Prezydent Sabina Nowosielska wróciła do pracy w urzędzie. Przebyła koronawirusa

17

Dzisiaj prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska po przebytym koronawirusie wróciła do pracy stacjonarnej w urzędzie miasta.

23 lutego Sabina Nowosielska przyznała, że otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Od razu przeszła na pracę zdalną. Uczestniczyła też w odbywającej się w międzyczasie sesji rady miasta on-line. Dziś wróciła do pracy w urzędzie.

„Dobrze wyjść wreszcie z domu! Dziś jestem pierwszy dzień w urzędzie. Nawet w trudnych sytuacjach trzeba zawsze widzieć pozytywne strony. Po przebyciu koronawirusa zwiększyła się moja odporność. Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia, otrzymane wiadomości, podnoszenie na duchu. Dzięki temu szybciej doszłam do siebie i mogę kontynuować swoją pracę na rzecz naszych mieszkańców i miasta. Dbajmy o siebie!” – napisała Sabina Nowosielska.

17 KOMENTARZE

  1. A ja jestem po szczepieniu przeciwko koronawirusowi. A szczepienie miałem w Strzelcach, gdyż na 14 punktów szczepień w KK żaden nie dysponował miejscem dla mojej grupy wiekowej. To ci dopiero szczyt organizacji, kiedy nie wiadomo ile zabezpieczyć szczepionek, wiedząc ile na danym terenie tych szczepionek będzie potrzebnych.

  2. Pani prezydent witamy w pracy
    Proponuję od razu zając się dziurami no nowo wybudowanej drodze do Blachownii-wiem że krajowa ale na pewno idzie coś przyspieszyć , nie wspominając o dziurze na wyjeździe z Lenartowic.dziury są od ponad miesiąca jak nie lepiej , i jak my mamy nie narzekać w tym naszym mieście możliwości. Zdrówka życzę:)

  3. Ta, przeszła. Na początku pandemii ludzie byli po dwa miesiące pozytywni i nie mogli wychodzić z domu. Może mi ktoś to wytłumaczyć? Nie wiem czy chciałbym teraz dostać list podpisany przez Panią Prezydent.

  4. A przepraszam coś się zmieniło podczas nieobecności pani prezydent? Brawo, teraz urząd ruszy z kopyta i miasto ożyje na nowo.

  5. Coś szybko. Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi współpracownikom. Nudzić można się przecież też w domu. Nic się nie zmienia, a na pewno bezpieczniej.

  6. Jakim cudem ona przeżyła tą śmiercionośną chorobę?! Jakim cudem?! Ludzie umierają w miliardach na świecie a ona żyje i wraca do pracy?! N I E M O Ż L I W E ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Skomentuj