Przejażdżka Ferrari, darmowe badania i nagrody za zakupy. Męski Tydzień w Twoich Ogrodach

0
Wystarczy zarejestrować kupon u hostessy w holu galerii, by wziąć udział w zabawie, w której nagrodą główną jest przejażdżka Ferrari.

Ogólnoświatowa akcja Movember zawitała do Kędzierzyna-Koźla. W działania włącza się galeria handlowa Odrzańskie Ogrody i organizuje Męski Tydzień. Klienci, którzy w tym tygodniu zdecydują się na zakupy w Ogrodach będą mogli zdobyć atrakcyjne nagrody i wziąć udział w ciekawych konkursach. Nagrodą główną za udział w zabawie jest przejażdżka Ferrari.

Męski Tydzień w Odrzańskich Ogrodach rozpoczął się od akcji pro-sprzedażowej. Każdy klient, który do niedzieli zrobi w galerii zakupy, za każde wydane 50 złotych otrzyma u hostessy kupon, który następnie będzie mógł wymienić na atrakcyjne męskie gadżety*:

1 kupon – miara o długości 3 metrów

2 kupony – zestaw obiektywów do telefonu komórkowego

3 kupony – saszetka biodrowa

5 kuponów – torba

6 kuponów – zestaw narzędzi

Na stoisku znajdującym się przy wejściu głównym do Odrzańskich Ogrodów będzie można też wypełnić kupon i wziąć udział w zabawie, w której główną nagrodą jest przejażdżka za kierownicą Ferrari. Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca w zabawie jest konsola XBOX360, a laureat trzeciego miejsca otrzyma bony na zakupy w galerii o wartości 300 złotych.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? To niezwykle proste. Wystarczy w trakcie Męskiego Tygodnia zrobić zakupy za minimum 50 złotych oraz wypełnić zadanie konkursowe, w którym należy odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to właśnie Ty powinieneś usiąść za kierownicą Ferrari.

Kulminacja Męskiego Tygodnia nastąpi w weekend. Już od soboty, 19 listopada w holu głównym będzie można podziwiać cztery modele samochodów marki Ferrari.

Dzień później odbędzie się wielki finał akcji. W programie dnia znajdują się męskie konkursy z nagrodami (zawody siłowe, podciąganie na drążku), darmowe badania i konsultacje oraz wystawa samochodów. Z myślą o najmłodszych uczestnikach wydarzenia organizatorzy przygotowali kącik małego konstruktora – strefę PlayMobile dla dzieci.

Na klientów galerii czekać będą też profesjonalni barberzy z Cyrulika Śląskiego, którzy tego dnia będą świadczyć swoje usługi za darmo. Bezpłatne konsultacje i badania medyczne przeprowadzą specjaliści z Klinki Nova w Kędzierzynie-Koźlu. Badania i konsultacje rozpoczną się o godzinie 10, o 14 wystartuje się główna część wydarzenia. Przez cały dzień klienci Odrzańskich Ogrodów będą mogli liczyć na specjalne rabaty, sięgające nawet 50 proc.

Akcję w galerii wspiera Fundacja Kapitana Światełko, czyli główny koordynator Movember Polska.

*- akcja nie obejmuje produktów alkoholowych i papierosów, wypłat w bankomatach oraz wymiany waluty w kantorze. Szczegółowy regulamin do pobrania TUTAJ.

męski tydzień odrzańskie ogrody

 

Skomentuj