Przewrócona ciężarówka na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla. WIDEO

2

Nadal trwa operacja podnoszenia ciężarówki, która dzisiaj przewróciła się na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla. Kierowca samochodu ciężarowego prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i prowadzony przez niego pojazd przewrócił się na bariery energochłonne.

ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA

2 KOMENTARZE

  1. Co rusz jakiś niedowarzony kierowca wywraca się z ciężarówką bo „najprowdopodobniej nie dostosował prędkości”. Jeżdżą tak bo sa bezkarni.
    Jak nie potrafią jeździć prawidłowo, to zatrzymać prawo jazdy i na kurs z egzaminem. Od razu zaczną „dostosowywać”.
    Podobnie z tym ponad tysiącem kierowców, którzy tylko na jednym skrzyżowaniu zostali przyłapani na jeździe przy czerwonym świetle. Co zresztą jest regułą w naszym mieście.

  2. Pozwolę się nie zgodzić z moim poprzednikiem. Człowiek nie jest robotem, wypadki chodzą pp ludziach, mówią prawdopodobnie nie jechał przepisowo. Uwierzcie że jest dużo czynników, które mają wpływ na jazdę. Ale tak. Najlepiej ZABRAC BYDLAKOM PRAWO JAZDY, NIE POZWALAC IM JEZDZIC. Takich tekstów można się spodziewać po NAJPRAWDZIWSZYCH idealach, każdy popełnia błędy, nikt nie jest ideałem, najlepszym się zdarzają pomyłki. W końcu człowiek się uczy na własnych błędach.

Skomentuj