Prezydent Nowosielska zostawiła na ścieżce wiadomość dla rowerzystów. Będzie długo wyczekiwany remont

15

Dobra wiadomość dla rowerzystów. Na dniach startuje remont ścieżki na koronie wału przy ul. Dunikowskiego. Zabiegali o to sami cykliści, którzy wywiesili w tym miejscu kartkę z apelem do prezydenta. Sabina Nowosielska w ten sam sposób poinformowała ich o rozpoczynającej się inwestycji.

Ekipy budowlane na miejscu zameldują się na początku przyszłego tygodnia. Remont potrwa od 6 do 8 tygodni. Na ten okres miłośnicy dwóch kółek będą musieli zmienić swoją trasę. Powrócą na nią jeszcze w te wakacje korzystając z nowej i bezpiecznej nawierzchni asfaltowej.

15 KOMENTARZE

 1. Znowu lansik…. A kiedy chodniki na ulicy Poniatowskiego czy Planetorza ? Można sobie nogi połamać. Zamiast po ścieżka się pętać to może po Koźlu niech się pani przejdzie zobaczyć czym pani zarządza.

  • Hmmmmm ? Kochanieńki @pieszy z Koźla!!
   Proszę nie zawracać (powiedzmy) głowy fachowcom i mistrzyni od lansiku miasta NIE-możliwości.?
   Gdyż pani władza ma ważniejsze problemy na głowie – niż jakieś durne rozpierniczone
   chodniki w Koźlu. ?

   Jakby ludzkość Matołkowa kulturnie łaziła PO tych chodnikach, to NIE byłoby tam żadnych dziur.?
   A POza tym, przeca jest to wspaniały pomnik osiągów bolszewii. Ba! PO-dobno ten cudowny burdel chodnikowy ma być objęty ochroną zabytków. I nie wolno NIC tutaj POprawiać. NIE lzia!!!! ??

   A POza tym, nie było ROZKAZU od folksdojcza i Czajkowskiego o tych chodnikach na ul Poniatowskiego i Planetorza. PO-niał?!?
   Dlatego w tej sytuacji możesz ewentualnie tylko NAGWIZDAĆ – komu trzeba ?

   Dlatego proszę! MORDA w kubeł !!!
   I proszę NIE podskakiwać wspaniałej władzuni. Łona najlepiej wi, jakie so potrzeby społeczne, oczekiwania oraz pragnienia ludzkości Matołkowa.?

   A jak się coś NIE PO-doba, to proszę se pełzać PO jezdniach i ścieżkach rowerowych? A najlepiej PO tym ślicznym betonowym Ryneczku – z takim mozołem CUDOWNIE spierniczonym za grube miliony. No!?

 2. Hurra,hurra.
  Rowerzyści błagają-żeby tylko nie wysypano ścieżki żwirem albo innymi kamieniami.
  Byle zrobiono gładką nawierzchnię bo ścieżka w obecnym stanie to ubity tłuczeń i jazda po nim nie jest przyjemna no i zawieszenie roweru cierpi przez ciągłe drgania.

 3. Już ktoś zerwał kartkę,pewnie komuś się nie spodobał projekt modernizacji,woli jeździć po żwirze.
  Sporo niezadowolonych głosów pod artykułem.Malkontenci ,wiecznie niezadowoleni,ciągle coś nie pasuje.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj