Przy skrzyżowaniu Piastowskiej z Gazową powstanie nowy skwerek. Omówiono pomysły na zagospodarowanie

9

Zielonych terenów w mieście nigdy za wiele. Właśnie pojawił się pomysł, aby zagospodarować skwer przy skrzyżowaniu ulicy Gazowej z Piastowską.

– Wygląda na to, że uda nam się zagospodarować kolejny zielony zakątek Koźla
Przy wyjeździe z ulicy Gazowej na ul. Piastowską z lewej strony mamy teren, który zamienimy w przyjazną przestrzeń – przekazał starosta Paweł Masełko.

W tej sprawie odbyło się już spotkanie z przewodniczącą Rady Osiedla Zachód oraz projektantką. Wspólnie omówiono możliwe warianty zagospodarowania.

9 KOMENTARZE

 1. Wyciąć drzewa ułożyć chiński granit i ustawić palmy daktylowe w podgrzewanych donicach i wydać tylko jeden milon bo drugi dostaniemy z unii.

  • Kto by tam w obecnych czasach nad toporem pot wylewał. Piły łańcuchowe uruchomią i po sprawie.
   A teraz konsultacje z mieszkańcami niemodne? Wystarczy przewodnicząca rady osiedla i jej światłe rady?

  • tam centrum bioróżnorodności już jest. niektórzy po skonsumowaniu kilku browarków z biedry uzupełniają ekosystem własnymi śladami biologicznymi, różnymi.

 2. O to, to !! 😕
  I założyć tam hodowlę glist dla wędkarzy.😁
  Za taką UCZCIWĄ glistę, to każdy zapłaci fortunę. 🙄

  A przydało by się też jakieś WYBETONOWANE oczko wodne z wodotryskiem 🤔

  I oczywiście wyciąć w cholerę te francowate drzewa, które tylko przeszkadzają, śmiecą liściamy, psują powietrze i widok na Lidla, biedrę czy Aldika 😎

 3. Tak!!! Dopiero co zrobili ulicę i chodniki! Trzeba wpuścić jakąś koparkę i buldozer aby wszystko zniszczył, nie zapomnijcie powycinać wszystkie drzewa, to takie modne ostatnio w pierdziszewie.

Skomentuj