Przełajowe ściganie w Śródmieściu. W niedzielę kolejna edycja biegu „Gaz-System na piątkę!”

5

Już po raz siódmy w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się bieg „Gaz-System na piątkę!”. Jego uczestnicy będą rywalizowali na przełajowej trasie o długości 5 kilometrów, a zawodom głównym towarzyszyć będą biegi dla dzieci i młodzieży.

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 19 września. Tradycyjnie już jego uczestnicy będą ścigali się na przełajowej trasie w Śródmieściu Kędzierzyna-Koźla i będą mieli do pokonania dwie pętle o długości 2,5 kilometrów.

Oprócz biegu głównego odbędą się też zawody dla dzieci i młodzieży. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu, a głównym sponsorem firma Gaz-System. Regulamin i zapisy dostępne na stronie MOSiR (kliknij, aby przejść).

5 KOMENTARZE

  1. Gaz System ten sam którego gazociąg 14 listopada 2014 rok w Jankowie Przygrodzkim eksplodował niszcząc wokół infrastrukturę mieszkalną. Także to jest mydlenie ludziom oczu. Tu rzucili jakieś ochłapy na tę imprezę a niebezpieczeństwo które nam zbudowano czai się i kiedyś może pokazać co potrafi. Tylko to już tak przyjemne nie będzie.

  2. Daj im szansę! Puki co to bałagan na budowie, wieczne przesuwanie terminu oddania i brak kompetencji decyzyjnych. No tak zapomniałem że to budowa budżetowa.

Skomentuj