Przedszkole w Cisowej zamknięte z powodu koronawirusa. Zakażeni są pracownicy placówki

4
Foto: Przedszkole Cisowa

Przedszkole z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu na osiedlu Cisowa zostało wyłączone z funkcjonowania do 6 października. U personelu przedszkola wykryto koronawirusa. Zakażeni zostali objęci 10-dniową kwarantanną.

Czarta fala koronawirusa przybiera na mocy. Jednak wiele wskazuje na to, że uda się uniknąć ubiegłorocznego scenariusza, gdy zamykane były szkoły i przedszkola. W naszym mieście covid-19 pojawił się m.in. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 12, jednak wróciła ona już do normalnego funkcjonowania.

Obecnie przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 na osiedlu Cisowa musiało zostać zamknięte ze względu na to, że u części personelu placówki wykryto wirusa covid-19. Przedszkole będzie zamknięte do 6 października.

Sytuacja epidemiologiczna wciąż ulega zmianie. Ogromne znaczenie co do jej rozwoju ma nasz zdrowy rozsądek i stosowanie się do reżimów sanitarnych. Dyrektorzy szkół są przygotowani na każdą ewentualność, jednak nie ukrywają, że zdalna nauka to ostateczność, której woleliby uniknąć.

4 KOMENTARZE

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj