Radni powiatowi obradują w sali gimnastycznej z zachowaniem procedur epidemicznych

9

Maseczki na twarzach i zachowanie co najmniej dwumetrowego dystansu pomiędzy obradującymi. Trwa sesja rady powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego w warunkach epidemii.

Obrady odbywają się w sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Matejki. Sala obrad w starostwie jest zbyt mała, aby utrzymać dwumetrowy dystans pomiędzy radnymi, członkami zarządu powiatu i urzędnikami. Jeśli to możliwe, goście uczestniczą w obradach zdalnie za pośrednictwem komunikatora wideo, jak dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej Jarosław Kończyło wraz ze swoim zastępcą Jackiem Mazurem.

W porządku obrad sesji znajdują się m.in. zmiany w budżecie, uchwały dotyczące placówek oświatowych (m.in likwidacji szkół policealnych) oraz nieruchomości należących do powiatu.

9 KOMENTARZE

  1. Radnego Olejnika nie było i pytają czy przypadkiem ze strachu przed wirusem nie skrewił i nie brał udziału w obradach rady powiatu.

  2. Sesja online z Rady Miasta dostępna. Radni dyskutowali m.in. o sytuacji zdrowotnej naszych mieszkańców. Sesja trwała ponad 7 godzin. Szacunek. Sesji online Rady Powiatu jak nie było tak nie ma, nic nie mieli do powiedzenia w tym temacie?

Skomentuj