Produkcja żywności coraz droższa. Sam chleb zdrożał nawet dwukrotnie. Konferencja rolnicza w starostwie. WIDEO

10

W starostwie powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu zorganizowano konferencję rolniczą z udziałem parlamentarzystów, samorządowców i oczywiście samych wytwórców. Bardzo wysokie i wciąż rosnące koszty produkcji żywności to dziś największy problem. Dotyka wszystkich, bo bezpośrednio przekłada się na ceny w sklepach. Relacja wideo:

10 KOMENTARZE

 1. Co da lub dała ta narada w Starostwie ? Problem cen tkwi w cenie paliw,póki cena paliwa będzie wysoka i nadal rosła to naturalną rzeczą jest wysoka cena żywności która wraz z wyższą ceną paliwa będzie nadal rosła(żywność),producenci żywności nie pracują pro bono.Aby nie kończyć tak smutnie,to przypominam że koncern p,Obajtka zanotował najwyższe zyski w historii tego ministerstwa…mimo wszystko życzę pogody ducha(Boże Ciało już pojutrze)

 2. Nikt nie każe kupować chleba. I tak żyje się lepiej niż za PO. Za PO to ja pracowałem na magazynie w markecie, a teraz jestem Prezesem w Spółce Skarbu Państwa. Naprawdę nie narzekajcie tylko zapisujcie się do Partii.

 3. I co to spotkanie dało ? Sami nażarli się i pojechali do tego na koszt podatnika. To jest jak przed prawie dwóch dekad posłowie Poncyliusz i Graś mieli żyć za 500 zł. Śmiech na sali.

 4. Uspokójcie się „putinowcy” ludzie już tyle nie żrą kiełbachy a chleb sami pieką spada zapotrzebowanie na kiepski chleb nie wiadomo z czego więc koszty produkcji rosną.
  A co niektórym zalecam dietę 2500ckal. pozdrawiam.

 5. Orlen, Azoty, Pgg wszyscy chwalą się rekordowymi zyskami, a kto za to płaci? Zwykli ludzie i niech władza przestanie pieprzyc że to wina covida i wojny, sami nakręcają inflację i drożyznę. Ciekawe w ilu domach wystarczy 3 tony dotowanego węgla na cały sezon grzewczy. Bo rozumiem że resztę trzeba kupić po cenach komercyjnych. A co z tymi co dali się nabrać na gaz czy pellet?

  • Tak samo jak duże zakłady też mleczarnie,masarnie,sklepy notują rekordowe zyski.
   Wszyscy wykorzystują pretekst covida i wojny a to maksymalizacja zysków kosztem konsumentów,czyli nas.

 6. spokojnie krzywy ryj wam obiecał miskę ryżu,wszystko idzie w dobrym kierunku,nie stać was na węgiel,nie stać was na paliwo,nie stać was na chleb ale na miskę ryżu tak. Dalej sprzedawajcie Polskę komuchowi z zoliborza i jego bandzie złodziei! tępy głupi,zniewolony narodzie dobrze,że was tak kopią w dupska bo frajerów tak trzeba.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj