Przedszkolaki odkrywały swoje talenty razem z nauczycielami „Dziewiętnastki”. „Akademia nauki i zabawy”

0

Nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 już po raz dziewiąty zorganizowali dla przedszkolaków z naszego miasta wyjątkowy dzień „Akademię nauki i zabawy”. Dzieci miały między innymi zajęcia plastyczne, językowe, matematyczne, przyrodnicze i muzyczne. 

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 odbyła się dziewiąta edycja „Akademii nauki i zabawy”. To szeroki wachlarz warsztatów przygotowanych przez nauczycieli szkoły dla dzieci z przedszkoli w naszym mieście.

Szlakiem szczęśliwej siódemki przedszkolaki zostały przeprowadzone przez fascynujący świat nauki i zabawy. Zajęcia miały na celu odkrycie ich talentów i zdolności w następujących dziedzinach: mały artysta, bystry matematyk, geniusz językowy, as sportu, sympatyk przyrody, wirtuoz muzyczny i mistrz informatyczny.

Kiedy dzieci zdobywały kolejne sprawności, rodzice mieli możliwość spędzenia wolnego czasu w przygotowanej dla nich kawiarence.

Podczas podsumowującej gali, każdy z uczestników otrzymał wyróżniający dyplom uznania za aktywny udział w zajęciach oraz drobne upominki.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj