Prezydent Sabina Nowosielska osobiście udzieliła ślubu. Poprosiła ją o to para młoda

22

Zazwyczaj ślubów udziela kierownik Urzędu Stanu Cywilnego lub wskazany przez niego urzędnik, jednak takie uprawnienia przysługują też prezydentowi miasta, burmistrzowi czy wójtowi. Ostatnio na specjalne życzenie państwa młodych skorzystała z nich prezydent Sabina Nowosielska. Nie ukrywa, że dla niej samej również było to wyjątkowe przeżycie.

„Miałam dzisiaj ogromny zaszczyt udzielić pierwszego w życiu ślubu. Ta piękna chwila zawsze kojarzy się z emocjami, ale nawet nie spodziewałam się, że udzielą mi się one tak mocno. Z przyjemnością spełniłam prośbę Państwa Młodych Świeżo upieczonym małżonkom życzę wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia, szczęścia na co dzień, dużo miłości i cierpliwości. Przede wszystkim jednak optymizmu, bo z nim wszystko jest łatwiejsze” – przekazała prezydent Sabina Nowosielska.

22 KOMENTARZE

  • Dlaczego tak uważasz? Ksiądz udzieli ślubu osobom wierzącym, a jak ktoś chce mieć świecki ślub to wtedy zgodnie z prawem ma go prawo udzielić prezydent, wójt, burmistrz lub kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Wyobraź sobie, że nie każdy w tym kraju jest wierzący

     • Pędzel to masz między racicami platpryszczu. Jeszcze do ciebie to nie dotarło klaunie. Przestań rżnąć głupa, bo to już nie jest śmieszne a żałosne. Cyklop myśli, że jest błyskotliwy jak salceson. Wytrzyj to sobie kleksa, bo w stringi narobiłeś z wrażenia.

    • Twój komentarz świadczy o twoim wychowaniu a raczej jego braku. Czy ktoś cię wyzywa? A co ci nie pasuje, przeczytaj sobie Prawo o aktach stanu cywilnego tam jest napisane kto może w Polsce udzielać ślubu.

     • Wychowany się qlva znalazł. Mędrzec na dodatek. Jak nie zatrybiłeś w czym rzecz to rusz trochę kapustą, zanim coś palniesz bez zastanowienia. Do Kargula smaruj Pawlak jak się nudzisz. Machniesz sobie lornetę z meduzą.

 1. Idiotyzm, i jeszcze do gazety z tym🤣🤣🤣. Podobne ocieplanie wizerunku, jak Bierut głaszczący sarenkę. A para młoda szkoda słów.

Skomentuj