Radni miejscy zbiorą się pierwszy raz po wakacyjnej przerwie. W porządku obrad inwestycje mieszkaniowe

6

To będzie pierwsza po wakacyjnej przerwie sesja Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle.  Ze względów bezpieczeństwa posiedzenie rajców odbędzie się zdalnie, podobnie jak poprzedzające ją komisje problemowe.

W porządku obrad znalazły się m.in. analiza przebiegu przetargów na zadania inwestycyjne oraz sprawozdanie z bieżącej sytuacji związanej z najmowaniem lokali komunalnych i ich zarządzaniem przez MZBK. Radni będą również głosować nad szeregiem ważnych uchwał, w tym w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej ,,SIM Opolskie południe” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Sesja rozpocznie się 31 sierpnia o godz. 14.00. Porządek obrad opublikowany został w załączniku. Transmisja obrad będzie dostępna w Internecie: https://www.youtube.com/channel/UCVLiNTY9i0vrnsbJTebW9MA.

6 KOMENTARZE

  1. Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej ,,SIM Opolskie południe” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Czyli wezmą forsę i tyle ich widzieli.
    A tak z innej beczki : czyżby szykowały się podwyżki czynszów ?

  2. Trzeba by pomyślec o budowie ze dwóch wieżowców bo jakby tak nie daj Boże tuskowcy wygrali wybory to KK dostanie przydział z 10 tysięcy „uchodźców” a wtedy co? Chyba, że tak jak w Niemczech czy Szwecji przyjdą rozkazy z ministerstwa żeby emerytów powywalać z dużych mieszkań do klitek aby araby i murzyni mieli gdzie mieszkać. A mieszkania właśnie spisują to będą wiedzieć gdzie ich wepchnąć. Ale fani Tuska raczej nie wygrają chyba, że większość Polaków chce piłowania Katolików, likwidacji szpitali powiatowych czy nawały obcych..

  3. Powinni dojechać i postać w korku spowodowanym idiotycznym remontem mostu na Kłodnicy.
    Co z pikami benzenu które pojawiają się pomimo braku niskiej emisji, gdzie jest pan z wielkim nochalem?

  4. Remont mostu nie jest idiotyczny tylko firma która go wygrała nie powinna istnieć tak samo jak gość który podpisał z nimi umowę, ponoć wracamy do normalności, dzieciaki idą do szkoły a radni boją się spojrzeć sobie w oczy i przyznać że jednak łącznik między zabiencem a kuzniczkami byłby alternatywą dla wiecznie zakorkowanej obwodnicy. Ale po co? Lepiej siedzieć cicho i w domu nie widząc problemów, a mieszkania w mniejszych miejscowościach buduję a nie czaruje i powołuje kejne spółki.

Skomentuj