Puchar już w Kędzierzynie-Koźlu! Kibice zgotowali siatkarzom gorące powitanie. FOTOREPORTAŻ

5

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle od wczoraj są na ustach kibiców w całej Europie. Zespół Nikoli Grbicia po pasjonującym finale pokonali ekipę Itas Trentino i sięgnęli po puchar za zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Samolot z siatkarzami Grupy Azoty ZAKSY lądował kilkanaście minut po południu w Katowicach. Już na lotnisku na naszych zawodników czekała spora grupa kibiców. Fani zgromadzili się w większej liczbie pod halą Azoty, gdzie autobus ze zwycięzcami Ligi Mistrzów przyjechał po godzinie 14. Kibice z Kędzierzyna-Koźla zgotowali naszym siatkarzom gorące powitanie. Fotoreportaż:

5 KOMENTARZE

  1. Być może Tonitti,Zatorski i Kochanowski nie wierzyli że ten sezon zakończy się aż takim sukcesem,a moim zdaniem,oni zbyt pochopnie podjęli decyzję o zmianie klubu.Bo to jest ewenement że z drużyny który JEST MISTRZEM EUROPY, odchodzi się do klubów które są średniakami w lidze! Pieniądze,pieniędzmi ale grać w klubie który jest MISTRZEM EUROPY,to duży prestiż,panowie(do odchodzących)o tym zapomnieli?A każdą umowę można zmienić!

Skomentuj