DSC_1049

DSC_1050

DSC_1050

Bełkot 27.02.2023 22:21
Co z tego?zero meczów w tv,no chyba że za kasę.Zespoł zabiera kase pracownikom zakładów którzy dostają ochłapy.Pewnie znów komentarza nie opublikujecie.Więc was nie pozdrawiam.

Set i mecz 26.02.2023 22:52
Pomijając b.dobrą grę Zaksy,jestem zdziwiony że na tak dobrze zorganizowanej imprezie nie było nagród indywidualnych dla zawodników biorących udział w tym turnieju,takie wyróżnienia indywidualne były na poprzedniej imprezie o Puchar Polski,a dzisiaj PZPS zapomniał o tradycji Pucharu Polski???

🇨🇵 ZAKSA 🇨🇵 26.02.2023 17:41
Znowu nerwowo Zaksa zaczęła pierwszego seta. Głupio traciła punkty po własnych błędach i Jastrzębie uzyskało kilka punktów przewagi. Jeszcze te zagrywki psuli co chwilę. Już były cztery punkty straty na pierwszej przerwie. Do tego trzy bloki na Paszyckim. Jak tu punkty zdobywać jak się nie wykorzystało swoich szans. Pod koniec seta jakoś nasi doprowadzili do remisu i cudem go wygrali choć przegrywali już 20-15. Początek drugiego seta wyrównany i walka punkt za punkt. W środku seta błędy Zaksy i Jastrzębie odskoczyło na dwa punkty. Nie skończyli nasi kolejnej akcji i już były cztery punkty straty. Prawie identyczna sytuacja jak w pierwszym secie. 20-16 dla Jastrzębia i czas dla Zaksy. Dobrze, że Smith trochę odrobił zagrywką. Nasi doprowadzili do remisu i kolejny set grali na przewagi. Znowu kozły wyciągnęły końcówkę po zagrywce Smitha a było już kiepsko. Trzeci set znowu był wyrównany od początku. Zaksa dopiero w drugiej części uzyskała trzy punkty przewagi. W tym secie przynajmniej nie musieli odrabiać strat w końcówce. Pierwsza piłka meczowa nie wykorzystana po bloku na Śliwce. Dobrze, że przy drugiej piłce meczowej Kaczmarek wybił po bloku i kozły wygrały 3-0, zdobywając po raz dziesiąty Puchar Polski i czwarty raz z rzędu. Olek mvp finału. Dzisiaj zagrał bardzo dobry mecz, zdobywając 18 punktów. Do tego Bednorz dołożył 16 a Kaczmarek 14 punktów. Śliwka trzymał też przyjęcie i atak. Wczoraj też powinien dostać nagrodę dla najlepszego zawodnika meczu. Kluczowe było wejście Hubera i zastąpienie Paszyckiego, który się zagotował trochę po trzech czapach od Gladyra. Potem Smith pociągnął zagrywką kilka razy w kluczowych momentach meczu i nasi odrabiali straty. Teraz czas ochłonąć i powalczyć w lidze o dobre miejsce. Potem czas na Trentino w LM. Ważne żeby utrzymać formę w najważniejszych meczach.