Radni zaniepokojeni o szpital przed drugą falą epidemii. Paweł Masełko gościem Studia KK24.pl

14

Szpital w Kędzierzynie-Koźlu przed spodziewaną drugą falą epidemii trafił do grona dziewięciu wielospecjalistycznych placówek w Polsce wyznaczonych do walki z koronawirusem. To rodzi obawy, że znów stanie się on niedostępny dla niezarażonych mieszkańców naszego powiatu. W tej sprawie odbyła się nadzwyczajna sesja, a radni wystosowali prośbę do wojewody. Czego dokładnie ona dotyczy? O tym w Studiu KK24.pl rozmawiamy z Pawłem Masełko, radnym powiatu i członkiem zarządu powiatu:

14 KOMENTARZE

 1. Nie powiedział nic nowego. Tak po prawdzie, to po co tyle gadania o tym wirusie? Jest i będzie i gadanie nic nie da. Kto się uodporni, to się uodporni, a kto nie, to ma pecha. Tyle w temacie.

 2. Ten pan nic nowego nie powiedział. Gadka dla gadki. Lans i próba na siłę zaistnienia. Lepiej, by się wziął za porządną robotę, a nie czcze nawijanie.
  Ten temat inni kompetentni fachowcy przedstawiali mieszkańcom wystarczająco dobrze. Panie Masełko mowią, że w szkole jest parę rzeczy do zrobienia i weź się za to, za co w końcu Ci płacą, a nie udawaj społecznika.

 3. Chce zaistnieć, ale się nie udaje i może stąd to zaniepokojenie. Ludzi gostek gadać i tyle. Wolno mu, choć czasem lepiej pomilczeć, a więcej robić.

  • Wówczas „może” lekarz Olejnik i reszta „radnych” przestanie interesować się „działalnością publiczną” na rzecz „miasta możliwości.” :) :) :)

 4. Niech przestaną robić te chore testy , wygłupiać się z tymi kostiumami kosmitów i zlikwidują niepotrzebne szpitale psychoepidemii . Notabene i tak to zrobią -najpóźniej na wiosnę ….bo skończy się kasa z kredytów .Epidemia bezobjawowa. Nikt nie umarł na covid oprócz tych chorych co i tak by już umarli. Najdalej na wiosnę będzie personel corona Schwindel płakał za stracone eldorado ?

 5. A Olejnika znowu tam nie było. Ma co innego na głowie. Biznes, to biznes, a rada, to tylko rada. I po co ten przydługawy i nudny cyrk? Joanna czeka.

 6. ZaniePOKOjeni? Przecież oni rządzą miastem i powiatem od samego początku do teraz! Oczywiście pod różnymi szyldami, ale to ci sami ludzie, ich dzieci i wnuki. Teraz są zaniePOKOjeni. Ci towarzysze startowali do różnych rad z różnych ugrupowań, byle wykorzystać trend w lokalnych społecznościach. „IDEOWCY” za…ni. Coście robili przez ten cały czas aż do tej pory? Kolesiostwo i synekury tylko was interesowały? Przestańcie udawać, że interesuje was TOWARZYSZE los mieszkańców. Mało kogo już na ten pic nabierzecie, choć sporo was i w tym mieście iw powiecie i w województwie. Jeszcze sporo. Niestety.

 7. Paweł starostą i tak nie zostaniesz, nie pomogą tutaj żadne sztuczki i zabiegi nawet długoterminowe. O stołku starosty zapomnij. Powielanie i wygłaszanie myśli oraz przemyśleń członków zarządu powiatu i innych radnych jako swoich na nic. Dotychczas nic nowego nie wniosłeś, a 6 rok jesteś radnym.

 8. To nie ten kaliber. Raczej ślepak, niż ostra amunicja. On się ciągle miota między MN, a PO. Kiedyś tam, teraz w POKO Nowosielskiej (lewica), a gdzie za 3 lata? Najlepiej na Białorusi. Tam mógłby wygłaszać swoje „płomienne” przemyślenia. Znajomy wszystkich i znawca wszystkiego. Z wszystkimi nie da się dobrze żyć, przytakiwac i klepać po plecach. Do pewnych rzeczy niektórzy nigdy nie dojrzewają. Oj, żeby się chłopina sam nie zakiwał. Nie wystarczy chcieć, trzeba jeszcze potrafić.

Skomentuj