Premierowe odcinki „Wikingów” na ekranie kina Helios

0

Widzowie kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu będą mogli zobaczyć dwa pierwsze odcinki jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat na wielkim ekranie! W czwartek, 30 listopada o godzinie 20:00 zaprezentowane zostaną premierowe odcinki najnowszego sezonu serialu „Wikingowie” na specjalnych, bezpłatnych seansach.

Aby otrzymać bezpłatne, podwójne zaproszenie na dwa pierwsze odcinki piątego sezonu serialu „Wikingowie” na wielkim ekranie, wystarczy dokonać rejestracji on-line pod adresem www.helios.pl/wikingowie a następnie osobiście odebrać zaproszenie w kasie kina Helios.

UWAGA: fakt rejestracji nie oznacza gwarancji otrzymania miejsc na sali. Czynnikiem decydującym będzie kolejność fizycznego odbioru biletów w kinie (do wyczerpania puli miejsc). Premierowe odcinki serialu można także oglądać na HISTORY w każdy czwartek o 21:00.

Sezon piąty „Wikingów” zaczyna się od objęcia dowództwa nad Wielką Armią Pogan przez Ivara, podczas gdy Lagertha panuje jako królowa Kattegat. Zamordowanie przez Ivara jego brata Sigurda skutkuje całą serią krwawych bitew, a synowie Ragnara rozważają kolejne posunięcia po pomszczeniu ojca.

Skomentuj