Premier Mateusz Morawiecki w Kędzierzynie-Koźlu. Relacja wideo ze spotkania z mieszkańcami

84

Wizyta wysokiego szczebla w Kędzierzynie-Koźlu. Z mieszkańcami spotkał się premier Mateusz Morawiecki.

Spotkanie zorganizowano w sali żyrandolowej kozielskiego domu kultury, gdzie premier Mateusz Morawiecki pojawił się o godz. 18.30. Towarzyszyły mu m.in. posłanki Violetta Porowska (która prowadziła spotkanie) i Katarzyna Czochara, a także wojewoda Sławomir Kłosowski, jak i szefowa PiS w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim Katarzyna Kukolka-Bogocz. Wystąpienie premiera trwało około pół godziny. Następnie, przez kolejne pół godziny, premier odpowiadał na pytania z sali. Wydarzenie relacjonowaliśmy na żywo:

84 KOMENTARZE

 1. Dlaczego nie informowaliście o tym wydarzeniu wcześniej? Chętnie bym zapytał Pana Premiera o to, dlaczego pomimo cen ropy niższych niż przed wojną na Ukrainie paliwo dalej jest takie drogie.

  • Przestań się żabić, lub głupa rżnąć. Informowali wcześniej, ale i tak by cię nie wpuścili mimo twoich chęci zadawania pytań.
   To było wiesz, spotkanie dla wybranych. Niektórzy nazywają to towarzystwem wzajemnej adoracji.

  • Na byle pierdoły to śmieszka lata i się szczerzy a tu cisza. Wstyd i kompromitacja dla Pierdziszewa. To ma być prezydent miasta? Chyba dla wybrańców.

 2. Cylok robi za statyw do mikrofonu. Klakierzy i dziadki sklerotyki. Spotkanie kłamczucha bez informacji o Tusku raczej niemożliwe.

 3. Po tym co zobaczyliśmy wszyscy pod kozielskim MDK przychodzi mi na myśl jedna konkluzja – należy pilnie zgłosić do lokalnej stacji Sanepid ognisko wścieklizny jaką dotknięta wydawała się być kilkunastoosobowa grupa agresywnych osób dowodząca swojego poziomu a właściwie jego zupełnego braku. Wielu z nas nie zdawało sobie dotąd sprawy do czego doprowadzić może frustracja podsycana przez m.in lokalne radyjko. Smutna historia…

 4. Wysłuchałem całej bajki premiera i pytam się tam obecnych bo pewnie mniejszej sali w k-k już nie można znalesc, dlaczego nie padło pytanie o port i fatalne w naszym powiecie drogi. Kto wpuścił idiotow z pytaniami o torach czy uni celnej. Czy mało mamy problemów tu na miejscu na które brakuje pieniędzy że klakierzy zadają tak górnolotne pytania. Katastrofa

  • Mogła o to zapytać pani prezydent miasta możliwości, radny Nowak lub któryś z opozycji. Widać brak śmiałości mieli.

   • A nawet sam „Realista” mógł przyjsc i zadać to pytanie, ale akurat mocny jest tylko przy klawiaturze jak widać…

    • Gdyby nie to że jestem przykuty do wózka i nie miał mnie kto zawieść, Bądź pewny że wybrałbym się na oba spotkania i nie zadawał durnych pytań o kolej opole – Tarnowskie Góry czy 3 rozbiór polski

 5. Kameralne spotkanie. Ile osób weszło, a ile za burtą?
  Skąd taka pewność, ze nie trzeba nikogo przekonywać, zachęcać?
  Kiedyś (przed 90 rokiem) powiedziano mi, że nie ma zastanawiania się. Trzeba z nimi być. Ja mogę potem chcieć, ale nie ja decyduję.
  Teraz podobnie- partia, władza, krzyk. Jednostka bzdurą, jednostka niczym. Bardziej niż wtedy.

 6. Juź się uaktywniają platfuski z Benzenowego grajdoła i pokazują swoje chamstwo. Chyźy ruj ich wyszkolił w błazenadzie. Zielona wyspa bis im się marzy karwasz twarz. Potem się człowiek nie dziwi, że świrów coraz więcej.

   • Ja nie jem jak jakiś wieprz, więc w zimie będę jadł to co do tej pory, w normalnych ilościach. Ty możesz ściany zagryzać jak żeś się zapasł wcześniej i pojarę sobie zapalisz. Nie mam pieca muflonie a kaloryferów nie odkręcam od lat, bo mi sauna w domu niepotrzebna.

  • Ty chyba faktycznie jesteś zbyt tępy żeby to wszystko zrozumieć. Za rządów PO kiedy nadszedł kryzys „zieloną wyspą” nazywano Polskę. Bo inflacja była jedną z najmniejszych w Europie, polityka racjonalnego gospodarowania zasobami. Co mamy za rządów PIS w czasie kryzysu? Rekordową inflację w Europie. Tutaj nie trzeba być ekonomistą żeby wydedukować że to się dobrze nie skończy, wystarczy spojrzeć na kolejne problemy obecnego rządu. Drożyzna w sklepach, bardzo wysokie ceny paliwa i energii, brak węgla. Pójdź po rozum do głowy Maślak.

   • Kozioł się pokazał i pierdy sadzi. Inflacji nie było, bo 3 miliony wyjechało, a kilkanaście procent było na bezrobociu. Taki był raj na tej twojej zielonej wyspie a raczej czarnej dziurze.. Kraj to był w ruinie. Chyba z pampersem biegałeś po łące, agryząc trawę za ryżego. Rusz tą kapustą czasem. Stary koń a raczej kozioł a bawi się w gwiazdki jak jakiś młokos. Zapomniał, że wojna trwa i pandemia była. Zdziwiony, że inflacja wzrosła w kraju graniczącym z Ukrainą. Zachowujesz się jakbyś był nieprzytomny. Ściągnij te klapy z oczodołów i ocknij się z letargu w końcu.

    • Może mi wyjaśnisz co ma inflacja do ludzi którzy wyjechali? Bo z tego co wiem wartość danej waluty nie zależy od liczby mieszkańców danego kraju. Pomyślałeś o tym że nie inwestowali lub nie rozdawali socjalu na prawo i lewo ponieważ tych pieniędzy po prostu nie ma i Polski na to nie stać? Myślisz że to wszystko kradli dla siebie? Wyłącz TVP bo opowiadają ci bajeczki, a ty w nie wierzysz.

     • Lepiej wyłącz antypolską pseudostację tFAŁSZnPO24, bo od tej nienawiści już zaślepiony jesteś. Tylko szcuć i szydzić z ludzi potrafią. Tak nienawidzą swojego kraju. Potem latasz sfrustrowany po łące czy forum.

     • Jak zwykle tylko szczekasz. ZERO merytorycznych argumentów ptasi móżdżku. Nie będę wskazywał kto wściekle atakuje PO pod każdym postem, zaślepiony nienawiścià to akurat jesteś ty mały pisiorku.

     • Pisiorka to masz między kopytami koziołku matołku. Jak zwykle tylko piejesz, jakby cię za wydmuszki ścisnęli. Mniej niż zero merytoryvznej argumentacji głąbie kapuściany. Więc przestań za maskotkę forum robić, bo jesteś żenujący plafonie.

     • Powtarzasz to co napisałem w poprzednim komentarzu. Zbyt tępy żeby wymyślić swoje argumenty?

     • Znalazł się ostry jak brzeszot z Castoramy. ????. Przestań się już publicznie ośmieszać cielaku. Mleko wytrzyj razem z gilem spod nosa a nie się do dyskusji zabierasz pędraku.

     • No i znowu szczekasz pisowski kundlu. Skończ już tę śpiewkę bo każdy wie że jestem opłacanym trollem. Nikt nie jest tak głupi żeby wierzyć w tę propagandę TVP.

     • Kundel to masz na drugie platpryszczu. Jeszcze tam coś piejesz kogucie? Zajmij się lepiej antypolską pseudostacją tFAŁSZnPO24. Większej sieczki, prania mózgu i siania nienawiści do własnego kraju nie ma w żadnej innej stacji. Ty jesteś na tyle głupi żeby wierzyć w te brednie w tej szczujni zgranicznej.

     • Platpierdka to masz między orzechami cymbalisto. Idź się wysmarkac ryżemu w nogawkę a nie ujadasz jak burek na widok kości.

 7. No właśnie i do tego może jeszcze dostali kasę ,żeby głośno gwizdali. Pomylili sobie miejsce akcji. Zdawało im się pewnie ,że są pod budką z piwem.

  • Dajana w końcu się pokazała i punktuje platdzwonków. Ryży ich nauczył chamstwa to frustraci pokazują co potrafią, gdzie się nie pokażą.

  • zablokowali żeby stracił na wartości, teraz spółka „Dwie Wieże i Port” kupi port, potem go odblokują i sprzedadzą z zyskiem, i na koniec powiedzą przecież każdy może kupić port albo obligacje….

  • Pinokia to masz między racicami. Mózgownicę niech ci odblokują najpierw. Myśli platpyciec, że jest błyskotliwy jak salceson.

 8. „Wizyta wysokiego szczebla w Kędzierzynie-Koźlu” – redakcja odważna, żeby premiera szczeblem nazywać…

 9. Koronnym dowodem na to, że tak naprawdę ta banda boi się (i słusznie!) spotkań z Polakami – a tak naprawdę ich pytań, jest miejsce tej schadzki ! Gdyby było inaczej spotkanie odbyłoby się w którejś hali sportowej !
  Na pohybel oszustom !

  • Główny platfus się uaktywnił i szczytuje na forum. Z ciebie taki Polak jak ze mnie Niemiec. Pisz za siebie platdzwonie a nie za Polaków. Zajmij się lepiej ryżym, co zieje nienawiścią, gdzie się nie pokaże.

 10. Pani od drogich pączkow robiła co mogła by pokazać ze kedzierzyn to wiocha a mieszkaja chamy. A na spędach Tuska czy lewizny nie byliscie?Takiepierdoły popychali ,ale żaden nie byl.Teraz pewnie tez z przekazu tvn snujecie opowiesci.Miejcie jaja zrezygnujcie z pomocy dla dzieci tępaki.A stare ramole zrezygnuja z 13 i 14 emerytury,bo tusk wam podniesie o 3,50.

  • julka – pani od śmierdzących bączków. o emerytach wypowiada się stare ramole, posiada jaja i je wysiaduje na lewiznach, spędza czas z Tuskiem na wiosce.

 11. Tym, którzy krytykują 500+ za to, że nie wprowadzono kryterium dochodowego POdPOwiadam POmysł aby POwołali fundację POmocy rodzinom z dziećmi chorymi, która fundusze POzyskiwać będzie z wpłat tych rodzin, które stwierdzą, że im te 500+, które otrzymują, się nie należy, gdyż mają duże dochody.
  Sądząc PO ilości zacietrzewionych przeciwników PIS (choćby na tym forum) POmysł POwinien się udać.
  Mogliby POkazać PIS-owi, że można demokratycznie skierować te środki na cele bardziej POtrzebne.

 12. I tu widać, jaki poziom kultury wykazuje pisowska banda… Język rynsztokowy, zero kultury. Tacy wyborcy głosują na PiS. Nie pracować, a brać kasę.

 13. Haha… Patole i dziecioroby wyciągający łapę po kase bronia Pinokia jak ruscy Putina,ale i wy zapłacicie za wszystko więcej. Wierzcie sfrustrowani frajerzy i frajerki w ten rząd, a on i tak pier… lnie.

 14. Coś ci się chyba popierplaciło. Pokazywali w antypolskiej pseudostacji tFAŁSZnPO24 tą sfrustrowaną gawiedź jak się darła. Plusk ich nauczył dyscypliny, chamstwa i pogardy. W tej szczujni tylko się karmią nienawiścią do ludzi o innych poglądach. Nic innego nie pokazują tylko tą błazenadę. Więc przestań kocopoły sadzić jakbyś się zaciągnęła pierdem przez zwinięty dywan. Na zielonej wyspie to chyba jeszcze na nocnik po drabinie wchodziłaś. Ty pewnie tyrasz za trzech nic nie biorąc. Zapomniała Gerdzia jak masa ludzi żyła w skrajnym ubustwie. Miliony wyjechały a reszta klepała biedę za 5 zł na godzinę. Myśli gwiazda, że ludzie sklerozę mają. Ocknij się z letargu, zanim zaczniesz coś bazgrać i siać zamęt.

 15. Dlaczego nie w hali Azoty i nie wszyscy wpuszczeni tylko swoi przyjezdni, a gdzie władze miasta żeby przywitać Premiera totalna masakra, kiedy uruchomienie portu Koźle i dogadania z koleją, brak odpowiedzi. Jestem zniesmaczony , trzeba wyjść do ludzi a nie przywozić klakierów ze sobą.

 16. Jak widać po wszystkich zlotach i wizytach kochanej władzuni wszędzie wygląda to tak samo:gorące powitanie, psalm pochwalny dla prezesa, opowiadanie bajek i ustawione pytania bez związku na koniec zakończone aplauzem zgromadzonych przyjezdnych choć mieli to być mieszkańcy. Katastrofa.

 17. Do @Miriosław. Ta grupa wściekłych wyznawców folksdojcza (zwanego karaluchem), dlatego tak wyła, bo premier zamiast słuchać się karalucha i Niemców – nie chce pomagać im w solidarności gazowej i jakby coś mówi o Geście Kozakiewicza ?

  Mało tego PiS-y zamiast walczyć z tym ociepleniem globusa i dwutlenkiem wungla, to kombinują jak tu ściągnąć jakiś wungiel na zimę?

  Co jak wiadomo jest zabronione – nie tylko karami finansowymi, ale komisarze polityczni eurokołchozu NAWET mówią o jeszcze gorszych karach?.

  A lokalne radyjko też jest wściekłe i POdkręca oburzenie ludzkości, bo premier nie tylko nie złożył hołdu na cmentarzu sowieckich okupantów, ale bezczelnie składał se gratulacje siatkarzom na Azotach ?

  Wszystko to przelało czarę goryczy u kilkunastu wyznawców i miłośników karalucha, dlatego była taka wściekłość i wycie.?
  Co zresztą TVeny pokazywały jako tysiące oburzonych Matołkowian? Również z tego POwoda, że tej szczujni nie wpuszczono na spotkanie.?

  A wszak wiadomo, że w tej salce domu kultury spokojnie mogło się zmieścić kilka ..
  a NAWET kilkanaście tysięcy osób ?

   • Serdeczne dzięki @lepszejszyRysieńku.?
    Pojechałem i jestem POd wrażeniem. Akurat chciałem se kupić wypasiony telewizorek ?

    I zobaczyłem jak szefowa eurokołchozu Urszulka „VON coś tam”, właśnie w telewizji gratulowała Her karaluchowi? I że nie może se doczekać, kiedy w końcu folksdojcz bedzie tym premierem? Bo krzyżaki już nie mogą się wyrobić z tymi PiSowcami?

    Przy okazji rzewnie wspominali se NIE-dawne czasy, gdy górnicy protestowali PRZECIWKO zamykaniu kopalń?. Wtedy prememierka Ewka Kopacz (ksywka – 1 metr w głąb) wysłała na tych durnych górników policję żeby postrzelać do głupków gumowymi kulami.?

    Śmiechu było WTEDY co nie miara ?. A Urszulka WON coś tam i Her karaluch, to aż kucali ze śmiechu na wspomnienie tych pięknych czasów??☹️

    W tej sytuacji zrezygnowałem z kupna nowego telewizorka. ? Ale klima jest spoko ?

  • Jak wiadomo z Morawieckim i cała pisowska hołota nikt za granicą się nie liczy. Ten rząd jest tak nieudolny, że na załatwienie węgla nie liczcie. Przez 7lat bredził że polska węglem stoi. No to stoi. Zamiast posłuchać Brukseli i rozwijać alternatywne źródła energii, woleli sponsorować Putina kupując z Rosji coraz więcej węgla. Banda półgłówkow. Czego nie tkną to spieprza

   • Hołota to leci w przerembel po każdych wyborach platfrędzlu. Chyba za ryżego byłeś zahibernowany albo skakałeś jeszcze z dywanu na podłogę. Taki raj był na zielonej wyspie. Szkoda, że zwykłych ludzi mieli tam gdzie plecy zmieniają swoją nazwę.

  • Do @ krzywej (emotikon) mordy. Przestań ty już tworzyć. Widać że organy wewnętrzne, w tym, najważniejszy, mózg, odmawiają ci współpracy i wymykają się spod kontroli.

 18. Kiedyś za Gierka wozili świnie do PGR-ów gdzie akurat było spotkanie z lokalnymi. Teraz wożą autobusami swoich. Nic się nie zmieniło.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj