Prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska nagrodzona tytułem „Lider z Powołania”

19

Sabina Nowosielska z tytułem „Lider z Powołania”. Prezydent Kędzierzyna-Koźla otrzymała najbardziej prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez kapitułę magazynu „Why Story”.

W poprzednich latach nagroda powędrowała m.in. do Jerzego Owsiaka, Anny Dymnej, prof. Jacka Majchrowskiego czy prof. Mariana Zembali.

Jak przyznają organizatorzy konkursu jego celem jest wyłonienie zaangażowanych oraz charyzmatycznych menadżerów – liderów w różnorodnych dziedzinach.

19 KOMENTARZE

 1. Chyba kogoś na żarty wzięło. Ze śmieszki taki lider jak ze mnie fryzjer-betoniarz. Dział fantastyczny jest w innym miejscu.

 2. Może coś więcej kapitale tej „poczytnej” gazety.
  Widać że wystarczy zadzierać z demokratycznie wybranym Rządem a nagrody przychodzą same bo ani z niej liderka a o powołaniu już lepiej nie mówić!

  • Demokratycznie wybrana przez pożytecznych idiotów co są przekonani ze pieniądze biorą się z bankomatów a w piecach można jak ich mentor kaczy uj palić wszystkim dla zdrowia – jak rzekł ojciec maliniaka wyborny pajac z sejmiku woj małopolskiego

 3. Charyzmy nie brakuje ..Owsiak i jego Melon, Dymna ledwo zipie , a śp.Zembala ,nie dał rady z psychiką i mobbingiem w pracy. Ja bym nie chcial takiej nagrody.

 4. No! Jubel nie z tej ziemi. A co, dwudniowy, w Zamku w Janowie Podlaskim! Kupa wyrzuconych, publicznych pieniędzy.
  A most z ul. Szkolnej, przez Kanał Gliwicki do Parku Przemysłowego Blachownia (jest taka spółka zarejestrowana w KRS!), jak go dwa lata temu zamknęli „do remontu”, tak stoi do dziś!
  Pani Prezydent, nie wstyd Pani za „obiecanki-cacanki”?! I „głupim radość”?? Szczególnie, że ceny paliw poszybowały w górę, a wynagrodzenia, relatywnie tracą na wartości, z dnia na dzień!
  Ale kto by się tam przejmował „zwykłymi zjadaczami chleba”… Pani na pewno nie!! Gratuluję dobrego samopoczucia…

 5. Dżizass…z jakiego ona jest powołania, jaki lider aż się włos na głowie jeży. Wydział IPM z naszego 'zacnego’ U.M. i pseudo kierownik tegoż wydziału, która zamiast pracować przegląda sukienki w internecie i od rana je śniadanka w wydziale SR, pewnie się do tego przyczyniła. Na pewno nie było to za darmo, musieli zapłacić za to coś, pewnie znalazło się parę groszy w budżecie tego wydziału. Ciekawe jakie były koszty delegacji owej 'królowej’ i czy pojechała tam pociągiem czy swojego szofera, biegacza wyciągnęła za uszy żeby ją tam zawiózł. Dramat, masakra, wstyd!

 6. Tiiiaaaaaa, NIE bardzo rozumiem dlaczego TUTAJ jest takie wielkie zdziwko?😕
  W końcu tu chodzi o liderów w różnorodnych dziedzinach i ta nagroda została przyznana jak najbardziej SŁUSZNIE 😁

  W końcu w miasteczku niemożliwości wywijane są TAK NIEMOŻLIWE do wykonania RÓŻNORODNE numery – że e mózg się lasuje i włosy stają DĘBA na głowach NAWET łysym 🥴

  A skoro tak NIEMOŻLIWE rzeczy są RELNE i dzieją się w miasteczku niemożliwości , to wsio jest okiej 😉

  I taka nagroda JAK NAJBARDZIEJ jest słuszna, należyta i jest oczeń SPOKO 😎

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj