Przełajowe ściganie na kozielskiej wyspie. Za nami trzecia edycja Biegu z Koziołkiem. FOTOREPORTAŻ

10

Na kozielskiej wyspie odbyła się dziś trzecia edycja Biegu z Koziołkiem. Ponad stu zawodników rywalizowało na przełajowej trasie o długości 6 kilometrów.

W zawodach zwyciężył Michał Wendland z Wrocławia, który pokonał 6-kilometrową trasę w czasie 20 minut i 12 sekund. Drugi był Daniel Kokot z Ozimka (20:32), a podium zamknął Piotr Rybiałek ze Zdzieszowic (21:14).

Wśród pań bezkonkurencyjna była Alina Kocanda z Prószkowa (25:04), kolejne miejsca zajęły Michalina Janowska z Rybnika (25:55) i Elżbieta Lewicka z Knurowa (26:36). W trakcie imprezy prowadzona była zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację 4-letniego Juliana Balcerzaka.

10 KOMENTARZE

  1. Widzę że odległości zachowane :))) na starcie bez masek niektórzy, jeden na drugiego chucha. Przynajmniej sanepid będzie miał ułatwioną sprawę, wystarczy fotki przejrzeć i listę startujących. Życzę zdrówka!

  2. Ta czerwona strefa to się chyba u nas nie skończy, patrzc jak przestrzegane są w tej mieścinie zasady. Jak tu ma nie być zakarzeń. Jeszcze większa zbieranina ludzi niż we wczorajszym cyrku. Może się w końcu ktoś obudzi kto zarzadza tym bajzlem. Przecież to są jakieś kpiny. ?

  3. Wczoraj jedno szaleństwo a dziś kolejne z jeszcze większą ilością ludzi w skupisku. Szefowa miasta chyba śpi albo nie wie co się dzieje. To są jakieś wydmuszki.

Skomentuj