Przedwyborcza mobilizacja w Prawie i Sprawiedliwości na finiszu kampanii prezydenckiej. WIDEO

25

W środę poseł Prawa i Sprawiedliwości Katarzyna Czochara spotkała się z członkami i sympatykami ugrupowania, aby przekonywać do poparcia Andrzeja Dudy w niedzielnych wyborach prezydenta Polski. Byliśmy na miejscu, aby zapytać o nastroje przed głosowaniem. Wideo:

25 KOMENTARZE

 1. Cieniutko coś na spotkaniu z POsłanką. Kilkoro działaczy, kilkanaście ciekawskich osób, to wszystko na co tę partię stać. Nie dziwmy się jednak, bo mieć z PISem coś wspólnego to w tej chwili obciach.
  Dowcip na koniec:
  Podchodzi na spędzie Dudy panienka, rzuca mu się na szyję i namiętnym głosem mówi: Andrzej zrób ze mną to, co robisz z konstytucją

 2. patrzcie, zapamiętujcie kto ze znajomych tam był, za rok, dwa, trzy przynależność do PIS będzie dawać taki sam „fejm” jak teraz daje dawna przynależność do PZPR, wszyscy będą wić się jak piskorze i tłumaczyć że ich zmusili, że oni nie chcieli, że oni nie wiedzieli że PIS łamie konstytucję, że tam byli jak Piotrowicz w stanie wojennym żeby po kryjomu pomagać uciemiężonym przez PIS :)

 3. Wychodzi Bielan i: A Trzaskowski przez 10 dni miał przebadać masowo kierowców Niemieckiej spółki Arriva, córki spółki niemieckiej Deutsche Bahn, a on sobie jeździ po Polsce i agituje w swojej kampanii wyborczej zamiast pracować w Warszawie.
  To pokazuje poziom strachu pislamu. Normalny człowiek by tego nie powiedział, ale w pisie rzekomo chrześcijańskiej i katolickiej partii, teraz mowi się wszystko, aby zdyskredytować R. Trzaskowskiego.

  • A cóż Cię tak zbulwersowało ?
   Że prawdę powiedział ?
   Rok temu Trzaskowski podpisał umowę z niemiecka firma Arriva.
   Kontrakt na 8 lat za 291 mln.
   Tak wyglada patriotyzm gospodarczy Trzaskowskiego w praktyce.

   Dlatego Niemcy popieraja Trzaskowskiego.

   • Fuj. Niemcom kasę nabijać. A kysz!! Zgaduje ze pisiory nie jeżdżą passatami tdi tylko elektrycznymi samochodami od Pinokia, zasięg dowolny, zależnie od długości przedłużacza…

 4. Czy tam siedzą ci co piszą te komentarze przeciw Trzaskowskiemu? Dobrze że zdjęli niektórzy maseczki. Acha, więcej ich się znajdzie na Grunwaldzkiej.
  A tak w ogóle dajcie spocznij i sztandar wyprowadzić.

 5. Mój pies się zesrał u sąsiada na wycieraczkę, a w TVP zadano pytanie na pasku „gdzie był Prezydent?” skąd ONI o tym wiedzieli?

  • Często powtarzasz że jesteś idiotą czemu taktownie nikt nie zaprzecza. Ale czy musisz Rysiu to aż tak eksponować i udowadniać jakich członków ma Platforma Obywatelska?

 6. Czy poznamy wyniki „badań” komisji smoleńskiej Antoniego Świrewicza? Taki off topic… W gronie sytuowanych znajomych pojawił się ten temat. Antek, najbliższy przyjaciel Jego jest z PiS a co miesiąc kawaler Jarosław „dochodził” na mównicy. I gdzie ta „prawda”, no gdzie, miliony wydane a efektów brak.

 7. Auto na niemieckich numerach rejestracyjnych pomaga w kampanii wyborczej Rafała Trzaskowskiego, jeżdżąc po Szczecinie z banerem kandydata Koalicji Obywatelskiej – poinformował na Twitterze były radny tego miasta Marek Duklanowski. „To Polacy nie chcą?” – zapytał, wywołując falę komentarzy.
  Zasadne staje się pytanie, jaki interes mają Niemcy, wspomagając kampanię Trzaskowskiego?!

  • ty o tym samochodzie to wszędzie będziesz pisał? Jakie to ma znaczenie, że auto ma niemieckie blachy? Ludzie mają zarejestrowane auta gdzie chcą. Mieszkańcy pomorskiego jak i opolskiego pracują w D więc o co ci chodzi pluskwo? Mogę ci pokazać auto na austriackich blachach z plakatem dudy. Co to znaczy? Pewnie, że Austria wtrąca się w wybory i popiera dudę. Skąd ty się pajacu urwałeś z takim myśleniem. Pewnie z Ćwokowa Dolnego.

 8. Trza głosować na wysokiego i szczupłego oraz prawdomównego a wszystkie awarie to propaganda PiS
  pozdrawiam towarzyszy ich dzieci oraz wnuki.

 9. W pierwszej turze pan Trzaskowski PRZEGRAŁ na Opolszczyźnie co bardzo zdenerwowało Niemców, którzy robią wszystko aby wygrał. Wtedy nie tylko w Wa-wie, ale w całej Polsce będą mogli przejmować NA WŁASNOŚĆ najbardziej dochodowe firmy, a Polacy na powrót gremialnie będą wyjeżdżać na roboty do Niemiec, zbierać szparagi i wykonywać najgorzej opłacane prace. Wyborcy KK stanęli na wysokości zadania i nie zawiedli Niemców.
  Jak ważne są to wybory najlepiej dowodzi fakt, że kilka miesięcy temu ambasadorem Niemiec w Polsce został były wiceszef wywiadu niemieckiego. W końcu obce służby specjalne oraz tutejsza agentura najlepiej wiedzą jak rozgrywać i dzielić polskie społeczeństwo. Chyba dlatego niemieckie środki masowego ogłupiania Polaków stały się wyjątkowo agresywne wobec PiS, J.Kaczyńskiego czy PAD.

  Rafał Trzaskowski co chwilę sygnalizuje, że gdy wygra wybory to na początek “skończą się niewygodne pytania dziennikarzy”, gdyż ma być tak jak było.
  Bardzo często na spotkaniach A. Dudy bojówki “eSBecko-platformiane” (???) ryczą, krzyczą i jak tylko mogą przeszkadzają. Wyjątkowym chamstwem popisuje się ZNANY pan poseł Sławomir Nitras, a na zwracane uwagi (także w sejmie) wykrzykuje o nienawiści PiS. Również fora internetowe wprost zalewa fala nienawiści, kłamstw, wyzwisk i obelg pod adresem Andrzeja Dudy, a wszystko to i wszelkie afery z czasów rządów PO przypisywane są PiS, co widać także tutaj. Dziwi tylko, że polska ochrona cyberprzestrzeni na to pozwala i nie reaguje na takie bezczelne praktyki. Chociaż NIC w internecie NIE GINIE i nikt nie jest anonimowy.

 10. Na blisko 90 konkretnych obietnic Trzaskowski w Warszawie zrealizował tylko 5 (słownie pięć), a resztę robi całkiem odwrotnie niż obiecywał. TAK SAMO gdy jako dubler wszedł do wyborów prezydenckich, to po kilku tygodniach mówi i obiecuje dokładnie odwrotnie niż to co mówił na początku swej kampani. Takie odwracanie kota ogonem jest właściwie podstawą programu Pana Trzaskowskiego. Będąc wiceszefem Platformy Obywatelskiej twierdzi, że nie działa politycznie i jest niezależny. Mówi że jest za wolnością w internecie, co ma dowodzić jego wyjazd do Brazylii by tam przez trzy minuty mówić coś na ten temat. Zaraz po tej eskapadzie cała Platforma głosowała za taką cenzurą w internecie tzw. ACTA.
  Te zdolności przeinaczania stają się jakby normą w “patii miłości”. Ostatnio europosłanka pani Janina Ochojska radośnie ogłosiła, że gdy wygra Trzaskowski to wzorem Warszawy wprowadzi “kartę LGBT w całej Polsce”. Za takie przedwczesne zdradzenie planów dostała sporą reprymendę od władz PO i natychmiast ogłosiła coś odwrotnego.

Skomentuj