Prezydent Sabina Nowosielska gra razem z WOŚP. Przekazała na licytację koszulkę z autografami ZAKSY

23

Przed nami 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tej inicjatywie wszyscy jesteśmy jedną drużyną. Zagrajmy razem i włączmy się do licytacji!

Jednym z przedmiotów wystawionych na aukcję przez Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie – Koźlu jest oryginalna koszulka z autografami zawodników Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przekazana przez prezydent miasta Sabinę Nowosielską.
Link do aukcji znajduje się TUTAJ.

23 KOMENTARZE

 1. A ile kosztuje nas mieszkańców K-K ta drużyna najemników
  utrzymanie hali
  mieszkania i samochody
  zaplecze medyczne z odnową biologiczną
  itd.
  A młodzież trenująca pływanie musi kupować bilety za 26,00łz za 50minut
  Całe szczęście że Pani Prezydent nie jest wielką fanką piłki nożnej bo na pewno zatrudniła by LR9

 2. Znowu czołowe zgredy, maruderzy i debile plują. Sami nic nie robią nie dają ale rzygać jadem potrafią pierdziele i pryki w jednym. Nikt was nie zmusza do niczego, więc wara Tylko później nie przyłaźcie po pomoc i korzystanie ze sprzętu WOŚP.

 3. pani nowosielska a od kogo jest koszulka? Jest od klubu nie od pani autografy są od zawodników klubu nie od pani więc buahaaahaa żenada

  • A „od ” kogo Yhy przyjąłeś taką polszczyznę i wiedzę w temacie co można przekazać na wośp, a czego nie wypada ? Zapewne nie powiesz nam, ale zapewniam Cię, że nie był to człowiek zbyt rozgarnięty.

 4. Sznycel koszulka jest z twoich podatków? Puknij się w beret. Zresztą zasiłek i socjal na którym siedzisz nie jest opodatkowany. Mieszkanie pewnie też masz komunalne, albo kupione od miasta z bonifikata. A ty co dałeś charytatywnie w ostatnim roku?

  • System podatkowy jest systemem naczyń połączonych. Jeżeli Zakłady Azotowe (spółka skarbu państwa) utrzymują siatkarzy to pomniejszają podatki z których utrzymuje się nasze miasto. Ponieważ jako spółka skarbu państwa jest własnością obywateli więc również Sznycla. Jeżeli Pani Prezydent otrzymała tę koszulkę marketingowo to niewątpliwie Sznycel ma rację. Ale jeżeli Pani Prezydent ją nabyła prywatnie to wtedy Sznycel nie ma racji.

Skomentuj