Świętujemy 46. urodziny Kędzierzyna-Koźla. Przygotowano całą serię wydarzeń dla mieszkańców

21

Na torcie przybędzie nam kolejna świeczka! 15 października Kędzierzyn-Koźle obchodzi 46. urodziny. To święto wszystkich mieszkańców.

 

Z okazji jubileuszu urząd miasta przygotował wiele niespodzianek przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Muzeum Ziemi Kozielskiej. Wspólnie świętować będziemy od piątku do niedzieli (15-17.10). W programie znalazły się m.in. zniżki na wejściówki do obiektów sportowych, wspólne muzykowanie i widowiska teatralne, warsztaty edukacyjne dla dzieci oraz wystawa. Szczegóły można znaleźć na załączonym plakacie. Nie zabraknie również dodatkowych niespodzianek, dlatego warto śledzić profile miasta na Facebooku i Instagramie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, a wszystkim mieszkańcom życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności!

21 KOMENTARZE

 1. Jedyny most w granicach miasta pomiędzy Kędzierzynem a Koźlem zamknięty a ja w tym dniu chciałem odwiedzić Koźlaka center na Targowej bo chyba odłączyli mu internet.

 2. Urząd Miasta niech nie robi ściemy. Chociaż Kędzierzyn-Koźle to niby jedność ale jakoś nie ma tu w mieszkańcach jej. Zresztą odkąd pani Nowosielska obięła urząd prezydencki usilnie doprowadza to miasto do ruiny w tym dzieli mieszkańców. Większość inwestycji w Kędzierzyn Śródmieście lub Azoty kosztem Koźla i innych dzielnic. Niestety taka prawda miasto możliwości bo tak sobie władze reklamują tą mieścinę. Nadal nic nie zrobiono w ważnych kwestiach dla społeczeństwa czyli mieszkania i praca za godne pieniądze bo przecież to są fundamenty bytu takiego tworu jak miasto. Lecz władza a zwlaszcza poprzenika i pani Nowosielskiej o tym zapomniała. Czy jest się czym cieszyć chodzi o 46 rocznicę połączenia ?

 3. Witam. Może Przedstawiciele miasta organizując urodziny tego cudownego zaścianka porozumieją się z Władzami Moszczanki, która to ostatnio bawiła się na Pl. Wolności przy przytupance Golec Orkiestra. Należy tyko złożyć wniosek do Gminy Moszczanka przy ul. Moszczanka 125 i tam przy pomocy Pani Poseł Czochary miłośnicy Miasta Nie Możliwości będą się bawić przez trzy dni od rana do rana.

 4. Wszędzie gdzie rządzi Platforma Obywatelska jest jeden wielki syf, widać to wyraźnie w Kędzierzynie. Program obchodów jest tyle wart co całą Platforma. Pieniądze idą bokiem.

 5. Dramat….
  Miasto możliwości, a nic się nie dzieje, nic, kompletnie nic. Bywam w miastach podobnych do naszego, mam porównanie, tam co chwilę coś się dzieje!!!!
  Pamiętam czasy jak w starej hali sportowej, co chwilę był koncert jakiejś grupy rockowej, miasto żyło , o 20.00 można było spotkać ludzi na JP, dzisiaj ? pusto, wszędzie pusto miasto umiera o 18.00
  Szanowna Pani Prezydent, zwracam się bezpośrednio do Pani..
  Czy Pani to widzi? czy nie jest Pani wstyd ? Tak po prostu….

 6. Wstyd? Komu? Madam prezidą? Żart. Oni już tak mają, że tylko błysk flesza ich interesuje. A reszta? Jaka reszta? Społeczeństwo. Jakie społeczeństwo? Ja, ja, ja i tylko ja i królik i jego znajomi.

Skomentuj