Przestronne i funkcjonalne mieszkania blisko lasu i w samym centrum Kędzierzyna! Apartamenty Astrów już w budowie!

7

W Kędzierzynie-Koźlu rozpoczęła się budowa apartamentowca. Nowy budynek powstaje za halą Manhatan przy ulicy Astrów. Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań, które m.in. ze względu na świetną lokalizację na pewno będą cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Mieszkania

W nowoczesnym trzykondygnacyjnym budynku powstaną 24 mieszkania z widokiem na las o metrażu 42 m2, 54 m2, 64 m2. Do każdego z nich będzie przynależało miejsce parkingowe. Oferta mieszkań jest na tyle zróżnicowana, aby każdy mógł znaleźć rozkład i metraż odpowiadający jego potrzebom. Mieszkania posiadają dodatkowo otwartą przestrzeń w postaci balkonu lub ogródka.

Lokalizacja

Apartamenty Astrów to propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca ale nie chcących zrezygnować z atutów mieszkania w mieście. Budynek zlokalizowany będzie w samym centrum miasta przy ul. Astrów tuż za halą Manhatan i będzie dobrą ofertą dla osób w każdym wieku. Niewątpliwym atutem jest spokojna dzielnica domków jednorodzinnych oraz najbliższe sąsiedztwo lasu. W pobliżu znajduje się także plac zabaw, kino, basen, alejki spacerowe, ścieżki rowerowe, strefa dla czworonogów, restauracje i sklepy: Netto, E. Leclerc oraz nowo otwarta Biedronka.

Sprzedaż mieszkań

Obecnie wykonane już zostały fundamenty. Trwają prace przygotowawcze do wykonania płyty parteru, a inwestycja zostanie oddana do użytku w ostatnim kwartale 2024 roku. Ceny zaczynają się już od 6500 zł za m2, a do końca stycznia 2023 roku obowiązuje gwarancja niezmienności ceny. Zapraszamy także do śledzenia postępu prac na budowie w zakładce Aktualności, gdzie znajdziecie najświeższe zdjęcia i informacje: https://apartamentyastrow.pl/ 

Kontakt dotyczący oferty sprzedaży nieruchomości:

Apartamenty Astrów
Tel. 534 270 050
[email protected]
https://apartamentyastrow.pl/
Kędzierzyn-Koźle, ul. Astrów
P.H.U PROBUD Piotr Muzyka
 


Materiał promocyjny

7 KOMENTARZE

 1. A może tak inwestor p.Piotr Muzyka wybudował apartamentowiec za swoje pieniądze,i sprzedawał mieszkania po zakończeniu budowy.Czuwaj!

  • to by była zbyt łatwa ścieżka, szczególnie jak Pan Muzyka, ma firmę o wartości wynajętego biurka i teczki ze skaju na faktury…
   to klient ma wziąć kredyt, ponieść ryzyko wzrostu stóp procentowych, ponieść ryzyko bankructwa „dewelopera”
   deweloper i tak nie będzie budował a wynajęte firmy

   kupowanie dziury w ziemi jakież to polskie…

  • W latach 70- tych były plany związane z powstaniem na tym terenie osiedla mieszkaniowego i to aż do samego Kanału Gliwickiego…

 2. Podobają mi się te komentarze, to typowe dla pewnej grupy ludzi z tego miasta na zasadzie, ja nic nie mam bo jestem nierobem , to ty ambitniaku też nie możesz mieć .
  Piotr wielki szacun że coś przynajmniej ty robisz w tym mieście , bo gmina będzie z 30 lat jak nic nie zbudowała .

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj