Prezydent Sabina Nowosielska została koordynatorem regionalnym ruchu Rafała Trzaskowskiego

36
Rafał Trzaskowski odwiedził Kędzierzyn-Koźle latem zeszłego roku podczas kampanii prezydenckiej.

Sabina Nowosielska, prezydent Kędzierzyna-Koźla, wraz z Arkadiuszem Wiśniewskim, prezydentem Opola, zostali koordynatorami Ruchu Wspólna Polska Rafała Trzaskowskiego – prezydenta Warszawy.

Ruch Wspólna Polska buduje struktury regionalne. Koordynatorzy zostali powołani we wszystkich regionach. Przeważnie są to samorządowcy, nie zawsze związani z Platformą Obywatelską, jak właśnie prezydenci Sabina Nowosielska i Arkadiusz Wiśniewski.

– Nie jestem członkiem żadnej partii politycznej i Ruch Wspólna Polska też nią nie jest. Zrzesza ludzi, bardzo wielu samorządowców, ale także społeczników i ekspertów, którzy chcą razem działać i pracować. Dlatego zgodziłam się na rolę jednego z koordynatorów w naszym regionie – mówi prezydent Sabina Nowosielska.

Wkrótce powołany ma zostać zarząd ogólnopolskiego stowarzyszenia „Wspólna Polska”. Ruch został zainaugurowany przez Rafała Trzaskowskiego w październiku ubiegłego roku, w lipcu zeszłego roku Trzaskowski, ubiegający się wówczas o stanowisku prezydenta RP, odwiedził Kędzierzyn-Koźle.

36 KOMENTARZE

 1. Na pierwsze efekty długo nie trzeba było czekać pierwsze plagi już są (przedszkola)
  Co robi Magistrat w związku z pandemią tylko czeka na wytyczne Rządu i mówi że związane ręce – gratulacje
  Ruch Wspólna Usterka to świetny wybór dla „bezpartyjnej” Pani Prezydent

 2. W moich oczach jest pani prezydent mniej niz zero jak kiedys spiewala pewna grupa ,jak mozna popierac takiego POlskiego szkodnika. Pytam sie co wyssal z mlekiem matki slynnej agentki SB” Justyna” i ojca wysokiej rangi oficer WP. To jest taki sam szkodnik jak POprzedni pani prezydent Wa-wy Haka Grundbaum

 3. Trele morele, że bezpartyjne towarzystwo, Trzaskowski z pewnością startował na prezia z własnego komitetu i za własna kasę. W ogóle ten ruch jest tylko po to by osłabić PO i przejąć jej wpływy i elektorat. Walka o władzę i tyle, nie ma w tym nic dziwnego ani złego, ale po co ściemniać, że chodzi o zrobienie czegoś dobrego. Kolejne wybory, parlamentarne i samorządowe się zbliżają to trzeba działać.

 4. To dlatego jest burdel w mieście. V-ce prezydenci bawią się w kiepski kabaret na 8 marca. Pani Nowosielska zajmuje miejsce w Radzie Muzeum Ziemi Kozielskiej i chowa się za pandemie. No tak ta pandemia nie którym jest na rękę. Pani Prezydent co z nowymi miejscami pracy ? Co z mieszkalnictwem ? Pani bawi się w politykę zamiast działać na rzecz miasta i mieszkańców tzw. miasta możliwości. Inwestuje się duże pieniądze z jakieś nikomu nie potrzebne alejki przed OKKiem a park kozielski zaniedbany, kupuje się elektryczne autobusy które nie obsłużą całej aglomeracji. Takich głupich inwestycji jest parę. Może Pani Prezydent w końcu znajdzie czas i zacznie zarządzać tym miastem jak się należy w tym słuchać głosów mieszkańców a polityka to już pani prywatna sprawa lecz nie w trakcie prezydentury !

 5. Każdy powód jest dobry dla prezydętej aby zajmować się wszystkim poza najważniejszym – pracą na stanowisku prezydenta miasta.

 6. Jeszcze u Trzajkowskiego jej nie było. PO dołuje, to szuka miejsc na liście do parlamentu. Lojalność godna podziwu. Ależ ona ma parcie na szkło. Zdziwienie budzi jednak fakt, że nikt nie napisał o jej wkładzie we wczorajszy sukces ZAKSY. Przecież kiedyś „pozwolono” jej tam „mieszać.”

 7. Na zdjęciu nie wygląda, na to że Pani Prezydent wspiera Trzaskowskiego, raczej Pana Prezydenta Dudę. Świetnie! Niech żyje dobra zmiana!

  • A gdzie ona się sprawdziła? ZAK, ZAKSA, UM – same pasma nieszczęść. Czyżby Wiejska, lub Bruksela się zamarzyła i zaczęło się lizanie?

 8. Do Redakcji KK24. Każdy wie, że gwiazdki w tekście to hejt. Czy w portalu KK24 zezwala się na hejt ? Najwyraźniej tak. STOP HEJT!

 9. Kurna i o co tu w tym wszystkim chodzi, jak oni chcą utrzymać się przy korycie jak są bezpartyjni, to jakieś brednie.

 10. Czyli na POważnie obowiązuje doktryna *****PO 😉😂

  To dlatego Budka w wyborczej ogłosił, że inicjatywa Trzaskowskiego to ściema i pic na wodę😕😂

 11. Pani prezydent pokazała już prawdziwą twarz legitymizując wulgarną tłuszczę w środku pandemii. Tyle mi wystarczy by wyrobić sobie opinię. Kolejne kompromitujące posunięcia nie są potrzebne. Dziękuję za uwagę.

 12. Nie masz kobieto czasu ma zajmowanie się sprawami miasta, a chcesz zajmować się sprawami Trzajkowskiego? Widać, gdzie cię niesie. Warszawa, czy Bruksela? Na co liczysz? On ma swoich, a reszta to mięso armatnie.

Skomentuj