Rada osiedla Cisowa podsumowała 30-letnią działalność i spotkała się z władzami miasta

2

Rada osiedla Cisowa, działa oficjalnie już od 30 lat. W tym czasie przewinęło się przez nią wielu działaczy, społeczników, ludzi z werwą oraz poczuciem misji. Niektórzy byli w niej aktywni kilka, a inni kilkadziesiąt lat. Ostatnie zebranie dedykowane było im wszystkim, jak również historii i przyszłości Cisowej. 

Obecni i byli członkowie spotkali się w budynku rady osiedla, by podsumować działania podjęte nie tylko w ciągu ostatniej kadencji, ale przez całe trzy dekady aktywności. Rozmawiano też o planowanych inwestycjach, i przyszłości Cisowej. Zaskoczeniem dla wszystkich była wiadomość ogłoszona przez Przewodniczącego Zarządu, Jerzego Rosenhofa, że jest to jego ostatnia kadencja na obecnym stanowisku. (Przypomnijmy, że piastuje je on od samego początku istnienia Rady). Nie wyklucza on jednak, że jeżeli mieszkańcy wyrażą chęć, będzie działał dalej na rzecz osiedla, ale już jako zwykły radny.

Gośćmi honorowymi na posiedzeniu byli m.in. prezydent Kędzierzyna-Koźla, Sabina nowosielska oraz Tomasz Radłowski, były dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Cisowej, a obecnie dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wszystkim zaangażowanym życie osiedla, wręczono pamiątkowe dyplomy.

2 KOMENTARZE

  1. I to się nazywa czysty nepotyzm!! Najpierw się jest dyrektorem zespołu szkolno przedszkolnego, następnie dyrektorem mossir, potem inny stołek.. A gawiedz pracuje ciężko na takich..

  2. Kierownikiem, dyrektorem trzeba się urodzić, koneksie rodzinne, znajomki znajomków i tak przez całe życie można się opinkalac za niezłą kasę nic nie robiąc.

Skomentuj