Protestujący wrócili na ulice Kędzierzyna-Koźla. Niektórzy idą w przebraniu halloweenowym

122

Po jednym dniu przerwy na ulice Kędzierzyna-Koźla wrócili protestujący przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Dziś Halloween, niektórzy więc założyli przebrania. Jak mówią, „rząd powinien się bać”.

Jest to już szósty protest w Kędzierzynie-Koźlu. Uczestnicy zebrali się na placu przed dworcem, następnie chodnikiem ruszyli aleją Jana Pawła II w kierunku osiedla NDM, skręcili w ulicę Wojska Polskiego, zawrócili i ponownie poszli pod dworzec. W pochodzie idzie około 250-300 osób. Manifestacja przebiega bez incydentów.

122 KOMENTARZE

 1. Tam biorą udział tylko ludzie, co nie mają pracy (nastolatkowie oraz widać tam kilku seniorów, którym pewnie się nudzi) lub osoby, które nie mają zainteresowań, własnego hobby itd. To właśnie dzięki tym ludziom mamy tyle zakażeń dziennie. A za 2 tygodnie będzie ich jeszcze więcej…

   • Nis udawaj głopszego(ej) niż jesteś. Umiecie tylko klnąć i wyzywać a nawet tyłka sobie nie potrafisz pewnie podetrzeć dobrze. Siewcy zarazy.

  • Zapracowana Anno – chyba na drutach bo ma takie hobby….. Ty jak pójdziesz do kościoła to też możesz przynieść virusa. Nie boisz się ,że współlokatorów oraz koleżanki z kółka różańcowego zarazisz ?

  • Przypominam, że w lecie był w koziołkowie zlot foodtrucków i wszyscy w ścisku kupowali te drogie i niedobre hamburgery. To było normalne? 18 zł za hamburgera?

  • Dziewczyno, Ciebie to nie dotyczy??? ( chyba, że jesteś stara )
   Chcesz żeby Rząd decydował o tym czy masz urodzić ciężko chore -zdeformowane dziecko? Czy wolałabyś sama podjąć decyzję? Żyjemy w wolnym kraju!
   A kto pracuje w sobotę wieczorem? Pracownicy zmianowi, reszta ma wolne.

 2. Do tych matołów dalej nic nie dotarło. Może się w końcu ktoś obudzi, kto zarządza tym pierdziszewem. Śiewcy zarazy powinni po spacerniaku maszerować. Banda dzikusów zabawy sobie urządza a potem będzie płacz. Zero jakiejkolwiek odpowiedzialności. Myślą, że sami tu mieszkają.

 3. Fajne jest to, iż milicja niczym dzwon na wieży kościelnej swoimi syrenami powiadamia nieświadomych i zapominalskich mieszkańców miasta benzenu, że protest się odbywa. Brawo milicja !

 4. Seniorko ze zdjęcia nr 8, nie składaj deklaracji w imieniu innych, bo nie wszyscy dali sobie zryć berety i mogą sobie tego nie życzyć. Jedna z tych rozwrzeszczanych subtelności wypowiedziała się bardzo obrazowo na temat „starych …”. Myślisz, że zobaczysz kiedykolwiek karton z napisem „feministki z seniorami”?

  • Za niedługo taka seniorka jak ta dzicz dostanie się do władzy przekona się że już nie jest potrzebna i doświadczy eutanazji po 75 roku życia, bo kto będzie się opiekował starą babą w/g tej dziczy.

  • Seniorze nobliwy i zacięciem homofoba i antyfeministy! Wiem w czyim imieniu mówię,żadna uszczypliwa uwaga,mnie nie interesuje.Masz swoje poglądy,to je wyrażaj,nie musisz obrażac innych! Do MM..ha,ha,ha…do jakiej władzy! Jakim trzeba być płytkim,by tak komentowac poglady innych! Twoje dzieci,to także dzicz..bój się o swoją starość!!!

  • Jeden z tych największych głupków zamykał parki i lasy jak było 200 zachorowań dziennie, zamknął wtedy dzieci na kilka miesiecy w domach, mowil niedawno ze pandemia jest w odwrocie, podwładni tego głupka wyslali smsa do wszystkich w kraju zeby biegli na wybory, a potem ten sam głupek kazal jednak otworzyc wszystkie szkoły, teraz ten sam głupek zamyka cmentarze na ktorych wieje wiatr i zostawia otwarte koscioly w ktorych wymiana powietrza jest przez okna 20m nad poziomem ławek, jak widać głupków mamy prima sort…

   • Nie obrażaj ludzi łomie. A głupa to chyba rżniesz na potrzeby tej szopki. Takich świrów jak wy powinni pozamykać w pierwszej kolejności i to by wystarczyło.

 5. Pani seniorce z fotki nr życie już się znudziło. Proszę wypowiadać się za siebie a nie za nas. Gdzie takie panienki mają starych, to już się jedna wypowiedziała.

  • Życzę ci, Luśka, żeby te twoje ogromny pokłady jadu zmieniły się cudownie w 3 szare komórki. Wtedy będziesz mieć ich już 5 i może nawet uda ci się intelektualnie prześcignąć kilka ameb, kto wie…

   • tchórzliwy jakiś Mm czepił sie ,jak g..obcasa!Życzę byś byl /a/ taka staruszką jak ja! Nie martw sie o moją eutanazje,mysl o swoich zwłokach.Poparcie słusznych racji młodziezy,to winien byc cel kazdej matki,babki…No,ale lepiej tchórzliwie ,anonimowo obrażżać innych! Takie zdanka,to dla mnie woda w toalecie!

 6. Czy Policja i straż miejska przyklaskuje i popiera brak maseczek i złe ich noszenie,ile wystawiła mandatów i wezwań do sądu?Seniorka na zdjęciu grupa najbardziej narażona zero osłony nosa i ust,Mister obiektywu 2020 tygrysek widać sexy usta niczym przebranie powabne i nos odkryte.Reszta dzieciaków szkoda gadać imprez na halloween brak to dzieciaki pomyliły protest z imprą na halloween, w Ameryce i Niemczech jak i większości krajów to co przeszło przez Kędzierzyn-Koźle nazywa się parada u Nas w Polsce protest,dzieciaki i protestować trzeba umieć,tym co protestowali w Polsce w latach 70,80,90-tych wstyd za Was i za takie formy protestów gdzie muzyka do tańca przygrywa.

 7. Wypisz, wymaluj pokraczni żołdacy Saurona – nie znoszą jasnego dnia, posługują się przekleństwami, wulgaryzmami i wyzwiskami. Staruszka z nimi? Prosi o wolną eutanazję?

 8. A Nasza gwiazda – Prezydent nie bierze już udziału. Czyżby Pani Sabina zaszyła się w swoim domu a może przemyślała swoje zachowanie i uznała że to jednak mało medialne. Lepiej postawić koziołka gdzieś na osiedlu, zasadzić kwiatek niż niszczyć krzyże i kościoły…bo gdzie potem będę śpiewać kolędy i uśmiechać się do księży i udzielać wywiadów jak to przyczyniłam się do zorganizowania Orszaku Trzech Króli.

  • do Mm..odczep się od Pani Prezydent! To jest kobieta i rozumie kobiety,ma prawo wyrażać swoje poglady,jakkażdy.Kto w naszym miescie niszczyl cokolwiek w czasie protestu??KTO!!DBA o nasze miasto..to widać gołym okiem,no chyba,ze jesteś niewidomy,to sorry!Śpiewają koledy mieszkańcy miasta,nie tylko Ona!Jestes człowieku/??/,wybitnie wrednym trollem ,tchórzem bez twarzy!Jakim trzeba być nieszczęsliwym gadem,by opluwac ws\zystko i wszystkich! Używaj sobie ,używaj..mamy cie i tak daleko….!

 9. Łażą z tymi syfonami na wierzchu w oparach tego wirusa. Równie dobrze mogliby sobie te maski na odwłok założyć. Niektórzy nawet maluchy zabierą na to rykowisko, co widać na zdjęciach. To dopiero trzeba mieć zwarcie pod kopułą.

 10. Historia zatoczyła koło. W Sparcie też ułomne noworodki zrzucano ze skał.
  W ostatnich kilkudziesięciu latach zanikły ideały humanizmu, ochrony słabszych czy solidarności międzypokoleniowej. Jest walka o kasę, po trupach. Tylko zdrowi, silni i sprytni się liczą. Inni tylko przeszkadzają. Laicyzacja jeszcze te procesy przyspieszyła. Nieuchronnie wprowadzimy pełną swobodę aborcji i eutanazji. „Człowiek – to brzmi dumnie” będzie zapomniane. Piękne lata cywilizacji człowieka właśnie na naszych oczach się kończą.

  • Nad laicyzacją tego kraju najbardziej pracują nie jacyś mityczni „wrogowie kościoła” ale sam kościół katolicki, nikt ludziom nie zabrania latać w niedzielę do kościoła, frekwencja w prosty sposób wynika z tego jak księża pokazują wszystkim gdzie i jak gleboko mają przykazania których innym każą przestrzegać…

 11. W Ameryce, Niemczech i w większości krajów to co przeszło przez Kędzierzyn-Koźle nazywa się Paradą na Halloween w Polsce to ,,protest”.Tym którzy protestowali w latach70,80,90-tych wstyd za taką formę protestów przy muzyczce,dzieciaki nie mają imprez to pod przykrywką protestu mają gdzie potańczyć.Pani seniorka w grupie największego ryzyka bez maseczki,Pan uroczy tygrysek odkryte usta i nos i tak można bez końca, pomijając jednak
  wszystko,gdybyśmy nie dawali opisu do gazet a bez niczego umieścili zdjęcia czarownic, wiedźm,tygryska i innych wyśmienitych osobowości to co widzimy protest czy Paradę,młodzi w tych czasach widzą tylko dobrą zabawę a nie sens tego po co się zebrali.

 12. Przy okazji nie ma takiego słowa „zatrószcie się”. Chyba chodziło o „zatroszczcie się”.
  Może przy okazji nauczymy młodzież języka polskiego.

 13. Pani seniorka niegdyś była aktywną działaczką w Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, a w ostatnich wyborach samorządowych startowała z komitetu Sabiny N.😕

 14. Zabawa trwa na sto dwa dwa…oj tak bardzo Wam trzeba nowoczesności dazenia za zachodem do wolnosci ….zobaczcie do czego dazy cala społeczność. Do samozaglady.O tych małoletnich ze zdjec brak słów. Beda zarażać a potem niby dlaczego w Kk tak duzo ludzi chorych….zenada bleeeeeeeee

 15. Nasze protestantki nie są zbyt oryginalne używając wulgaryzmu „wypier****ć”.
  Jeszcze za komuny opowiadano jak do restauracji SPATIF-u wszedł pijany Himilsbach i wrzasnął „Inteligenci wypier****ć”. Towarzystwo zamarło. Na to wstał Gustaw Holoubek i powiedział „nie wiem jak państwo ale ja wypier****m”.

 16. Pan ze zdjęcia nr 5 myśli,że nikt go nie rozpozna pod maseczką.To znana osoba ze świcznika w naszym mieście.Brawo dla odważnych obrońców kościołów oraz ,, strażników ” z Parku Pojednania w Kędzierzynie.

 17. Kodziarstwo czyli rozczarowane poesbeckie resztki przywiozło warszawską odmianę koronawirusa – i teraz obkichują nawiedzone małolaty, które zaniosą to do domów w celu wykończenia rodzinnych emerytów ..
  No cóż, ale najważniejsze, że „wszystkie macice są nasze”…

 18. Tak , tak „SENIORZY Z WAMI”, a za chwilę Lewica będzie walczyć o Eutanazję i ciekawe czy wtedy też Pani wyjdzie z transparentem „SENIORZY Z WAMI”

 19. Jeszcze się te bzdury nie znudziły? Jak można uczestniczyć w paradach to i do szkoły można chodzić, więc czekam na niezwłoczne otwarcie szkół przez rząd.

 20. Powinno sie ich spisac i nie przyjmowac do szpitali. To sa nastolatki ktorzy nie wiedza co z zyciem robic. Skoro nie sa odpowiedzialni za wlasne zycie to jak moga byc odpowiedzialni za czyjes.. swiadomie chca zarazac i zabijac ludzi .

  • Zesramy się a nie zarazimy w sklepie. Ty pewnie nie żresz tumanie albo cię dożylnie już karmią. Do sklepu nikt nie idzie na jarmark w stadzie tylko bierze co ma kupić i zjeżdża. Nie wiem czy ty tak na poważnie, czy głupa rżniesz.

 21. To nie żaden marsz protestacyjny kobiet, ale hucpa w większości jakichś niedojrzałych idiotek. Ciągną w to bagno mężów i dzieci. Nie docierają do bezmózgowców komunikaty rządu i służb sanitarnych. Kretynki wszystkich nas pozarażają. Kto za to wszystko zapłaci? Od kogo żądać zadośćuczynienia? Od rodziców tych …? Policja i prokuratura powinny zająć się natychmiast tymi niedorozwojami!!!

  • Uwielbiam jak politycy PiS i takue zj…y jak ty obrażają protestujacych mlodych ludzi. To pokazuje w pigułce wasze myślenie o przyszłości. „Niedojrzałe idiotki” za 3 lata pójdą na wybory i Was wypi… w kosmos zgodnie z tym co mają na tekturkach

   • Za 3 lata napisz łomie, czy jak się tam wabisz, bo znowu pytę wygracie a nie wybory. Dział fantastyczny jest w innej części forum. Najpierw poszczekujecie jak kundle a potem płacz, że znowu po dupsku dostali. Jakby ta lewacka hołota doszła do władzy to byłby chyba koniec Polski. Wtedy będzie burdel jakiś a nie kraj. Ale twoje niedoczekanie pędraku.

 22. Kaczynski z symbolem polski walczacej na piersi odnosi sie do protestow kobiet, nawiazanie jest czytelne. Skoro trybunal tak orzekl ok, mogl wydac wyrok za 6 miesiecy. Za chwile dowiemy sie jakie ustawy zostaly przepchniete pod oslona protestow, np przymusowe sczepienia… a wy szczekacze, krorych na palcach jednej reki mozna policzyc, nadal badzcie krytykami internetowymi, znajacymi sie na wszystkim. Jak juz wam sie znudzi, wyjrzyjcie chociaz przez okno, i spojrzcie troche szerzej.

  • No przecież przepchnęli podatki od Sp. k. co suwerenowi nic nie mówi. Suweren jednak nie wie, że to odbije się na … podwyżkach produktów od tego typu producentów. Reszty nie śledzę, bo lubię sobie pospać na home office.

   • Rychu, nie mieszaj. W spółkach komandytowych komplementariusz i komandytariusz mogą tak nakombinować, że unikają podatków i odpowiedzialności majątkowej przy przekrętach. Należało to zmienić. Czy to PIS czy nie PIS.

 23. Ze zgrozą obserwuję, że uczestniczą w tym POlitycznym spędzie nauczyciele, nauczycielki i radni. Na łeb POupadali? Manipulacja młodymi ludźmi sięgnęła kresu, bo to ci młodzi przyjdą do domów i pozarażają rodziców, dziadków i innych. Siewcy śmierci. Zapamiętajmy te twarze mimo, że ukryte pod maskami i tęczowymi strojami. Panie prokuratorze, kto naraża świadomie innych na utratę zdrowia i życia podlega, czy nie podlega karze? Czekam na wasze działania.

  • A jak prezes osierocona kaczka wzywa Was katolickich kibolo faszystów do wyjscia na ulicę i obronę kościołów to tez nawołuje do zgromadzeń i wzmaga rozprzestrzenianie wirusa czy może jego kacze szczekanie jest lepsze, słuszniejsze niż nasze nie kacze szczekanie?

   • @Tom nie byłeś na lekcji fizyki. Skoro jest akcja to jest i reakcja. Po co to g… szło robić grafiki na krzyżach, murach kościołów i wchodzić do nich podczas odprawiania mszy. Potem trzeba było to zaradzić. I co, zobaczyliście że możecie dostać wpierdol to skończyło się. Efekt waszego bezstresowego wychowania :))) Czasem skorzystaj z tych paru szarych komóreczek jakie chyba posiadasz.

  • To wszystko wina Adama Mickiewicza i jego „Ody do młodości”.
   Hej ramie do ramienia spólnemi łańcuchy
   Opaszmy ziemskie kolisko
   Zestrzelmy myśli w jedno ognisko,
   I w jedno ognisko duchy
   Dalej,bryło,z posad świata
   Nowemi cię pchniemy tory,
   Aż opleśniałej zbywszy się kory,
   Zielone przypomnisz lata

   Uczniowie i nauczyciele uwierzyli, że to naprawdę i mamy to co mamy.

   • Ktoś kiedyś sarkastycznie stwierdził, że masz poczucie humoru, a ty bidulo nie rozpoznałaś sarkazmu i w to wierzysz. Co gorsza, zaśmiecasz tymi swoimi „alynowymi kwiatkami” całe forum.

    • Ten wpis świadczy o tym ze osoba podająca za @jaka szkoda absolutnie nie ma pojęcia co to sarkazm. Doucz się, tekst @Alina jest stanowczo zbyt inteligentny jak na twój :)) poziomek. Nie oczekuję zrozumienia z twej strony.

 24. Chcą śmierci innych,więc i świętują święto demonów. Szkoda tylko tych zmanipulowanych dzieci, bo o krytych e erytkach za liczę.

 25. Seniorka ze zdjęcia z kartonem tylko gdy się jakieś zamieszanie w Kędzierzynie robi, które prezydentka popiera, to zaraz chętna do selfie. Wiarygodność jej przekazu jak zwykle potwierdzona… Wypowiada się za większość, nieproszona – to też już taki standard. Ugrać coś dla siebie można? – Można. Propaganda i lansik więc musi być.

 26. Biorąc pod uwagę charakterystyke tego wirusa kilkadziesiąt osób zostało zarażonych, dwie, może trzy, umrze. Przykro patrzeć. Ludzie, ludziom, dla zabawy..

 27. No to wszyscy plujący tu na: protestujących, koronawirusa, seniorkę ze zdjęcia i wszystko inne (nie czytałam wszystkiego) jaki macie pomysł na pokazanie niezadowolenia z zaostrzenia prawa aborcyjnego? Ja też nie pochwalam takich zgromadzeń w obecnej sytuacji ale to wina rządzących, ze zdecydowali się na taki termin ogłaszania niepopularnych decyzji. Myśleli, że głupi naród pochyli głowy i zgodzi się bez niczego na gwałcenie wolności ( tak jak to robią niektórzy komentujący a założę się wielu z was nawet nie wie dokładnie o co w tym chodzi). Ale niestety, nie przewidzieli, że nadszedł nowy czas kiedy młodzi powiedzą dość rządzenia przez chorych na władzę, spaczonych katoli. Srodze się zawiedli i gdy zobaczyli, że jednak łatwo nie będzie zaczynają rękoma prezydenta Adriana wprowadzać poprawki. Za późno bo sprawa aborcji ma o wiele szerszy kontekst niż tylko to słowo, za dużo problemów nabrzmiało a młodzi są dzisiaj o wiele bardziej świadomi niż jeszcze 20 lat temu. Nie popuszczą. I tak trzymać. To oni będą żyć w takiej rzeczywistości jaką sobie stworzą, właśnie wchodzą w dorosłe życie. Powodzenia

  • Popieram Twoją wypowiedź, guru. Wódz nad wodze znalazł na własny użytek prezia, który na klęczkach i po spowiedzi, a jakże, świętej, napisze wszystko, udając że to jego i będzie nawoływał by naród zrezygnował z tego co mu się słusznie należy.
   Walczcie młodzi.
   Również życzę powodzenia.
   I wytrwałości z dążeniu do celu.

  • „Myśleli, że głupi naród pochyli głowy i zgodzi się bez niczego na gwałcenie wolności” …. a młodzi są dzisiaj o wiele bardziej świadomi niż jeszcze 20 lat temu…..To oni będą żyć w takiej rzeczywistości jaką sobie stworzą, właśnie wchodzą w dorosłe życie.” Czyli młodzi to naród. Skoro nie młody licząc od 25 lat wzwyż to nie należą już do tego narodu. Jakieś sugestie co z nimi zrobić ? Eutanazja ???? Porąbany twój tok myślenia @guru :)))

 28. To jak już wszystkie, wcześniej cenzurowane przez was komentarze, bez względu na to czy zgodne, czy niezgodne z waszym śmiesznym regulaminem, puściliście w eter, to mój też będzie?
  Czy jednak mój dziwnym trafem, nadal jest niezgodny z waszym regulaminem? Hę?

 29. Znowu impotenci umysłowi się dorwali do neta i wylewa resztki swoich fekalii.Nie życzę wam zarazy,ale w sumie czemu nie?A jak już wróci wasz Arłukowicz i Kopaczka,będziecie robić pod siebie i Boga wzywać szmaciarze.

  • To dopiero były gwiazdy ministerstwa zdrowia. Tylko dzieciarnia wtedy w pieluchy robiła. Niech najpierw sobie poczytają o tych pseudoministrach. Oni chyba myślą, że za platfiutów to na zielonej wyspie to był jakiś raj jak mieli w tyłku zwykłych ludzi.

 30. Już ktoś wyzywał młodych od takich i siakich. Chciał zastraszyć, wzywając bojówki. Wy tu też nie widzicie, że młodym nie chodzi o partie takie czy siakie? Tylko ci, którzy zamieniali legitymacje jedne na drugie nie rozumieją, że teraz chodzi o ich przyszłość, życie bez poddaństwa, możliwość decyzji, w każdej sprawie.
  Rząd jest dla wszystkich, nie tylko dla swoich głosujących. Rządzenie nie polega na zamykaniu ludziom ust.

  • Stara, a taka głupia? Przecież wściekłe lewaki wciągają w swą brudną walkę z rządem młodziutkie dziewczęta, głównie z czerwonych kadrowo ogólniaków. Już im lasują mózgi aborcją. W jakim celu? Prawo wyboru? Opamiętajcie się, przecież te dzieci mają dopiero naście lat!!!

   • Polityczne korytko i możliwości …. :))) Startowała na prezydent Wrocławia, nie wybrali. Startowała na europosła też nie wybrali. Może tym razem uda się ??? :)))

 31. Lesbijki, geje , aborcja, halloween ,wulgaryzmy.. Oni nie są świadomi tego co robią i pisza. Są w jakimś transie. Ciekawe co będzie następne.

 32. Czyli jak będę chciała wynająć panie ze zdjecia numer 8 mam dzwonić pod podany tam numer? Dzieci mi cukier z cukiernicy wyjadają……

 33. Powołano Radę Konsultacyjną Strajku Kobiet. W jej skład wszedł m.in. Michał Boni – tajny współpracownik służb specjalnych za komuny.
  Sformułowano program żądań zmian w naszym państwie. Mogę podpowiedzieć jeszcze jedno żądanie, bo chyba zapomniano o przywróceniu wysokich emerytur byłym funkcjonariuszom służb specjalnych.

  • Przeczytajcie protestujące Dziewczyny za czym jesteście. Bo może nawet tego nie wiecie?

   Postulaty Strajku Kobiet.
   Kwestia aborcji i pełni praw kobiet, prawa społeczności LGBT, wprowadzenie świeckiego państwa i usunięcie religii ze szkół, zaradzenie katastrofie klimatycznej czy likwidacja tzw. śmieciówek na rynku pracy. Strajk chce się zająć także kwestiami praw zwierząt, edukacji oraz służbą zdrowia.

 34. kk24 mnie zadziwia. tyle zdjęć wystawili.Swietna reklama protestu. a dlaczego jak są rocznice państwowe jest tych zdjęć kilka.Zadziwiające podejście . Wstyd kk24. zadziwiająco niski poziom prezentuje kk24.

 35. Mam pomysł, jak pozbyć się wszystkich TW z naszego pięknego kraju – najlepiej wysłać ich na placówki zagraniczne w charakterze ambasadorów. Vide: TW Wolfgang, mąż mgr Julci, tej samej, co to w długich przerwach między posiedzeniami TW miesza łokciem bigos dla prezia…

 36. Tak się kończy ideologia LGBT. Po protestach wirus dotknie nie tylko ich, ale i niewinnych członków ich rodzin i znajomych. Może wtedy społeczeństwo przejrzy na oczy?.

  • Spokojnie już zaczyna bielmo spadać z zaślepionych gał, 5 lat propagandy sukcesu a Naczelnik nagi, blady i wystraszony. Holecka przestanie już dawać 500+, słyszałem w tvpis

   zajadam popcorn i oglądam dalej tę komedię

 37. @emeryt, jeden raz w życiu pomyśl!!!
  Młodzi, którzy chcą zmian, mają rodziców , dziadków od prawa do lewa, czy odwrotnie. I odcinają się od Twoich snów o dziedziczeniu politycznym.

  • Dokładnie, jak można drzeć mordę bez konsekwencji to takie są pierwsze. Chciałyby aborcji jako środka antykoncepcyjnego, świat staje na głowie.

 38. A Antoni Macierewicz – ten co powołał trotyl komisję od eksplozji baraku i przecinania parówek dziś ogłosił, że marsze są organizowane przez ludzi odpowiedzialnych za Auschwitz i Katyń.

  To by się zgadzało, bo on był ministrem PiS, ministrem w Ministerstwie Obrony Narodowej, a takie miejsce może objąć ktoś o wysokiej inteligencji, ktoś będący patriotą i komu na sercu leży dobro obywateli, czyli postać nieskalana i czysta.

  Opinia Antoniego Macierewicza jest dla mnie i wszystkich opinią najsprawiedliwszą, ciesze się, że ten mąż stanu przekazał obywatelom prawdę, bo tylko on ma wszystkie teczki.

  • Rysiątko nie zauważyłeś przy swojej inteligencji :))
   Podejście organizatorów i uczestników „spacerów” do ludzi lat 25 + to pozbycie się ich dla stworzenia własnej „przestrzeni życiowej.”
   Ciebie też to dotyczy :)))

 39. Portale dzisiaj podają, że nauczyciele i dyrektorzy szkół za udział w marszach mają być karani. Ciekawy temat, KK24 powinno zapytać tych z nich, którzy brali udział w marszach, co o tym sądzą.

Skomentuj