Prezydent Sabina Nowosielska zwróciła się do mieszkańców. Jest już w Kędzierzynie-Koźlu

81

Sabina Nowosielska skróciła urlop i mimo ogromnych trudności udało jej wrócić do Polski i Kędzierzyna-Koźla. We wtorek wieczorem na swoim oficjalnym profilu zamieściła krótkie oświadczenie, zwracając się do mieszkańców:

Szanowni Mieszkańcy,

w związku z rozwojem sytuacji w naszym kraju i na świecie postanowiłam przerwać urlop i wrócić do Kędzierzyna-Koźla.

Zagrożenie związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, odwołanie lotów, zamknięcie granic, znacznie opóźniły mój przyjazd.

Cały czas byłam w kontakcie z moimi zastępcami Arturem Maruszczakiem i Wojciechem Jagiełłą, a także wojewodą Adrianem Czubakiem oraz wszystkimi ludźmi, od których zależy nasze bezpieczeństwo. Wiem, że moi współpracownicy stanęli na wysokości zadania, a miasto jest odpowiednio zabezpieczone.

Wspólnie damy radę!

81 KOMENTARZE

 1. Niexh pani prezydent powie jakim cudem przektoczyla tak szybko granice skoro są korki po kilkanascie godzin? Na przejsciach z de. Aaa wiem..teleportowala sie czajnikiem zapewne.

  • jej służbowy samochód PO nią POjechał na granicę polsko-niemiecką gdzie przywiozła ją taksówka z berlińskiego loniska – na granicy spec przejście, bo POchwaliła się wopistom, że jest prezydentem Kędierzyna i Koźla i jedzie na ratunek
   jej biedny służbowy kierowca ma już przymusową kwarantanę ale też pieniężną premię, a biedni KK mieszkańcy rachunek za paliwo no i tą premię do zapłacenia, zużycia POjazdu nie liczę

 2. Pani Prezydent
  To co Pani wypisuje to szczyt bezczelności, skoro Pani zastepcy byli z Panią w stałym kontakcie to dlaczego nie poinformowali o tym mieszkańców ? Wypada by ich Pani za to rozliczyła.
  Pani Prezydent co Pani wie o zabezpieczeniu Miasta, co Pani Urząd w tym kierunku zrobił ???
  Nie chce mi się więcej pisać.
  p.s.
  niepotrzebnie skróciła Pani sobie urlop, a moze nie skróciłą …

 3. Jeśli była Pani i jest w kontakcie z wojewodą, czyli wiedziała Pani o tym, że jedyny wielospecjalistyczny szpital w promieniu kilkudziesięciu kilometrów został przemianowany na zakaźny… To katastrofalna decyzja dla naszego miasta. Nowowyremontowane oddziały są niszczone, celem szybkiego dostosowania ich do celów oddziałów zakaźnych! Czy społeczeństwo o tym wie? Pani Starosta i dyrektor z Raciborza bez absolutnie żadnego doświadczenia w ochronie zdrowia powinni za to odpowiedzieć!

 4. Konkrety, a nie banialuki. O jakim zabezpieczeniu miasta mowa? Co z zabezpieczeniem mieszkańców? 14 dni w domu, to przynajmniej zdjęć nie będzie. Chyba, że będą …

 5. Pani prezydent dobrze że pani wróciła, PiS działa na naszą szkode likwidacja przeksztalcenie szpitala na zakaźny, znacxnie obniżyła nasze bezpieczenstwo, ten idiota wojewoda nie zna realiow, w naszym rejonie sa bardzo duze zakłady chemiczne, elektrownia, niedaleko Koksy, w razie wypadków, zawałów udarow kto nas bedzie ratował, OIOM, Chirurgia, Ortopedia, Laryngologia, Neurologia, Położnictwo, Wewnetrzny, Okulistyka najbliższe 50km, co wydłuza pomoc o co najmniej 2 godziny, wirus może nas nie zabije, głupota i ignorancja rzadzacych na pewno

  • Co ty od PIS-u chcesz?!? Działają bardzo szybko i sprawnie… ciekawe co ci PO by w tej sytuacji zrobiło na pewno pani Kopacz by powiedziała jak już kiedyś kiedy była premierem i była epidemia, że należy o tym nie myśleć i cieszyć się wiosną… zapytajmy dlaczego i kto zgodził się na to żeby ten szpital był akurat u nas… dobrze, że wróciła bo nikomu nigdy źle nie życzę ale cudów to ci ona nie zrobi skoro mamy to co mamy teraz…

   • Jeśli uwaza pani że lekcewazenie szeżącej sie choroby na swiecie jest sprawnym dzialaniem a tak twierdził PiS, jeśli weźmiemy pod uwage że zlikwidowano szpiatl ktory obslugiwal ten rejon w ktorym istnieje niebezpieczny przemysł to ja dziekuje za takie działania, łupota marszałka województwa jest porażająca, ciekawe co zrobi ktokolwiek z nas gdy trafi sie nam udar zawal lub inny cięzki przypadek do Opola około, godziny tam i powrót to dwie, módlmy sìe żeby w tych zakladach nie doszło do awarii.

    • PIS lekceważy szerzącą się chorobę… chyba oglądasz galu anonimie wiadomości z 8 lat rządów PO/PSL i wplatasz je w rzeczywistość… w poprzednim komentarzu (na który odpowiedziałeś) zapytałam z sarkazmem kto jest za to odpowiedzialny że mamy tu szpital i nie chodziło mi o Pis a jeśli nie umiesz domyślić się o co mi chodzi to już trudno twój problem… Codziennie wysyłaj kwiaty pani prezydent za to że wróciła i tylko z tego zasłynęła w czasie pandemii podczas gdy PIS DZIAŁA i zamyka chociażby granice, wprowadza różne metody walki z wirusem… A ty… wymień mi chociaż jedną zasługę pani prezydent, co takiego zrobiła żeby walczyć z wirusem… chyba tylko to, że „badała” wirusa w Ameryce Południowej ;)

    • Następny piszący fikcję. Widać proces myślowy …. Właściwie brak określenia, szkoda słów. Zapewne za niedługo będzie twierdził, że dzięki PO, KO, tzw. „opozycji” i miejscowych elit wzajemnej adoracji wszystko tak wspaniale zakończyło się z „Korona Wirus.” A reszta nie patrowi tego docenić. :)))

 6. To nie Władze tego miasta zdecydowały o losie szpitala tylko Władze Państwowe nawet ze sprzeciwem samego profesora Adama Strzembosza nic nie zrobimy. Taki mamy klimat. A każdy ma prawo do urlopu i nie wiesz co będzie jak wrócisz z niego. Czy jakiś ktoś nie zrobi ci koło pióra. Każdy może zostać Prezydentem lub Starostą próbujcie. Ale najpierw spróbujcie na swojej Rodzinie aby się później nie wstydzić.

 7. „Tylko 30 tys. Polaków do tej pory zgłosiło chęć powrotu do kraju w ramach akcji „Lot do domu” – informuje MSZ. Ilu wraca samochodem z zagranicznych urlopów trudno zliczyć. Może nawet więcej niż mieszkańców K-K. Jest to problem ogólnopolski. Skąd w niektórych komentujących tyle nienawiści do tej kobiety? Nie wiem. Może to efekt zarazy. Racjonalnie trudno wytłumaczyć te koszmarne opinie.

  • To nie jest nienawiść do tej kobiety jak sama zauważyłaś ale do jej nieodpowiedzialnego zachowania… Czy tak się zachowuje PRAWDZIWY prezydent miasta?… szczerze wątpię…

    • Czyli jednak rodzina i przyjaciele pani prezydent działają prężnie na tej stronie w komentarzach? Droga Tyldo…. najwidoczniej nie rozróżniasz tego czym jest nienawiść a czym dezaprobata w stosunku do (powtórzę to śmiało!!!) NIEODPOWIEDZIALNEGO ZACHOWANIA PANI PREZYDENT… Jej mogę tylko nie lubić jej za to co zrobiła a nie siać wobec niej nienawiść. Nienawidzę owszem jej dziecinnego podejścia i zachowania a nie jej samej a to jest podstawowa różnica… nie mam zamiaru Tyldo nadrabiać twoich zaległości w pojmowaniu pewnych rzeczy… nadrób je sama a potem pisz pierdoły…

 8. Kontakt ze swoimi zastępcami? Co ty kobieto bredzisz, oni nosa ze swoich wypasionych gabinetów nie wystawili. Znajdź mi w mediach choć jedno ich stanowisko w imieniu prezydenta, a dwa uciekać na urlopik przed wytłumaczeniem się z balowania za miejską kasę w Wiedniu, fee. Dziwne, że bal z urlopikiem nie kolidował.

  • Za to twoja stara jak się w lecie zjara to wygląda jak burak ćwikłowy.
   PS. niech sobie zęby naprawi bo halitoza w powietrzu gdzie się pojawi..

 9. Pani Prezydent niech Pani zamknie Urząd Miasta i co najważniejsze ::: głowa do góry , wredne komentarze to słabość słabych !!!!!

  • Proszę słonia: to jak panu obetną trąbę o 2 centymetry to ma pan krótszą taką samą, czy dłuższą. To zadanie z geografii panie słoniu kozielski.

 10. Pani prezydent proszę się nie kompromitować-kto mądry pełniąc taka funkcje jak pani wyjeżdża na urlop gdy szaleje epidemia i wiadomo że prędzej czy później z naciskiem na prędzej dojdzie do nas. Fakt że ma pani zastępców nic nie zmienia bo wiadomo że ktoś może zachorować i co wtedy? Pani teraz powinna być na kwarantannie przez 14 dni a w razie gdyby pani zachorowała to co? Kto przej nie stery?

 11. Pani prezydent nigdy się w takim obliczu nie znalazła, stąd może niewiedza co i jak. A Ci zastępcy to co oni mogli. Strach i cisza…faktycznie zero stanowiska ze strony władz miasta, tylko suche informacje,że dostęp do UM jest ograniczony.

 12. Dzień dobry,
  witamy na miejscu, prosimy zająć się sprawami miasta, dużo zagubionych ludzi (hmm, tego nie jestem pewien ) jak powyżej nie wiedza nawet co piszą.
  Rzekłbym to nie ludzie to wilki.

 13. Jak my niby wspólnie damy radę? I jaką macie dla mnie radę, zamknęłam swoją działalność, na wynos niestety jej prowadzić nie mogę. Dodatek 500+ (o ile zostanie wypłacony), który zawsze przeznaczałam na potrzeby swoich dzieci, teraz pójdzie na opłacenie ZUS i to nie wystarczy, a gdzie mam znaleźć środki na czynsz, gaz, prąd, opłacenie faktur, nie mówiąc o życiu. Co mam zrobić? Żyję z tego, co zarobię i nie mam oszczędności, bo w tym kraju nie da się oszczędzać. Nie mam teraz przychodu i jestem zrozpaczona. Jaką pomoc dostanę ja i inne osoby w mojej sytuacji? Czy Pani prezydent może mi to powiedzieć? Jak my wspólnie damy radę i kiedy i jak niby?Czas ucieka…

  • To prawda. Zwykły człowiek pracuje od rana do wieczora żeby wiązać koniec z końcem, a włodarze jeżdżą z d…. I i przywożą choróbsko. Rozliczymy się z wami w wyborach

   • Adam- jak nie nie chciało nosić się teczki to trzeba nosić woreczki, Twoi sąsiedzi- znajomi nie wyjeżdżają na urlop? Kiepski z Ciebie pracownik skoro pracujesz od rana do wieczora i nie masz kasy. Nie pisz człowieku bzdur.

   • Jak od rana do wieczora zbierasz puszki to nie masz ……..puszki i złom dołuje. A jak nie masz na chleb to powiedz . Poproś i wielu zaoferuje ci pomoc. Nie wstydz się że jesteś PISowskim nieudacznikiem …………….

  • Jeżeli, cały czas liczyłaś na siebie – prowadząc działalność gospodarczą to nie pozostaje nic tylko nadal liczyć na siebie.

   Dobry przedsiębiorca cechuje się tym że potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji.

   Wiele firm zyskuje na słabości innych w kryzysowej sytuacji.

   Druga sprawa, że trzeba mieć zawsze jakąś poduszkę finansowa, a co jakby Pani zachorowała biznes też nie będzie prowadzony i nie będzie przychodu.

   Prezydent miasta nie ma kompetencji do tego żeby formalnie przedsiębiorcom pomagać, raczej rząd czyli odroczyć płacenie podatku i zusu. Jeżeli wynajmujesz lokal od miasta warto napisać wniosek o zamrożenie czynszu do MZBK

   Trochę swojej inicjatywy, to dopiero 3 dni…

   • Od pół roku prowadzę działalność, nie zdążyłam odłożyć trolu!Pewnie pracujesz przy jej boku za te nasze pieniądze szlajając się po UM bez celu chodząc od biura do biura syny Ty jeden tej, która na emeryturę ostatnio odeszła….

    • Rząd wprowadza „W ramach pakietu antykryzysowego uruchamiany m.in. gwarancje na tanie pożyczki i środki na dokapitalizowanie firm – zapowiedziała w środę minister rozwoju Jadwiga Emilewcz. Będą też środki dla samozatrudnionych oraz na refinansowanie umów leasingowych.” Dodatkowo marszałek województwa Andrzej Buła dla przedsiębiorców uruchomiony ma być system pożyczkowy – w ramach Opolskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oferujący bardzo nisko oprocentowane pożyczki, z co najmniej półrocznym okresem karencji. Będą to pożyczki do wysokości 50 tys. zł. Mające pozwolić pokryć koszty funkcjonowania przedsiębiorstw w najbliższym czasie.

 14. Nich panie powie jakim cudem tak szybko wróciła panie z zagranicy skoro setki osób stoi w kolejce po kilkanaście godzin tylko proszę o prawdę bo mieszkańcy Kędzierzyn nie są istotami byle bajki nie łykna

  • O prosze! jakie zainteresowanieeeee -wrocila? o to chodzilo prawda?
   Podpowiem jak szybciorem wrocila- spadochron miala, by w razie „wu” od razu wyskoczyc nad miastem;) Trzeba miec „glowe” i sie orientowac choc napewno ciezko bylo i droooogo „na gwizdek” dostac sie do K-K.
   Ma sie jeszcze tlumaczyc jak wrocila? Urlop jej pandemia popsula.

  • pffffff …. pytanie jak w Sadzie;) jak wrocila, ile wydala, co jadla, ile to tamto? A to nie powinno nikogo obchodzic. Juz jest „na miejscu”.

 15. W czasie wielkiej infekcji wirusa, powinniśmy skupić się na skutecznej walce z nim. Komentarze, typu osobiste wycieczki niektórych osób, przeciwko Prezydent Miasta, zresztą wszelkie komentarze, nie mające nic wspólnego z racjonalnym sposobem walki z wirusem, powinny być przez Redakcję blokowane.

 16. Ludzie jacy wy jesteście puści i tępi! Jak była poza Kędzierzynem zmieszaliście ją i jej rodzinę z błotem. Jak skróciła urlop i wróciła to mieszacie ją dalej. Beznadziejne pustaki!

 17. Dziwne ze sabinka tak szybko wróciła, bez kwarantanny, niby kolejki a ona juz tutaj? O co tu chodzi? Cwiczenia defender 2020 nadal nie odwołane, wybory nie odwołane, zdradzieckie ustawy przepychane, coś tu śmierdzi… a propaganda w tvp działa za 2 miliardy

 18. Pani Prezydent, trzeba sprzątać miasto ( nie tylko wybrane ulice, jak Targowa), zamiatać szkło z rozbitych butelek, ODKAŻAĆ ulice, ODKAŻAĆ chodniki.
  Płyny do odkażania rąk powinny być dla każdego.
  Trzeba pokonać czarne ptaki, których Pani nie widzi albo nie chce widzieć.
  Zbiórka na jedzenie dla pracowników szpitala? Dlaczego Starostwo i Miasto nie zadba o posiłki, napoje? Oczywiście i dla chorych.
  Proszę zacząć słuchać mieszkańców, informować, a nie lekceważyć ( były spotkania w kilku dzielnicach miasta, gdzie indziej czekali i nie doczekali się).
  Biuro Komunikacji Medialnej – wszyscy na urlopie?
  Pani Prezydent, jesteśmy. Młodsi, starsi – jesteśmy.
  Pani poplecznicy zabraniają jakichkolwiek nielukrowanych słów, proszę nad tym popracować.
  Proszę określić, gdzie można przeczytać o działaniach Pani i innych osób odpowiedzialnych, gdzie można zapytać o ważne, pilne sprawy i otrzymać odpowiedź.

 19. Niektórzy ludzie,siedzący w domu z przymusu,nie mają gdzie sie wyżyć.Najlepszym kaskiem stała sie Prezydent.Śmiała pojechac na urlop,bez zgody tych wilkołaków.Zamkneła Urząd Miasta i znikneła.Pozbawiła tych „biedaków” wszystkiego! Ci,porzuceni ,nie maja pracy,dochodów,i nie wiem czego jeszcze.Z pozoru naród oswiecony,niby wie,że w obliczu tej pandemii,władza lokalna ma niewiele do dyskusji gdy decyzję podejmują ci na górze. Takie sa zasady takiego,niemal stanu wyjątkowego,nie tylko w naszym kraju.W świetle takiej katastrofy,wszelkie formy referendum ,dyskusji,nacisków ze strony mieszkanców,absolutnie sa niedopuszczalne.I słusznie,gdyż demokracja to nie znaczy ,że np.przekształcając nasz szpital,miano nas pytac o zgode,zdanie itp.gdy zagrożeni smiertelnie,jestesmy wszyscy.Nie pojmuję,o co chodzi wilkołakom,dlaczego rozszarpuja drugiego człowieka,obwiniając za wszystko,co im w życiu nie wyszło.Wścibstwo,pogarda,obrażanie,kwestionowanie wszystkiego,to straszne zachowanie.Mogę kogoś nie lubic,wrecz nie tolerowac,ale aż tak nienawidzieć,pomiatać publicznie,?łacze się z tymi,którzy są realistami,ludźmi oczytanymi i nie zniżają sie do ujadajacej ,anonimowej sfory,których kilku jest na tej stronie.Życzę zdrowia dla Pani Prezydent i Jej zastepców.

  • Paczpani Tereso, można się skryć za kilkoma nickami i udawać kilka osób. Można podpisać się >mieszkańcy< i ich udając, swoje frustracje i niepowodzenia zamienić w stek kłamstw, niewiedzy i hejtu na tego kto nie z naszej drużyny. Głównie chodzi o kapitana drużyny wygrywającej. Nie mogą znaleźć sposobu na pokonanie w wyborach, to hejtują. Tych hejtujących można policzyć na palcach jednej ręki a starają się robić /nieudolnie/ wrażenie, że kilkanaście. Prezydent K-K też nie jest z mojej drużyny, ale oceniam ją jako najlepiej zarządzającą miastem od… /i tu mam problem/ od przemian ustrojowych w Polsce na pewno.
   Kiedyś już pisałem w komentarzach, by redakcja przemyślała komentowanie po zalogowaniu. Ubyło by sporo komentujących, obawiających się odpowiedzialności za hejt i kłamstwa. Chyba jednak to nie przejdzie, redakcja portalu też to wie. A może jednak zdecydują się na takie rozwiązanie?

  • Pani Tereso…Nie każdy siedzi w domu, niektórzy muszą się tłoczyć w autobusach. W autobusach których jeszcze tydzień temu jeździło więcej i zamiast zwiększyć ich liczbę, zostały zredukowane. Teraz w jednym autobusie zamiast 30 osób jedzie 60, proszę ruszyć głowa i pomyśleć jaki to ma wpływ na rozprzestrzenianie się wirusa? Myślę że nikt nie wymaga aby Pani Prezydent aby robiła coś na co nie ma wpływu, ale autobusy miejskie to chyba coś co może zrobić. Skoro była wciąż w kontakcie ze Swoimi zastępcami to dlaczego nie kazała im zadziałać w tym kierunku, myślę że nawet o tym nie wiedziała, bo miała to gdzieś! Nie interesowało jej to co dzieje się w Naszym mieście. Proszę nie mydlić ludziom oczy, że biedna zmęczona musiała odpocząć na urlopie, bo większość ludzi nawet na urlopie interesuje się pracą, choć nie pracują na tak odpowiedzialnym stanowisku jak ona. Określa Pani ludzi jako „ujadającą anonimową sforę” rozumiem że sama Pani się do tego opisu zalicza? Obraża Pani mieszkańców, a jakoś nie widzę aby podpisała się Pani nazwiskiem, więc również jest Pani anonimowa!
   Nie jesteśmy o niczym informowani, nie wiemy w jaki sposób nasi szanowni włodarze zamierzają sprawić abyśmy poczuli się choć trochę bezpiecznie we własnym mieście, chyba po to jest prezydent..czy się mylę? Prezydent kraju zajmuje się całym krajem a prezydent miasta, „Swoją” niewielką jego częścią. Skoro Pani Prezydent ma taki wspaniały i ogromny zespół to dlaczego nie ruszyli palcem pod jej nieobecność, nie było ani jednego wpisu, ani jednego oświadczenia z ich strony. W dobie tak ogromnego kryzysu, gdzie ludzie boją się nie tylko o Swoją pracę, czy pieniądze, ale przede wszystkim o Swoje Życie..Czasem wystarczy tylko trochę dobrej woli i dobrego słowa, niestety nawet na to nie stać Naszych zarządców.. Na szczęście w Naszym mieście są wspaniali ludzie którzy sami potrafią się zorganizować, jest już wiele akcji w których ludzie proponują Swoją pomoc, wspaniała inicjatywa! Szkoda tylko, że nie można liczyć na żadną pomoc od władz miasta..
   Życzę wszystkim Zdrowia i Spokoju! Trzymajmy się razem bo tylko na siebie możemy liczyć..

  • Pani Tereso! Malo kiedy zagladam, tak oooo rzucilam okiem na pani komentarz. Usmialam sie do lez z „wilkolakow” -jakze trafna nazwa. Nawet moglabym dorzucic od siebie „drakule” -dziurki nie zrobia, a krew wypija;)
   Nieszkodliwe hejty niektorych. Faktycznie pani Prezydent powinna podanie, zyciorys i dwa zdjecia do podania o urlop napisac do mieszkancow K-K.
   Czytac nie ma co tu -wiec pomijam i zycze zdrowia pani Prezydent – glowa do gory! Ta Ameryka „dobila” zazdrosnikow, ktorzy tylko Egipt, Turcja czy Grecja, Chorwacja, Bulgaria moga sobie wybrac. Polska drozsza od tych co wymienilam miedzy innymi osciennymi (urlop).
   Pojada nastrzelac fot by na FB powrzucac a w domu wieksza czesc roku chleb z margaryna jedza. Ale byli! sie pochwalili! Niech pani powrzuca foty z Ameryki – szalu dostana. Gdyby nie pandemia to malo kto by wiedzial, gdzie pani urlopuje. Widac po komentarzach jak ich Ameryka zabolala. Bo Ci co pania oczerniaja – palcem po globusie Hameryke zwiedzaja. Tam „byle” kto sie nie dostanie. Czysta „karte” musza miec;)
   Jak sobie „ojciec Polakow” tymczasowy – prezydencina A.D. na nartach smigal a byl potrzebny gdzie trzeba -jakos takiego hejtu nie bylo.
   No coz;) Ech… wspolczuje pani powrotu „kombinowanego” by jak najszybciej i kosztem ryzyka (zarazic sie mozna w takich akcjach jakie sa na pokladzie samolotu – chybil trafil kto leci). Dalej tez droga na chybil trafil „jak sie uda” Tez to przerabialam -ale z innego powodu i nie bylo ryzyka zarazenia.
   A teraz sciagam nogawki na dol, niech sobie „wsciekle” pieski pohejtuja – tyle ich.

 20. Pani Nowosielska, proszę odpowiedzieć :
  – co takiego wypracowała Pani z zastępcami i jak zostało to przekazane mieszkańcom ?
  – jw z wojewodą ?
  – jak przebiega dezynfekcja miejsc publicznych ?
  – ile razy odbyło się posiedzenie gminnego zespołu reagowania kryzysowego, w jakich dniach i co ustalono ?
  – dlaczego Urząd Miasta jako ostatni został wyłączony z ogólnego dostępu ?
  -ile razy Pani zastepca Prezydent Maruszczak albo Jagiełło skierowali sie do mieszkańców z oficjalnymi komunikatami ?

 21. Radny Dominik Szostakiewicz napisał list otwarty i co KK24 tego listu nie opublikowała.
  Co o tym myślicie i jaka jest wiarygodność tego portalu? Pewnie tego komentarza też nie zamieszczą.

  • Bardzo mi się w liście tego kolesia podobało to, że flota samochodowa miasta ma wozić starszym osobom coś tam. A mi się wydaje , że ta flota mogłaby tych starszych wozić do kościoła w niedziele i w tygodniu na drogę krzyżową. Co nie panie radny!!!

   • Radny sejmiku wojewódzkiego Robert Węgrzyn również napisał apel celem zabłyśnięcia, podpinając się pod działania Rządu i marszałka województwa Andrzej Buła. Nie ma to jak korzystać z czyjejś pracy, pomysłów itp. :))

 22. Nareszcie powrót. Odetchnąłem z ulgą !
  Jednocześnie pragnę donieść, że podjęta przez Pani współpracowników próba powstrzymania ekspansji wirusa, podstępnie oskrzydlającego miasto urządzeniami kanalizacji sanitarnej, za pomocą pisma, skończyła się fiaskiem.

 23. Szacun Panie Radny. Wiadomym jest, że w tym mieście perwersyjnie zwanym „miastem możliwości” absolutną władzę sprawował i sprawuje prezydent miasta i radni, jako radni, to sobie mogą … Nie da się przeczekać (obojętnie gdzie) wiedeńskiego balu i, nie wiadomo dlaczego nie przeł0ożonytch urlopów. Nastąpił czas, kiedy należało się wykazać, bo to stan wyższej konieczności i wiadomo było już dawno, że i u nas on nastąpi. Koniec pajacowania, przebieranek i sztucznych uśmieszków. Czekamy, razem z Panem Radnym na odpowiedzi na postawione pytania i na działanie „trójcy” w interesie mieszkańców, szczególnie tych najbardziej potrzebujących pomocy.

 24. Powiem krótko , Bogu dziękować że Kopaczowa nie jest premierem a Arłukowicz ministrem zdrowia bo mieli byśmy stan wojenny.

Skomentuj