Przebudowa odcinka wodociągu w Kłodnicy. Możliwe przerwy w dostawie wody na Wyspiańskiego

10

Przy okazji trwających prac przy przebudowie mostu nad Kłodnicą, na remont wodociągu zdecydowały się też Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Kędzierzynie-Koźlu.

„Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o. w dniu dzisiejszym przystępuje do przebudowy odcinka wodociągu DN 150 mm w rejonie zatoki autobusowej nr 140 znajdującej się naprzeciwko stacji paliw BP przy ul. Wyspiańskiego w kierunku Kędzierzyna. Inwestycja Spółki rozpocznie się w ramach wykonania przez Gminę Kędzierzyn-Koźle przedsięwzięcia polegającego na budowie ścieżki rowerowej łączącej osiedle Pogorzelec z osiedlem Kłodnica wraz z rozbudową mostu w ciągu ul. Wyspiańskiego w Kędzierzynie-Koźlu. W związku z powyższym informujemy, że mogą wystąpić okresowe przerwy w dostawie wody dla części mieszkańców ul. Wyspiańskiego. O zakończeniu prowadzonych prac poinformujemy Państwa niezwłocznie” – czytamy w komunikacie.

10 KOMENTARZE

    • W Głogówku mieszkańcy współpracują z włodarzami miasta i nie spiskują trzeba uczestniczyć w zebraniach mieszkańców to byś się dowiedział dla czego nie zbudowano drewnianego mostu .

  1. Redakcja pokazuje początek budowy ale czemu nie pokaże ilości pojazdów jadących prze Koźle drogą DW418 ?
    Najlepiej wspierać władzę i opisywać jak się starają niż jak utrudnili życie mieszkańców ulic Racławickiej, 24 Kwietnia i Głubczyckiej. Brawo redakcji !

    • Nie przejmuj się tak bardzo bo nabawisz się jakiejś choroby i lekarz przez telefon postawi błędną diagnozę. Też będziesz miał żal do redakcji. Wy wieczni malkontenci ciągle macie jakieś pretensje. Modlić się o zdrowie i to żarliwie bo rozumu coraz mniej i nie ma rokowań by przybyło. Most na Kłodnicy wyremontują ,a ruch aut na drogach nie zmaleje i próżne twoje żale.

  2. Jakie opóźnienie jest planowane w związku z budową rurociągu oddania mostu? Leci drugi tydzień remontu a tam 4 ludzi i krzaki wycinają, katastrofa.

  3. Piątek godz 15 żywego ducha na budowie tak samo w sobotę i niedzielę taka firma nie miała by prawa bytu na zachodzie ciekawe kto wybrał takiego wykonawcę

Skomentuj