Przed nami dziesiąta edycja Tanecznych Oscarów! Tym razem impreza odbędzie się w Śródmieściu

0

Do Kędzierzyna-Koźla po raz kolejny zjadą najlepsi zawodnicy i zawodniczki z całego kraju. Mistrzostwa Seniorów w Tańcu odbędą się 11 marca w hali sportowej przy alei Jana Pawła II.

Jak mówi Arkadiusz Deierling, współorganizator i konferansjer imprezy będzie to wyjątkowe wydarzenie, bo na parkiecie w tym dniu rano tańczyć będą rano dzieci, a od południa pary w kategoriach seniorskich. – Tak, zapraszamy mieszkańców miasta i nie tylko do tego, by w kędzierzyńskiej hali oglądać i oklaskiwać w swoich mistrzostwach pary w kategorii seniorów, które będą rywalizować na różnym poziomie i w różnych kategoriach wiekowych, nawet powyżej 60 roku życia!

Wieczorną Galę poprowadzą właśnie Arkadiusz Deierling, mieszkaniec naszego miasta i Bartek Jędrzejak, prezenter telewizyjny, znany między innymi z prezentacji pogody. Jak mówi Arkadiusz Deierling – mamy nadzieję, że Bartek przywiezie do naszego miasta dobry nastrój i piękną pogodę oraz dużo słońca!

Wieczorna Gala rozpocznie się o godzinie 19:00 i potrwa około 2 godziny. Oglądać będziemy podczas niej pary w kategoriach powyżej lat 30, 40 i 50. Bilety do nabycia w cenie 20 zł dla osób powyżej 60. roku życia i dzieci do lat 12 oraz w cenie 30 zł dla pozostałych.

Warto przyjść, bowiem to już 10. edycja tego mistrzowskiego turnieju tańca. Impreza jest współfinansowana z budżetu gminy i objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj