Prokuratura wniosła o tymczasowy areszt dla 17-latka, który zbiegł z komisariatu

7
17-latek został dziś doprowadzony do prokuratury rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie usłyszał zarzut z artykułu 242 Kodeksu Karnego.

17-letni mieszkaniec miasta, który w ubiegłym tygodniu zbiegł z komisariatu przy ulicy Racławickiej podczas wykonywania z nim czynności, został dziś doprowadzony do prokuratury, która zawnioskowała o jego tymczasowe aresztowanie.

Zatrzymanie nastolatka miało związek z dużą bijatyką na ulicy Targowej, w której chłopak brał udział. W środę, 27 maja chłopak zbiegł z komisariatu przy ulicy Racławickiej, a policjanci z Kędzierzyna-Koźla przez kilka godzin prowadzili za nim intensywne poszukiwania.

Co nie udało się w dniu ucieczki, doszło do skutku kilka dni później. W środę, 3 czerwca funkcjonariusze z Kędzierzyna-Koźla namierzyli nastolatka na podwórku przy jednej z kamienic przy ulicy Targowej i zatrzymali go. Dziś chłopak został doprowadzony do prokuratury rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu.

– Zatrzymany usłyszał dziś dodatkowe zarzuty (wcześniej śledczy przedstawili mu zarzuty udziału w bójce – red.). Do sądu wpłynął też wniosek o jego tymczasowe aresztowanie – informuje Iwona Kobyłka, zastępca prokuratora rejonowego w Kędzierzynie-Koźlu.

7 KOMENTARZE

  1. I co, kochane homofoby, cieszycie się, że dojechali brudasowi cyganowi? Nie zapominajcie, że niezależnie od przynależności etnicznej jest to psychopata. Mnóstwo też ich na waszych katolicko-patriotycznych, eugenicznoaryjskich salonach. Psychoza nie rozróżnia ni kolorów ni panów. Proszę to zrozumieć.

    • Właśnie o to chodzi, że występowanie chorób psychicznych jest bardzo zależne od przynależności rasowej. Mianowicie u cyganów psycholi i osobników zaburzonych w inny sposób jest kilkukrotnie więcej niż u jak kolega sam raczył nazwać eugenicznych Aryjczyków. Wynika to min. z powszechnego u opalonych chowu wsobnego będącego wynikiem ubogiej puli genetycznej połączonej z niechęcią do jej wzbogacania przez mieszanie się z innymi nacjami a nawet niechęcią do mieszania się z innymi plemionami w ramach własnej nacji.

  2. Chciałbym to widzieć…jak go namierzyli. SYGNALISTA się znalazł i doniósł. Czy to prawda że z braku chętnych do pracy w policji .Przyjmują wszystkich ? Psychopatów i zboczeńców ???? Tak to opisał wykładowca ze szkoły policyjnej .

  3. Czuje sie bezpieczniej i spie spokojnie wiedzac, ze ten 17-letni kryminalista i bandyta zostal zlapany. Za 2 dni juz nie bede bo dadza mu dozor i wypuszcza, sprawe umorza a on dalej bedzie zyl z zasilkow i smial sie Gadziom w pysk

Skomentuj