Szykuje się wieczór pełen siatkarskich atrakcji w hali Azoty. Już jutro Zaksa podejmie na własnym parkiecie ekipę Lotosu Trefla Gdańsk. Przed meczem odbędzie się prezentacja Pucharu Polski, który nasz zespół wywalczył dwa tygodnie temu, zaś w trakcie spotkania kibice będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z trofeum.

Dla Zaksy jutrzejsze starcie z gdańszczanami będzie pierwszym meczem na własnym parkiecie od 11 stycznia, kiedy to nasz zespół rozprawił się w hali Azoty z Effectorem Kielce. Ostatnie tygodnie są bardzo pomyślnym czasem dla podopiecznych Fefe, którzy sięgnęli w tym czasie po Puchar Polski, odnieśli wyjazdowe zwycięstwo w Lidze Mistrzów z faworyzowaną ekipą Dynama Moskwy oraz ważny tryumf na parkiecie Cuprum Lubin.

Mecz z ekipą Lotosu Trefla będzie okazją do podziękowania naszej drużynie za piękne chwile, które zapewniła ona kibicom w ostatnich dniach, ale też sposobnością do przywitania w Kędzierzynie-Koźlu trofeum za zdobycie Pucharu Polski.

Jeszcze przed rozpoczęciem meczu zaplanowano krótką uroczystość, w ramach której siatkarze pochwalą się pucharem przed kędzierzyńską publicznością. Samo trofeum zostanie też wystawione dla kibiców. Fani, którzy będą chcieli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z pucharem, będą mieli taką możliwość w trakcie spotkania. Puchar najprawdopodobniej będzie wystawiony w okolicy strefy 13.

Spotkanie lidera PlusLigi z siódmą obecnie ekipą Lotosu Trefla Gdańsk rozpocznie się o godzinie 20. W meczu rozegranym jesienią w Gdańsku górą byli nasi siatkarze, którzy zwyciężyli 3:1.

Skomentuj