Profanacja na murach kościoła. Ktoś nabazgrał obraźliwe hasła o islamie

7

Granica głupoty została przekroczona. Ktoś nabazgrał obraźliwe hasła odnoszące się do islamu na murach kościoła św. Mikołaja w Kędzierzynie-Koźlu.

O sprawie poinformowali nas czytelnicy. W dwóch miejscach na elewacji kościoła św. Mikołaja w Śródmieściu w trakcie weekendu pojawiły się obraźliwe hasła odnoszące się do islamu.

Sprawa została zgłoszona policji przez jednego z księży. Mundurowi próbują ustalić sprawcę lub sprawców wandalizmu.

7 KOMENTARZE

  1. Ten ktoś się urodził głupi i w tym kierunku sie rozwija . Jestem nie wierzący ale takie coś to mnie wk..wia a Ty co tam malowałeś to jesteś malutki tchórzliwy gnojek

  2. Ten co to nabazgrolił to jest tchórzem,bo tchórz działa po wpływem alkoholu i ciemności,żeby go nikt nie widział,i to jest Polska kultura której już mamy dość,bo musimy się za nią wstydzić.

  3. No, w sumie sebie-półgłowkowi który to nabazgrał trafiło się jak ślepej kurze ziarno. Jezus i Maria są wymienieni w Koranie i w hadisah Mahometa jako idealni muzułmanie, dodatkowo Jezus, jako prorok Allaha i mesjasz ma ponownie przybyć na Ziemię przed Sądem Ostatecznym, żeby poprowadzić islam do zwycięstwa. Naćpany seba widocznie coś przeczuwał.

  4. Ktoś po prostu napisał co myśli większość społeczeństwa.
    Dlaczego obraźliwe napisy wobec innych, ludzi, wyznań, grup społecznych nie są tak piętnowane!!!!!

    • Olo, lecz się na nogi, bo na głowę za późno. Typ bazgrze swoje mózgowe wymiociny na temat islamu – którego w Polsce praktycznie nie ma – przy figurze Chrystusa, robi z kościoła jakiś murzyński slums a ty sie zasłaniasz napisami na temat „innych”. A te napisy które masz na myśli to pewnie te o żydach, pedałach, klubach z innego miasta itp. To robi taka sama żuleria – drobni bandyci, złodziejaszki i młodociane przygłupy które kiedyś łaziły w bluzach JP100% a teraz w bluzach z powstańcami i strugają wielkich Polaków. Niszczcie własne śmietniki i meliny, a nie miejsca publiczne. Tak robi pospolite chamstwo i penerka a nie patrioci. Wolałbym mieszkać obok muzułmanów niż obok takich meneli, ktorzy potrafią tylko bluzgać i niszczyć.

Skomentuj