Prezydent Sabina Nowosielska, Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy i Promyczek nagrodzeni laurami

10

Platynowy dla prezydent Sabiny Nowosielskiej, złoty dla Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego i srebrny dla Środowiskowego Domu Samopomocy „Promyczek”. Tegoroczne Laury Umiejętności i Kompetencji trafiły także do naszego miasta.

Ta cenna nagroda przyznana została przez Opolską Izbę Gospodarki już po raz dwudziesty trzeci.  Regionalna edycja Laurów należy do wydarzeń o zasięgu międzynarodowym, więc jej prestiż jest niepodważalny, a wyróżnieni to elita opolskiej przedsiębiorczości, świata kultury, samorządu.

Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy Sp. z o.o. otrzymał Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji w kategorii: Osoba lub instytucja wspierająca rozwój gospodarki rynkowej lub edukująca na potrzeby firm. Ta nagroda przyznawana jest corocznie przez Opolską Izbę Gospodarczą, na mocy decyzji Kapituły Laurów. Nagrodę w imieniu spółki odebrała prezes zarządu, pani Alicja Górska.

– Przypadł mi w udziale zaszczyt odebrania tego prestiżowego wyróżnienia w
imieniu wszystkich, którzy ponad 20 lat budowali jakość i wartość Firmy. To
okazja, aby podziękować i wspomnieć byłych i obecnych pracowników Firmy,
szefów zarządu, przedstawicieli kolejnych rad nadzorczych, właścicieli,
kontrahentów i przyjaciół KKPP – podsumowuje Alicja Górska.

To drugi laur w historii firmy, wcześniej, Srebrny Laur Umiejętności i
Kompetencji w tej samej kategorii Spółka otrzymała w 2006 roku.

10 KOMENTARZE

 1. Będzie na waciki, wiosenna garderoba i nowe tenisówki aby biegać z psiapsiółkami i wrzucać na fejsa. Na złość pisiorom i lamentom, że w kasie coraz mniej pieniędzy bo pisory zabierają. Dopóki POludzie urzędują miasto będzie zawsze na końcu peletonu. Ale aby coś zmienić wyborcy muszą się ruszyć do urny i zaryzykować, każdy lepszy od POludzi. Zobaczymy, czy ludzie maja jaja, czy tylko pilota tv.

  • Czekam z niecierpliwością na wybory jak na św.Mikołaja.Odsuńmy PO i S.Nowosielską od władzy bo nasze miasto źle skończy.Lata sadzenia kwiatków i wycinania drzew,poza tym nic.u

 2. Próbowałem w internecie znaleźć informację o udziale Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego w inwestycjach i pomocy firmom. Bezskutecznie.Tylko artykuły o przyznawaniu nagród za zasługi.Jakie one są ?Mieszkańcy chętnie się dowiedzą bo instytucja działa od wielu lat.

  • Oj tam, oj tam @Sławomir😕 Przeca tylko PO to, kiedyś została powołana ta spółeczka w miasteczku NIEmożliwości 🤭

   I wszyscy na tym korzystają 😆 POdobno – jak wieść niesie PO okolicy – szczególnie tylko i wyłącznie krewniaki, ziomale i znajomi królika.🤪
   Oczywiście dla dobra tubylczej ludzkości 🤭

   Ale ja tam nie wierzę – w jakieś takie NIE zweryfikowane wiadomości 😎

 3. Sławomir ma rację i tu tylko dodać można pytasnie a za jakie zasługi otrzymała pani
  prezydent ? Miasto coraz to gorzej funkcjonuje, brak nowych miejsc pracy, nowych mieszkań, w jednostakch podleglych miastu coraz gorsza obsługa, coraz więcej placimy a wzamian nic nie ma. Za co te laury ?

 4. Nowosielska dostała nagrodę z poinformowanie Tuska o porcie w Koźlu i „Donald już wie!”
  Kupiła dwa horrendalnie drogie autobusy i w ramach oszczędności po mieście jeździ Ikarus!

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj