Przedpremierowy pokaz filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” w kinie Helios

0

Kino Helios w Odrzańskich Ogrodach zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”. Scenariusz do filmu napisała brytyjska pisarka J. K. Rowling, autorka serii książek o przygodach Harrego Pottera.

Film oparty jest na powieści i oryginalnym scenariuszu, debiutującej w roli scenarzystki J.K. Rowling. Prawa i obyczaje, którymi rządzi się społeczność czarodziejów i czarownic będą doskonale znane wszystkim miłośnikom książek i filmów o Harrym Potterze.

Opis filmu:

Akcja filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” rozpoczyna się w 1926 roku. Newt Scamander wraca z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Jego krótki pobyt w Nowym Jorku mógłby przejść niezauważony, gdyby nie pewien nie-czar (tj. amerykański mugol) o imieniu Jakub, źle skierowany magiczny przypadek oraz ucieczka kilku fantastycznych zwierząt Newta. Wszystko to może spowodować nie lada kłopoty, zarówno dla świata magicznego, jak i tego mugolskiego.

Już 17.11.16 o godzinie 19:00 przedpremierowy pokaz filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”. Bilety na seanse w tygodniu premierowym (18-24.11.16) już w sprzedaży!

Skomentuj