Puchar w Kędzierzynie-Koźlu! Kibice zgotowali siatkarzom gorące powitanie. FOTOREPORTAŻ

4

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle są na ustach kibiców w całej Polsce. Zespół z Kędzierzyna-Koźla po pasjonującym finale pokonał Jastrzębski Węgiel i sięgnął po puchar za zwycięstwo w Pluslidze.

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle sięgnęli po dziewiąty tytuł mistrzów Polski. Autobus z zawodnikami pod halę Azoty podjechał kilkanaście minut przed godz. 21. Mieszkańcy oraz kibice z Kędzierzyna-Koźla zgotowali naszym siatkarzom gorące powitanie. Fotoreportaż:

 

4 KOMENTARZE

  1. Zapraszam kilku tu komentujących (tzw. trenerów oglądających mecze w telewizji) do wyrażenia swojej opinii na temat trenera i gromkiego zawołania: wywalić Cretu.
    Oczywiście oni skomentują sukces już w sposób „wyważony” i powiedzą, że MP zdobył zespół a trener (sztab) im nie przeszkadzał.

    • Zaprosić to sobie możesz znajomą do pabu na mleko. Szkoda, że tak nie rechotałaś ropucho jak trenejro mecz przesypiał i ciężko mu było zmienić słaniających się zawodników. Z ciebie to taka kibicka sukcesu. Przy porażkach to wskakujesz do wody i cię nie ma, bo wstyd się odezwać. A teraz udajesz żabę i coś kumasz od rzeczy w tych swoich wypocinach.

  2. G.Cretu jesteś Mistrzem Polski!!! A ja w Ciebie nie wierzyłem ! Szacunek dla całej rodziny siatkarskiej Zaksy!!!

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj