Przełajowe ściganie na kozielskiej wyspie. Za nami trzecia edycja Biegu z Koziołkiem. FOTOREPORTAŻ

10

Na kozielskiej wyspie odbyła się dziś trzecia edycja Biegu z Koziołkiem. Ponad stu zawodników rywalizowało na przełajowej trasie o długości 6 kilometrów.

W zawodach zwyciężył Michał Wendland z Wrocławia, który pokonał 6-kilometrową trasę w czasie 20 minut i 12 sekund. Drugi był Daniel Kokot z Ozimka (20:32), a podium zamknął Piotr Rybiałek ze Zdzieszowic (21:14).

Wśród pań bezkonkurencyjna była Alina Kocanda z Prószkowa (25:04), kolejne miejsca zajęły Michalina Janowska z Rybnika (25:55) i Elżbieta Lewicka z Knurowa (26:36). W trakcie imprezy prowadzona była zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację 4-letniego Juliana Balcerzaka.