Protest liczny i głośny, ale spokojny. Marsz kobiet przeszedł przez miasto. WIDEO i ZDJĘCIA

76

Czwarty już przemarsz przeciwników zaostrzenia prawa aborcyjnego ulicami Kędzierzyna-Koźla przebiegł spokojnie i bez incydentów.

Wczoraj lokalni kibice zapowiedzieli, że w razie potrzeby będą bronić kościołów przed profanacją. Nie było takiej potrzeby. Głośny i żywiołowy protest, jak wczoraj, spod dworca przemaszerował całą ulicą Kozielską, zawrócił na rondzie Milenijnym, po czym skierował się ponownie pod dworzec. Na trasie marszu, jak i przy kościołach, nie doszło do żadnych incydentów. Obrońcy byli jednak widoczni.

Jak wynika z zapowiedzi organizatorów protestu, w kolejnych dniach będzie on kontynuowany w podobnej formule.

 

76 KOMENTARZE

 1. Prośba do KK24 bądźcie proszę inteligentniejsi od tej chmary mało rozumnych kobietek i nie piszcie już o tym że manifestują-to przestaną to robić.Jakie to proste,nie dmuchajcie już tej bańki.
  Wtedy Nasz rząd straci argumenty żeby ogłaszać lockdown

   • Wymyśl coś bardziej kreatywnego jak już próbujesz coś wyskrobać tutaj. Rusz trochę tą kapustą, bo zryli ci czaszkę tymi głupotami jak asfalt na ulicy. Jak się zakazisz w tym stadzie, to ci się odechce wycia o jakichś aborcjach. We łbie się smarkom poprzewracało. Ledwo cię od cyca oderwali a już piejesz jak kogot o poranku a mleko jeszcze ścieka po pysku.

    • nie jest ponieważ ,aborcja to przerwanie ciąży i usunięcie płodu .Jak chcesz się wypowiadać to ,się dowiedz , późnej pisz .wytłumaczę ci to na ,, chłopski rozum’, to co jest w brzuchu to płód ,a to co poza nim to człowiek .Gdyby było to zabójstwem to było karalne.

     • Trochę wiedzy dla oszalałych komuchów:
      „Każdy człowiek w swoim życiu przechodzi kilka etapów rozwoju. W dobie dzisiejszej można wyróżnić ich około 9. Każdy z nich posiada cechy charakterystyczne i niezmienne dla wszystkich ludzi. Są jednak procesy, które zachodzą w różnych organizmach w innym czasie i są mniej lub bardziej widoczne. U każdego CZŁOWIEKA można wyróżnić około dziewięciu najważniejszych etapów. Należą do nich:
      1.Zarodkowy
      2. Płodowy
      3. Noworodkowy (1 miesiąc życia)
      4. Niemowlęcy (od miesiąca do roku po urodzeniu)
      5.Poniemowlęcy (od 1 do 3 roku życia)
      6. Dzieciństwa (od 3 do 9,12 roku życia)
      7.Dojrzewania ( u dziewcząt od 9 roku życia a u chłopców od 12 roku życia)
      8. Okres dojrzałości ( od 20-25 do 40 lat)
      9. Starość (od 65 lat do śmierci) „.

 2. Przeszkadzają relacje z protestów ? Jeszcze tego chcecie zabronić…?!!! Po co PiSie trole się tym interesujecie , wiecznie tu zamieszczacie negatywne wpisy i komentarze ? Jak tam ? Dupa w Pisie sie pali i szukacie różnych gaśnic aby zdławić ten pożar ? Teraz ostrzegacie o pandemii tylko po to aby zgasić rewolucję ? Tu nie chodzi o aborcję lecz o prawo do wyboru , a jeśli chodzi o młodych na protestach ,to ich prawo bo to dotyczy ich przyszłości..nie chcieliście rozmawiać więc teraz oni wam odpowiadają *********** Nie było lidera opozycji to się narodził ! Nazywa się „KOBIETA” i myślę ,że pokaże jak dać opór fanatykom. Czara goryczy po 5 latach sie przelała po tym wyroku , co bardzo ładnie i dosadnie opisał aktor Pan Łukasz Simlat…wypunktował waszego wodza i wasze chore poglądy czyli jak my wszyscy mamy żyć wg. waszego prezesa… który w życiu nawet swoich gaci nie wyprał będzie uczył Życia innych….wara…….i jak protesty przeszkadzają to oglądaj dalej TVP gdzie pokażą tłumy ludzi z dopiskiem ,że to aktualnie spacerują sympatycy PiS…tylko puszczą tam mszę z Częstochowy i wbiją wam do głowy, że to na żywo….

  • Dopóki garstka drze mordę „Wyp…alać” do większości, rzecz pozostaje obrzydliwie żałosna.
   Dramat się znacznie, gdy większość odpowie tym samym.
   Wtedy garstka zacznie wzywać na pomoc tych samych, którym dziś każe „Wyp…alać”

  • Do KOBIETA-no i właśnie o takie puste i niemyślące kobiety jak ty im chodzi .
   Nie jestem jakimś jeb>>>>>m PISowcem,ale wiem że jesteście tylko narzędziem do uzyskania innego celu.
   Wiem,że kobiety nie grzeszą rozumem ale nie przesadzajmy że aż tak.
   Przecież PIS już wiele razy udowodnił,że potrafią Polaków zrobić mocno w ch….
   Na szczęście nie wszystkich,ale manifestujących na pewno

 3. Jak nie manifest to znajdą inny powód aby ogłosić lockdown.A tobie polecam trochę szacunku do tych”mało rozumnych kobietek”bo do nich zalicza się też twoja matka,siostra,córka,być może żona i wnuczka.I w tym momencie aż się ciśnie na usta”szkoda że cię nie „wyskrobała prostaku.Ale ty pewnie z tych co uważają że rozum i władzę mają tylko chłopy🤣

  • DO Echh -wiem że to może nie zabrzmiało miło,ale inaczej nie zadziała.
   Wam po prostu brakuje racjonalnego myślenia,nie zauważacie co się wokół Was dzieje?
   Ja stoję po Waszej stronie ale nie podczas manifestacji i nie w tym momencie.
   Obudzicie się z ręką w nocniku jak zawsze zresztą.
   Czy może czekacie aż PIS owski rząd mający Was w duszy użyje armatek wodnych i zobaczycie jak wtedy będziecie cienko piszczeć.
   Ale to przecież dla Was za trudne żeby zobaczyć co się stanie zaraz.Ważne jest tu i teraz nie?

 4. Bardzo dobrze że policja robi zdjęcia 👍 i filmuje te zgromadzenia niezgodne z ustawą antycovidową. 😕

  Teraz DO WLEPIANIA MANDATÓW będą bardzo przydatne programy rozpoznawania twarzy – także z tych smartfonow używanych przez manifestujących😉

 5. A gdzie Nasza medialna Pani Prezydent? która uwielbia takie demonstrowanie i pokazywanie się…a w grudniu będzie śpiewać kolędy przy starostwie z księżmi.

 6. kibolstwo podpuszczone przez kwacza pobiegło na rondo, bo myśleli, że złomiarze przyjdą po te blachy. A tu nic. Stali i stali i jak widać po rozkroku niektórzy się zesrali.
  Co za pajace.

 7. Ruda wywłoka od piekła kobiet wygląda jak czarownica i dawno nie używa swojej macicy.Po co lezie stare coś.A te pachoły od obalania rządu najpierw obalają flache a potem ida za tymi suczkami.Hej redaktorze.Nie podniecaj sie tak bardzo chyba ze pani H i pani S doplacaja za gorliwosc

 8. Polska to najgorszy kraj w Europie pod tym względem nawet o dziwo Węgry mają legalną nikt w Europie nie ma z tym problemu. Bardzo bym chciał dorównania prawa do prawa Wielkiej Brytanii i Finlandii pod względem aborcji.

 9. Oby tylko policji i prokuraturze nie zabrakło konsekwencji w zgłaszaniu wszystkich przypadków łamania prawa przez tą lewacką ekstremę ideologiczną (1% mieszkańców lub mniej). Z pewnością przynajmniej kilkuset złotowe kary pieniężne – dla pełnoletnich uczestników zajść, a dla rodziców niepełnoletnich – zainteresowanie sądu rodzinnego ostudzi w nich zapał do łamania prawa, którego nawet fajne focie na insta i fejsie nie będą w stanie osłodzić.
  Uczestnicy zajść natomiast jedno osiągneli – już koleżanki i koledzy z Wrocławia, Opola i Warszawy nie powiedzą im nigdy prosto w twarz – u was w Kędzierzynie normalnie wiocha i sto lat za murzynami, o nie, teraz mają w smartfonie focie – a patrz co myśmy pisali. Na kościóły też ruszyliśmy, też PISowi pokazaliśmy.

  Redakcji portalu życzę takiego intensywnego zainteresowania i dokumentowania pracy naszych włodarzy, prezydenty et consortes w tematach, które ważne są dla pozostałych 99% mieszkańców Kędzierzyna – zatruwania powietrza benzenem oraz rozwiązaniem problemu smogu i zanieczyszczenia miasta spowodowanym ogrzewaniem mieszkań i domów starymi systemami grzewczymi. Co prezydenta robi w tych sprawach ? dzień po dniu relacjonujcie, tak jak o rozruchach małomiasteczkowych lewaków.

  • Tylko tyle że ta młodzież będzie kiedyś dążyć do eutanazji starych ludzi, już chcą zabijać płód bez konsekwencji. Dla nich liczy się luz, zabawa, rozrywka a nie obowiązki przy dzieciach czy dziadkach.

 10. zrobiła się beznadziejna sytuacja ,miał to być manifest o wolności w wyborze ,a Ja przeglądając wiadomości widzę ,chamstwo ,wulgaryzm, brak szacunku w kierunku rzeczy materialnych ,tego chcieliście ?….nie jest Wam wstyd ?,młode dziewczyny z napisem ,,Jebać PiS”to co Ona chce Mi tym hasłem przekazać ? brak słów ,chcecie protestujcie ale w jednym kierunku ,bo za chwile to już się sami pogubicie o co te całe zamieszanie
  brawo Polacy ,protest protestem ale wulgaryzmy i obrażanie oraz dewastacja to przekaz czego …..zapytam jeszcze raz

  • Przecież to pokolenie „róbta co chceta”. Porozpieszczane dzikusy. Potrafią tylko klnąć i pstrykać w smartfon. Tyłka pewnie dobrze nie potrafią podetrzeć, więc trudno wymagać od nich logicznego myślenia. Nic do tych tumanów nie dociera. Za dobrze mają w tych czasach. W szkole mają sanatorium i ośrodek wczasowy, bo to nie jest nauka, to skąd mają wiedzę czerpać. Nasłuchają się antypolskiej stacji tvnPO24, w której chamstwo towarzyszy 24 godziny na dobę. Wmawiają im jak to mają teraz źle a jaki był raj na zielonej wyspie za rządów platfusów i ryżego, że zaczynają w to wierzyć. Szkoda, ze wtedy pieluchy im zmieniani jeszcze. Naczytają się niemieckich gazet jak wybiórcza czy nius-kwik i mamy efekty. Nie dziwne, że potem tylu świrów łazi po ulicach. Więc o czym tu w ogóle dyskutować. Olać ich sikiem parabolicznym. Niech się zaplują na tym rykowisku.

   • i kto to mówi o nauce , dziad jakiś który , sam wierzy w głupoty tvp i nie ma wiedzy z ,,przyrki” klasa 4.Widać kto nie ma logicznego myślenia i wierzy ślepo w pis. Przypominam ,Tvp to rządowa telewizja

    • Antypolska i antyrządowa szczujnia tvnPO24 zryła ci tak mózg jak pole po wykopkach. Zaczynasz już wierzyć w te bzdury. Jeszcze niemiecką wyborczą poczytaj, to się dokształcisz.

    • „Przyrkowa wiedza” na poziomie czwartej klasy, to raczej za mało żeby brać udział w filozoficznej dyskusji. Doucz się dziecko, nabierz chociaż odrobinę ogłady i dyskutuj na argumenty a nie ciągle obrażając adwersarzy. Tzw. chłop też swój rozum ma i nie sądzę żeby z taką beztroską decydował o czyimś być albo nie być jak się tego domagają te subtelne prawie kobiety.

     • ale po co mam dyskutować na sensowne argumenty z osobami które spały na lekcjach biologii. Mam większą wiedzę niż ta ,,przyrkowa”, po prostu żeby zrozumieć tak prostą rzecz ,że płód nie jest dzieckiem nie trzeba dużo . Mój wiek to nie argument .Ten chłop rozumu nie ma .To płód , a nie dziecko lub żywy organizm .No to wyciąg ten płód i zobaczymy czy przeżyje. A głupi pro life nie będzie decydował czy matka będzie żyć czy nie

    • Wytrzyj mleko spod nosa, puść pawia, wypuść gila, wypierdź trzmiela i się obudź. A przyrkę to masz w dyni albo przerwę między półkulami mózgowymi.

     • ty masz przerwę między półkulami ,bo szanująca się osoba nie będzie słuchała bredni z tvp i będzie miała wiedzę podstawową z biologii

 11. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych tenorów, Andrea Bocelli, mógł się nie urodzić. Lekarze doradzali jego matce aborcję, ponieważ według wyników badań syn miał się urodzić z niepełnosprawnością. Edi Bocelli zdecydowała się jednak urodzić. Dziś sprzedaż płyt artysty bije światowe rekordy.

 12. To nie żaden marsz kobiet, ale w większości jakichś niedojrzałych idiotek. Nie docierają do bezmózgowców komunikaty rządu i służb sanitarnych. Kretynki wszystkich nas pozarażają. Kto za to wszystko zapłaci? Pd kogo żądać zadośćuczynienia? Od rodziców tych …? Policja i prokuratura powinny zająć się natychmiast tymi niedorozwojami!!!

 13. Do szefowej miasta będziemy słać rachunki niech opłaca. Narobiła bałaganu w mieście to niech sprzata. Najpierw biegi stadne, potem rykowiska dzikusów a później mamy efekty. Jedni się uwijają, żeby coś zrobić dla ludzi w czasie pandemii a inni wolą jarmarki i zabawy. Zero odpowiedzialności.

  • Też mnie to interesuje. Po co im aborcja, skoro ciąża i tak im nie grozi?
   Chyba że wierzą w słowa jednej pewnej Pani Profesor że „w rodzinach homoseksualnych rodzi się więcej dzieci niż w heteroseksualnych” :)

Skomentuj