Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 najlepsza w zawodach sportowych w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim

3

W czwartek 20 stycznia odbyły się zawody powiatowe w konkurencji Gry i Zabawy- „Mały Olimpijczyk”. Drużyny „Dziewiątki” poradziły sobie rewelacyjnie i obie zajęły 1 miejsca. Uzyskując awans do półfinału wojewódzkiego.

„W kategorii chłopców byliśmy bezkonkurencyjni wygrywając 8 z 8 konkurencji
Dziewczęta również poradziły sobie świetnie wygrywając 7 z 8 konkurencji i nie dając szans rywalkom na dogonienie w klasyfikacji końcowej” – przekazują trenerzy. „Naszą szkołę reprezentowali głównie uczniowie z IV klasy o profilu Wszechstronny Sportowiec i Mistrzostwa Sportowego w pływaniu oraz po jednym reprezentancie z klasy IIIs i IIb.
Oprócz naszej szkoły w zawodach wzięły udział szkoły: PSP 19 K-Koźle, ZSP Polska Cerekiew, ZSP Ostrożnica”.

Reprezentanci „Dziewiątki”
Dziewczęta: Hania Gregorczyk, Nelly Celi, Lena Franczyk, Milena Hańcza, Lena Bębas, Łucja Cielontko, Karolina Breitkopf, Zuzia Zarzycka, Antosia Jaremko.

Chłopcy: Xavier Hiszpański, Szymon Czupiał, Kuba Maciejewski, Tymek Zawada, Adam Siemaszko, Gabriel Śliwiński, Michał Rymus, Matvii Liashenko, Miłosz Banach.

Za tydzień w czwartek 27.01 w Krapkowicach odbędzie się półfinał wojewódzki, w którym nasz powiat będą reprezentować będą oba zespoły z Dziewiątki.

Trenerzy Daniel Krzyszczak, Krzysztof Hańcza

3 KOMENTARZE

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj