już dokonane osiągnięcia jakie dopięła p. Porowska z PiS, jak troszczy się o wyborców, doceniamy pis wojewodę, który w KK założył szpital COVID, ta troska na nas robi wstrząsające wzruszenie. Jesteśmy bliski spazmów jak w północno koreańskiej telewizji na widok Kim Jong Una.
   Kochamy PiS, chcemy by rządził wiecznie, dzięki nim moje dziadki mają 1000zł, co miesiąc mogą sobie kupić smartfona, tablet a jak się sprężą przez 3 miesiące to świetnego laptopa. Dzięki temu rośnie w siłę azjatycka potęga, bo przecież nie kupię 3 ton kartofli, 3 ton rudy miedzi albo kilku ton węgla energetycznego, bo gdzie to będę na swojej posesji trzymał, tam ma rosnąć trawnik bluegrass.

   • Przenieś się z tej zadymionej Blachowni, to może wreszcie choć trochę zmądrzejesz. Chyba, że pasuje ci miano wsiowego głupka i pajaca?

  • tym tokiem rozumowania to znaczy, ze szpital nie jest potrzebny wyborcom pis, bo psioczysz na poko itd a sama jesteś jak to wahadło przechylona w przeciwną stronę, twoje jest lepsze od tej drugiej strony mam rozumieć, że twoje jest twojsze,

   kolejny forumowy dzień świra… ach jakie to Polskie, fajne śmieszne ludziki, wypierdki i kwakwarakwa

 4. Testy są złe więc mogły pokazać co innego. Prezydent Tanzanii wysmiał te testy, bo podał imiona, a pod imionami koza, owoc papayi i olej, tylko olej nie miał wirusa… wirus jest, ale nie taki mocarny jak nam go pokazują w tv. A ludzie niestety umierali i będą umierać…

 5. Ja się tam ciesze że tak mało testów robią, większość pewnie nie zdaje sobie sprawy że przechodzi wirusa bez objawów, gdyby nam robili testy okazało by się że mamy wirusa i cyk obowiązkowa kwarantanna dla rodziny wtedy gospodarka całkiem by padła.

 6. Ten „niech żyje Kędzierzyn-Koźle” to jakiś PiSowski troll. Nie ma sensu słuchać tego gościa bo nie analizuje rzeczywistosci tylko ma przekaz typu wina Tuska i PO to zło, a PiS jest super i kocham Kaczora.

 7. Jest tu kilku ludzi , którzy widzą jak robi się Ludzi w koniowirusa . Koronawirusy są , były i będą . Jeżeli Pan John ma zdrowie osoby 90!letniej to powinien w domu siedzieć .K-Koźle ..klęska wojewódzka .Jesteśmy bez szpitala .Dzis Słowenia skończyła z Fakepandemic . A u nas same osły Szumowskiego i wyznawcy koronowirusa z odbiorników telewizyjnych . Zamieniono kraj w dom wariatów . A K-Koźle w miasto wariatów bez szpitala .

Skomentuj