Prezydent Nowosielska z wizytą w „Lewadzie”. Klub jeździecki świętuje 30-lecie

7

List gratulacyjny dla władz klubu i małe co nieco dla ich podopiecznych. Ludowy Klub Jeździecki Lewada świętuje 30-lecie istnienia. Gratulacje z okazji jubileuszu i życzenia samych udanych startów na ręce Anetty i Andrzeja Sałackich złożyła prezydent Sabina Nowosielska.

LKJ Lewada swoimi sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej rozsławia nie tylko gminę Polska Cerekiew, ale również Kędzierzyn-Koźle i cały nasz region. Zawodnicy klubu mają na swoich kontach kilkadziesiąt medali Mistrzostw Polski, starty w Mistrzostwach Świata i Europy, a nawet występy na Igrzyskach Olimpijskich. Aktualnie LKJ Lewada w rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego zajmuje pierwsze miejsce w kraju.

Działalność klubu opiera się na nauce jazdy konnej od podstaw, szkoleniu instruktorów, organizacji zawodów i popularyzacji jeździectwa. LKJ Lewada jest również pomysłodawcą Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd w Zakrzowie.

7 KOMENTARZE

  1. A co ma urząd miasta K-K do gminy Polska Cerekiew? Raczej powinna tam pojechać pani Starosta, ale zwyciężyło, jak zwykle parcie na szkło. Wszędzie jej pełno. Lodówkę boję się już otwierać.

  2. Już kiedyś został znaleziony w biurku w Starostwie rachunek z Lewady opiewający na prawie 20 tys.zł. za jazdy konne. Niestety nie wiadomo kto korzystał. To nie może być i taki rachunek w Urzędzie Miasta ?

  3. Co ma Lewada do Kędzierzyna-Koźla ? Dajcie nam jeden powód, że KK ma dumę z Lewady ? Co to za wizyta ?Czemu wydaje się na coś takiego kasę z budżetu miasta ?

  4. Moja firma miała 40 lat w 2017. Na naszych fundamentach stoi kościół na Piastach choć nie jesteśmy z branży budowlanej. Ale kto by się interesował rolnikami…

  5. Równie dobrze nasz rejon rozsłąwia Porawie Większyce, piłka nożna zdecyduje bije popularnością jeździectwo, jak często Pani Sabina tam gości albo zaprasza działaczy lub zawodników do siebie, tym bardziej zasadne jest to, że gra tam wielu chłopaków z K-Koźla.

Skomentuj