Prezydent Sabina Nowosielska towarzyszyła Rafałowi Trzaskowskiemu podczas wizyty w Opolu

46

W piątek do Opola przyjechał wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, lider Ruchu Wspólna Polska i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, aby spotkać się z młodzieżą biorącą udział w projekcie „Campus Polska Przyszłości”.

Rafałowi Trzaskowskiemu towarzyszyli pełnomocnicy ruchu w regionie opolskim – prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska oraz prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski. Pojawił się także marszałek województwa Andrzej Buła.

– Jako prezydent miasta Kędzierzyn-Koźle byłam pod dużym wrażeniem, spotkałam się z młodymi ludźmi, przysłuchiwałam się dyskusji. Z drugiej strony duże wrażenie zrobił na mnie Rafał, który wyciągał od tych młodych ludzi, co oni by chcieli widzieć, jak chcieliby żyć, jak widzą siebie w przyszłości. Nie każdy polityk ma taką możliwość i nie każdy polityk potrafi to zrobić. Na pewno będę namawiała wszystkich młodych ludzi z naszego miasta, z naszego powiatu, namawiała, aby dołączyli do kampusu i przyjechali do Olsztyna – mówiła Sabina Nowosielska podczas spotkania z dziennikarzami.

Rafał Trzaskowski podziękował za zaproszenie do Opola i pogratulował prezydent Nowosielskiej mistrzostwa zdobytego przez Zaksę.

– Rozmawiamy o kampusie Polska Przyszłości, zapraszamy młodych ludzi do tego, żeby partycypowali w życiu społecznym, ale przede wszystkim słuchamy ich, słuchamy tego, co mają do powiedzenia, jakie mają problemy i jakie widzą rozwiązania (…) Cieszę się, że mam wsparcie samorządowców, ale też swoich koleżanek i kolegów tutaj z regionu, z Koalicji Obywatelskiej i szerzej, ponieważ nam zależy, aby zbierać wszystkich, którzy chcą pracować, zbierać jak największą liczbę ludzi, zwłaszcza młodych, do udziału w życiu społecznym, tylko w ten sposób możemy wzmacniać społeczeństwo obywatelskie, tylko w ten sposób opozycja będzie na tyle silna, aby wygrać kolejne wybory – deklarował Rafał Trzaskowski.

46 KOMENTARZE

 1. Lepiej, żeby pani Nowosielska zajęła się porządkami w K-KOŹLU, zamiast zajmowania się polityką i wspieraniem faceta, który nie radzi sobie w zarządzaniu Warszawą

  • Jak to facet NIE RADZI SOBIE w Warszawie??!! 😠 Przecież osobiście taśmą klejącą pięknie naprawił szybę – w drzwiach jakiejś kobiecie w potrzebie😂
   Tę epokową i ODKRYWCZĄ działalność TECHNICZNĄ Rafała 😱 POkazywał i transmitował znany w POstępowych kręgach telewizor😂

   NAWET osobiście Czajkowski wręczył swoje prywatne 20 groszy – jako wsparcie finansowe – proszącej GO o pomoc innej warszawiance😕
   Czyli ludzki pan RADZI SOBIE 😂 POtrafi od ust se odjąć, a nawet POdzieli się ostatnim groszem👍

   Wręcz WZORZEC do naśladowania rządzących Matołkowem TEŻ 😁 Również w dziedzinie oczyszczania ścieków, BETONOWANIA i POdobnego POstępowego POstępu😕

 2. Prezydęty z Warsiawy mógłby zabrać ze sobą prezydętą z Kędzierzyna-Koźla ze sobą do centrali. Byłoby PO kłoPOcie.
  Dziś jeszcze Partia Obiboków, a przed następnymi wyborami będą wstydzić się publicznie przynależności do niej, aby odciąć się startując z list CHOłownia 2050.
  A PIS będzie dzielił 700 mld zł kasiory, Kędzierzyn-Koźle dostanie na nowe klomby na kwiaty i piasek na plażę nad Odrą.

 3. Pani Nowosielska jest pani prezydentem więc proszę się zajmować miastem. Brak nowych miejsc pracy, brak straży miejskiej i policji na ulicach również nocą. Mieszkań jak na lekarstwo. Druga kadencja i nic chociaż pod koniec poprzednie pani obiecywała. Wymyślacie w magistracie idiotyczne pomysły jak kupno elektrycznych autobusów które będą obsługiwały 1/4 miasta czy rewitalizacja parku przy al.Lisa. A przecież obiecywała pani ową rewitalizacje w 2018 roku udzielając wywiadu redaktorowi Szopińskiemu. Materiał TVM Zielono mi kręcony był na obrzydliwym placu zabaw w kozielskim parku. Chwaliła się pani że na ten cel jest ponad 6 mln. zł. I co pani zrobiła ? Ścieżki parę na ławek do tego zniszczone ale tym Magistrat się nawet nie zainteresował. Zainwestowaliście w jakieś alejki, skalniaki, sporą ilość ławek obok OKKA i po co to komu ? No tak bo mieszka pani w Azotach.
  Podobnie jest z obwodnicą chociaż większa część istnieje od paru lat to nadal przez ulice Koźla przejeżdża ciężki tranzyt. Panią tylko interesuje łącznik a tu ? Co z bezpieczeństwem ? Parę miesięcy temu był wypadek -piesi potrąceni co pani zrobiła chociaż były słane w tej sprawie pisma ? Kończy się pani kadencja i co uciec do polityki ? Wspierać Trzaskowskiego to jak niemieckich sponsorów. Jeszcze jest pani prezydentem więc proszę godnie reprezentować miasto i mieszkańców do tego w końcu realizować coś co przyniesie zysk dla społeczeństwa miasta możliwości. A celebrowanie proszę zostawić tym co mają parcie na szkło. Natomiast politykę pozostawić po swej kadencji jak ktoś panią wybierze. Czemu władze są takie dziadowskie czy już nie ma prawdziwego gospodarza ?

 4. On pobudował szpitale, ona wycięła drzewa na Rynku.On dba o kultowość lgbt,ona o romską.Oboje żądni rządzenia przy minimum wysiłku.POdobni

 5. Brawo. Najwyższy czas żeby ideą miasta możliwości zaszczepić cały kraj i kontynent. Już mam gotową, różową i zieloną farbę w sprayu by zademonstrować światu sprawdzony w mieście sposób na dziury w jezdniach.
  Nie każdy polityk ma taką możliwość i nie każdy polityk potrafi to zrobić. Nie ukrywam, że duże wrażenie zrobił na mnie Rafał i to po wielokroć. Jutro ruszam w miasto zbierać wszystkich, którzy chcą pracować, zbierać jak największą liczbę ludzi, zwłaszcza młodych jeżeli jeszcze tu są.

 6. Kampus? Własnym miastem nie potrafi się zająć, a chce jakimś obcym tworem? Szambo Czaskoski ma POdobnie. W Wszawie syf. W kraju zrobi podobnie, bo to nieudaczny typ. Ci zadufani w sobie ludzie mają tak rozdęte ego, że niedługo eksplodują. W tym nadzieja nasza,

 7. Czy Pani Prezydent K-Koźla tam pojechała w delegacji czy może wzięła urlop i pojechała jako Pani Nowosielska?
  Za czyje pieniądze jest organizowany Campus Polska? bo podobno za niemieckie
  A może społeczeństwo nie chce aby wygrała wybory opozycja skoro przegrała pięć razy z rzędu
  Całe szczęście że ten mały pan z W-wy przegrał wybory na prezydenta RP bo byłby gnój w całe Polsce a tak jest tylko na północ od W-wy
  A Pani Prezydent nich posłucha młodzieży z K-Koźla a nie podstawionej niskiej młodzieży żeby dobrze wyglądało jaki to „wielki” lider zawitał na prowincję po prostu jest Pani zaściankowa!

 8. Ależ oburzenie pisiorków. Pewnie wolelibyście czytać o spotkaniu Kowalskiego z Kaczyńskim, ale do tego prawdopodobnie nigdy nie dojdzie. Jeszcze Polska nie zginęła! Przy dalszych rządach tych komunistów nasz kraj zmieni nazwę na Rzeczpospolita Pisowska, będzie to kompletny Pisuar.

  • Milcz bezmózgu. Przede wszystkim jest jeszcze prezydentem i nie powinna politykom się zajmować a jak chce to won z prezydentury. A ty jesteś hipokrytom kretynem. Sam zarzucałeś niejednokrotnie burdel w tym mieście więc zamilcz kozi bobku. Nie podszywaj się pode mnie.

   • Nie sądzę, w moich wypowiedziach nie ma błędów ortograficznych rodem z podstawówki. To właśnie rozróżnia ludzi wykształconych od pisowskiego plebsu. ***** ***

    • Nie sądzę, by w moich wypowiedziach był jakikolwiek sens a treści są rodem z podstawówki. To właśnie rozróżnia ludzi wykształconych od pisowskiego plebsu.
     Dlatego nie mam żadnego wykształcenia jestem rowokopem i glosuje na pis ***** ***

  • Pisiorka to masz między szczudłami platpyćcu. Zawadził jak łysy grzywką o kant kuli i myśli że jest zabawny.

 9. @Mieszkaniec Starego Miasta
  Jest budowana obwodnica dla ciężkiego transportu (tzw. północna). Z programu rządowego, czyli plan i pieniądze od Morawieckiego.
  Pisano szeroko o tym na niniejszym portalu pdkreślając, że władze Kędzierzyna-Koźla finansują budowę. Choć wkład prezydętej był rzędu kilku % to miało powstać wrażenie, że dzięki POstkomunistycznym obwodnica jest budowana.
  PIS z przyjemnością dokłada POkonanym, ale w tym wypadku zwyciężyła chęć pomocy miastu i mieszkańcom.
  Takie są fakty, do sprawdzenia w necie na wyciągnięcie ręki. Wrzaski i bluzgi części komentujących nic nie zmienią.

 10. Pani prezydent dlaczego nie wystosowała pani jeszcze żadnego listu otwartego z innymi prezydentami i burmistrzami do marszałka senatu w sprawie blokowania środków z unii europejskiej??? Już kiedyś taka wielka troska się Pani wykazywała! A teraz cisza?!

 11. @Lampart
  Szach mat, to jest właśnie „ich demokracja”, czyli „albo my POmyleńcy, albo choćby potop”. Jest takie powiedzenie „jak pan Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera”.

  • Zaraz ty się nadymasz platfiucie jak ci pierdnę w ucho i tlenu dostarczę. W czerep to już chyba zarobiłeś, sądząc po wypisywanych idiotyzmach. W tej pipidówie to jest coraz gorzej za panowania królewny śmieszki i jej poddanych więc to raczej powód do żenady a nie dumy.

 12. Po realizacji nowego ładu (trochę czasu musi jednak minąć), a PiS, jak dotąd obietnic dotrzymuje żadna partia opozycyjna już nigdy nie odbierze im władzy. Dlatego taki skowyt i żałosne blokady m.in. Łapówkarza Koperty. Teraz czekamy na skuteczne rozliczenia przedstawicieli Podłej Opozycji z afer i antypolskich działań w kraju i za jego granicami. Niech żyje Polska. Niech żyje PiS.

 13. Koperta blokuje i opóźnia sukces Polski i PiS, bo wie, że ten sukces to klęska antypolskich Popapranych Obrońców ryżego kundla szwabskiego.

  • Może wtedy jeszcze ssałeś mleko matki, ale były takie czasy kiedy media państwowe wmawiały mieszkańcom w jakim bogatym i szybko rozwijającym się kraju żyjemy. Oczywiście iluzja zniknęła wraz z upadkiem komuny, okazało się że tak pięknie jednak nie jest. Obecnie media prowadzą podobną propagandę, TVP czy TVN dzielą społeczeństwo. To że zwolennicy PO są antypolakami jest tak samo niedorzeczne jak to że zwolennicy PIS nieomylnie prowadzą do sukcesu Polski (inflacja temu przeczy).

   • Może wtedy jeszcze ssałeś mleko matki, ale były takie czasy kiedy media państwowe wmawiały mieszkańcom w jakim bogatym i szybko rozwijającym się kraju żyjemy. Oczywiście iluzja zniknęła dużo, dużo wcześniej niż nastąpił upadek komuny.
    Doucz się !!!!

    Za czasów rządów PO-SLD media państwowe wmawiały mieszkańcom w jakim bogatym i szybko rozwijającym się kraju żyjemy. Miała to być ta zapowiadana zielona wyspa. Oczywiście iluzja zniknęła i po ośmiu latach tych rządów ludzie w wyborach pokazali co myślą o tej wmawianej iluzji. Pokazali środkowy palec.

    • Pokazali środkowy palec i większość pewnie teraz żałuje. Bo to co wyrabia PIS woła o pomstę do nieba.

     • Pisz za siebie, bo większość to ma normalne życie teraz w porównaniu do tego dziadostwa za rządów ryżego i twoich pupili. Plafony mieli za nic zwykłego człowieka i dalej gardzą ludźmi. Dobrze, że pogonili tych gamoni od koryta, bo wszystko by sprzedali i zlikwidowali w kraju.

     • Maślak zmień płytę bo ta propaganda którą napchało ci TVP już przestaje być śmieszna. Nie widzisz co się teraz dzieje? Do czego doprowadzi Nowy Ład? Przecież to jest powrót do komuny. Skoro PO miało za nic zwykłego człowieka, to powiedz mi co takiego daje PIS? Programy socjalne którą rozwalają gospodarkę? Otwórz oczy.

     • A ty zmień kasetę albo szpulę w magnetofonie, bo od tych idiotyzmów, które czerpiesz z antypolskiej pseudostacji tvnPO24 JAD (plującą jadem 24 na godziny na dobę), porobiły ci się już węzły na zwojach mózgowych. Wybałusz uszy i wydłub z nich wosk, bo na oczach masz klapy.

 14. Nasza Pani Lans pcha się wszędzie gdzie są kamery, a w KK nic się nie dzieje oprócz zwężenia ulic i kwiatków a nowych miejsc pracy jak nie ma tak nie ma

Skomentuj