Prezydent Sabina Nowosielska opowiedziała uczniom, na czym polega jej praca

8

To była krótka lekcja demokracji i samorządu. W roli nauczyciela wystąpiła prezydent Sabina Nowosielska, która opowiedziała o swojej pracy i codziennych obowiązkach uczniom klasy 3„B” z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12.

Dzieci w ramach zajęć organizowanych przez placówkę poznają specyfikę różnych zawodów. Tym razem zobaczyły z bliska na czym polega zarządzanie miastem. 9-latkowie mieli okazję zajrzeć do gabinetów prezydenta i zastępców. Zwiedzili również niektóre wydziały oraz sale narad, w której odbywają się posiedzenia Rady Miasta.

 

8 KOMENTARZE

  1. Naprawdę!!!! 9 latki interesują się takimi tematami. Wstyd! Rozumiem jak by to były 14/15 latkowie którzy stoją przed wyborem szkoły i ścieżki życiowej a tak to zwykły lans i parcie na szkło.

  2. Na głupim uśmiechu i załatwianiu ciepłych posad dla wszystkich swoich znajomych a miasto w dalszym ciągu nie oświetlone na święta i szkoda tylko że tak nie żałuje się pieniędzy podatników na swoje własne premie coroczne i oraz trzynastki dla wszystkich urzędasów, tutaj nie trzeba zaciskać pasa i nie ma co oszczędzać!

  3. Dajcie już spokój z tym kabaretem. Dzieciarnia przyszła cyrk pozwiedzać. W tym grajdole na każdym kroku widać to zarządzanie.

  4. Co wy z tą siłownią,może urlop wtedy miała pani Nowosielska?Jakaś pierdoła dojrzał i afer zrobił.
    Krytykujcie z głową a nie jakieś pierdy spod płaszcza.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj