Przedszkolaki przypomniały rodzicom, czym jest dziecięca radość. Impreza w przedszkolu. ZDJĘCIA

0

W środę 30 maja w Przedszkolu Publicznym nr 22 w Kędzierzynie-Koźlu odbył się wielki rodzinny „Piknik z misiem uszatkiem”.

Aby uczcić Dzień Mamy i Taty, swoje występy artystyczne zaprezentowały wszystkie grupy przedszkolne. Dzieci wręczyły też swoim rodzicom własnoręcznie wykonane podarunki. Później impreza przeniosła się do słonecznego ogrodu przedszkolnego, gdzie na wszystkich czekało całe mnóstwo atrakcji. Każdy w ramach „małej cegiełki” mógł skosztować zdrowych, pysznych i kolorowych „dań uszatkowych”: upieczonych przez rodziców ciast, grillowanych kiełbasek, hamburgerów własnej roboty, lodów i innych smakowitości. Na dzieci czekały także „balonowe opowiastki” i „rodzinna sztafeta radości”. Długa kolejka przedszkolaków ustawiła się, by poszaleć na dmuchanym zamku, a później wystylizować się w kąciku piękności.

Prawdziwą gratką był wóz strażacki – każdy przedszkolak choć przez chwilę mógł poczuć się jak prawdziwy strażak. Dzieci bardzo chętnie jeździły też bryczką. Niemały entuzjazm wzbudziło łowienie maskotek na wędkę oraz występy mażoretek pod opieką pani Dominiki Marzec. Był także kącik czworonogów. Wesołą atmosferę skutecznie podgrzewała dyrektor przedszkola Patrycja Bednarek.

Skomentuj