Promują wspólną i bezpieczną jazdę. Stowarzyszenie TM Volni zakończyło sezon motocyklowy

4

W piątek na kozielskim rynku motocykliści ze stowarzyszenia TM Volni spotkali się, dumnie prezentując swoje jednoślady. Łamią stereotypy i promują wspólną oraz bezpieczną jazdę.

Spotkanie zorganizowało stowarzyszenie TM Volni Chapter Kędzierzyn-Koźle, a z zaproszenia skorzystali również niezrzeszeni motocykliści. W wydarzeniu wzięło udział blisko dwudziestu motocyklistów. Impreza współorganizowana z Cocktail Barem Luźny Klimat była zakończeniem sezonu 2021.

– Jesteśmy częścią większego stowarzyszenia, które mieści się w Czeladzi. Od dwóch lat działamy na terenie Kędzierzyna-Koźla. Zauważyliśmy, że motocykliści jeżdżą w większości samemu, a w grupie jest przyjemniej i bezpieczniej. Staramy się również działać charytatywnie. Dołączyć do nas można poprzez wiadomość do zarządu, jedynym wymaganiem jest posiadanie motocykla o pojemności powyżej 125 cm³ – mówi Jarosław Hołda, prezes stowarzyszenia TM Volni Chapter Kędzierzyn-Koźle

4 KOMENTARZE

 1. Fajni ludzie,z pasją.Motocykl,używany mądrze potrafi dać mnóstwo radości.
  Zyczę powiekszenia grona.
  Szkoda że opinie psują szaleńcy z obwodnicy albo wielbiciele nocnych przejażdżek z wypatroszonym tłumikiem.

 2. To prawda że obecnie na obwodnicy trudno przekroczyć 9 km/h :)
  Od paru lat radni fundują nam remont za remontem,drogi ciągle nieprzejezdne,koszmar jakiś.
  Czy to będzie trwalo wiecznie?
  Jest taki schemat że robią rondo czy odcinek drogi,a za dwa lata poprawiają bo rondo za małe,do drogi trzeba dołączyć ścieżkę rowerową,albo rozkopać bo rurę trzeba wymienić.
  Tak że temat naszych dróg prawdopodobnie zlecono osobom opóźnionym,nie chcę obrażać ale może niech się zajmą ukladaniem klocków itp.a poważne sprawy zostawią fachowcom.

Skomentuj