Publiczne Przedszkole nr 6 zamknięte na kolejny tydzień, klasa 2 w „jedenastce” na kwarantannie

9

Najmłodsi uczniowie ledwo wrócili do szkoły, a już jedna klasa w naszym mieście przeszła na tryb zdalny. Drugoklasiści Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 są na kwarantannie, sytuacja nie poprawia się również w Publicznym Przedszkolu nr 6, które kolejny tydzień jest zamknięte z powodu wirusa.

Wirus Covid-19 daje się ostro we znaki zwłaszcza w ostatnich tygodniach. Publiczne Przedszkole nr 6 z powodu koronawirusa musiało zostać zamknięte, na COVID-19 chorują tam nie tylko nauczyciele, ale i inni pracownicy. Po dwóch tygodniach zamknięcia placówki, okazało się, że ten czas musi być wydłużony od kolejny tydzień.

Koronawirus zgasił również zapał do stacjonarnej nauki w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11, gdzie uczniowie klasy drugiej musieli zostać w domach na kwarantannie.

Jak widać wirus COVID-19 jest wciąż w natarciu. W naszym powiecie już ponad 306 osób zostało objętych kwarantanną. Codziennie liczby zakażeń wędrują w górę.

9 KOMENTARZE

  1. Buuuhaaaa. Umrę ze śmiechu. Dzieci na kwarantannie, a ich według Sanepidu ich rodzice/opiekunowie normalnie mogą wychodzić lub/i pracować. Ogromny sens i logika! Najlepiej dzieci uwiezić w domu. Chory system.

  2. Ilu przeciwników szczepienia uczyło tych dzieciaków? Zwolnić za rozsiewanie i świadome rozprzestrzenianie co idą, bo tak trzeba nazwać brak chęci do szczepień wśród tego towarzystwa wzajemnej adoracji.

  3. Swoją szczepionkę oddaje Tobie… I jeszcze dopłace! Za truciznę! A jak? Do odważnych świat należy… A od nauczycieli WARA!

    • Oddaj, oddaj najlepiej szczepionkę razem etatem, powinni zrobić jak w służbie zdrowia, szczepisz się pracujesz nie to na margines.

  4. Tak krzycza ze chca szczepionki a jak wcisna soe w kolejke to marudza i wymyslaja ze nie ta . Powinny byc kary za to ze ktos nie chce przyjac a zatrzymuje kolejke innym …

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj