Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło w Kędzierzynie-Koźlu kampanię Andrzeja Dudy

145

Zwolennicy Andrzeja Dudy w sobotę rano spotkali się pod halą sportową w Śródmieściu, aby później wyruszyć na ulice z listami poparcia. Tak w Kędzierzynie-Koźlu oficjalnie rozpoczęła się kampania prezydencka Prawa i Sprawiedliwości.

Zbieranie podpisów pod listami poparcia kandydatury Andrzeja Dudy w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim trwa od początku tego tygodnia.

– W Kędzierzynie-Koźlu chcemy prowadzić kampanię otwartą, taką, jaką prowadzi nasz prezydent Andrzej Duda – mówi Katarzyna Kukolka-Bogocz, pełnomocnik wyborczy Andrzeja Dudy w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. – Będziecie mogli nas spotkać w każdym rejonie naszego miasta. Będziemy namawiać i przekonywać do tego, by w dniu 10 maja postawić krzyżyk przy imieniu i nazwisku Andrzeja Dudy.

W kędzierzyńskiej inauguracji kampanii uczestniczył Antoni Duda, były poseł, a prywatnie stryjek Andrzeja Dudy. Jak zapewnił, w trakcie kampanii prezydent odwiedzi Opolszczyznę, będą prowadzone starania, aby pojawił się również w Kędzierzynie-Koźlu. Relacja wideo:

145 KOMENTARZE

 1. Jestem od półtora roku na emeryturze. Gdyby nie PIS i Prezydent Andrzej Duda jeszcze pół roku bym tyrał. Zmniejszyli mi podatek z 18% na 17%.
  Dostaję 13. emeryturę.
  I ja miałbym głosować na kogoś innego. Musiałbym postradać zmysły.

  • Mógłby Pan zagłosować na kogoś innego, gdyby tylko zdał Pan sobie sprawę, że został Pan bezczelnie kupiony swoimi własnymi pieniędzmi. Swoją wcześniejszą 13 emeryturę zwraca Pan z nawiązką w coraz to nowszych podatkach, droższych rachunkach za media i robiąc codziennie coraz droższe zakupy. Dodatkowo my, pracujący Polacy składamy się nie na swoją, ale na Pańską emeryturę, ponieważ nie od niedawna wiadomo że ZUS nie ma już pieniędzy na wypłacanie bieżących emerytur. Pieniądze te zostały zdefraudowane między innymi przez członków partii, którą tak Pan zachwala.

   • PIS wprowadził Jednolity Plik Kontrolny.
    Zablokował wyłudzanie VAT na kwotę kilkudziesięciu miliardów rocznie.
    Nie podwyższył żadnych podatków, wręcz odwrotnie, obniżył podatek dochodowy od osób fizycznych z 18% na 17%. O 1 pkt procentowy czyli o 5,6%.
    Od 1 stycznia 2019 r wprowadził zasadę, że przy sprzedaży nieruchomości 5 letnia karencja podatku liczy się od czasu nabycia przez spadkodawcę. De fakto likwiduje to podatek od sprzedaży.
    Zamienił wieczyste użytkowanie działek mieszkalnych na własność.
    500+ w rodzinach niepatologicznych z dwójką lub trójką dzieci powoduje zwrot płaconego przez nie podatku dochodowego od osób fizycznych.
    Nie znam przypadku podniesienia podatków przez PIS (z wyjątkiem alkoholu i tytoniu).
    Po raz pierwszy wprowadził budżet bez deficytu na rok 2020 a więc nie zadłuża dodatkowo kolejnych pokoleń.
    Podniósł znacznie płacę minimalną likwidując obszary nędzy.
    Płaca nauczycieli nie zmieniana za rządów PO wzrosła za PIS o ponad 50%.

   • Przepracowałem uczciwie ponad 40 lat. Nikt mnie nie kupił. Po prostu uczciwie doceniam to co zrobił dla mnie PIS i Duda.
    Nie mam żadnych gwarancji, że inni będą to szanować. A więc chwalę Dudę i ma mój głos. I mojej rodziny.

  • Gdyby PO zmniejszył Ci podatek z 18% na 15% i dał jeszcze 14 emeryturę to na kogo byś głosował?! Miałem wątpliwości, ale teraz mam pewność, że głosy są kupowane i niema to nic wspólnego z patriotyzmem.

   • PO obiecywało słynne 3×15%, uwolnienie i prywatyzację kas chorych.
    A podwyższyło VAT na 23%, podwyższyło wiek emerytalny na 67 lat (Francja ma 62).
    Zawiodło mnie. Już nie ufam w ich obietnice.
    No i polskość to nienormalność, patriotyzm to nacjonalizm, dobra, wykształcona siła robocza itd.
    To jak tu nie głosować na Dudę i PIS?

    • po podniosła vat przejściowo, potem pis też podnosił vat na 23 % i wefekcie Polska jest na 7-8 miejscu na 27 państw w unii pod względem wysokości vatu. niemcy mają 19 %. a za swoich poprzednich rządów pis obiecywał zniesienie podatku belki.

     • Pan Balcerowicz wprowadzając VAT 1% twierdził, że tylko na 1 rok. I tak jest do dzisiaj.

  • Nawet gdybyś tyrał….miałbyś wyższą emeryturkę…..a tak jesteś dziadem na emeryturze.Ale mam dobrą wiadomość dla ciebie- wiem gdzie jest dużo puszek i złomu !

   • Jaką masz lub będziesz miał emeryturę ? Dzięki komu ? Zachowaj dla siebie te puszki i złom. Mogą się tobie sprzydać.

 2. Przecież jest demokracja. Każdemu wolno popierać swojego kandydata. Na 60 paro tysięczne miasto aby demonstrować , za swoim urzędującym Prezydentem zebrało się raptem 30 osób, gotowych pokazać twarz to wynik iście zniewalający. Gratuluję. Procent poparcia za…sty. Druga tura dla PAD zaczyna być zagadką. Ale tłumy, ale tłumy……

 3. Mam nadziej, że duda przegra i pomału kraj ten będzie wracał do normalności, na razie nie da się czytać i oglądać newsów- chaos, chaos i bezprawie w wykonaniu pisowców! Kaczor na emeryturę !!!!

  • Zmień stację z tvnpo24 gdzie mają chaos od 5 lat we wszystkim a wcześniej była zielona wyspa. Mozg ci zlasowali i zaczynasz w to wierzyć, oglądając te brednie.

 4. A gdzie powiatowy pełnomocnik PiS-u dla Głubczyc i Kędzierzyna-Koźla pan wojewoda opolski Adrian Czubak, gdzie pani poseł Porowska? Oj nieładnie, nieładnie lekceważyć tak ważne wydarzenie. Czerwony Kolor coś ostatnio w modzie. Kukolka poprawić dykcję i lepiej akcentować końcówki zdań.

 5. Brawo, ale gdzie pełnomocnik pan wojewoda i tak zakochana w K-Koźlu pani poseł ? Gdy o jej kampanię chodziło, to wszędzie była, wszędzie wszystko przecinała i otwierała. Nawet parasol w d. Teraz Koziołkowo-Matołkowo i aktywiści ją wspierający są jej już niepotrzebni? Oj, bardzo bardzo nieładnie, tak wykorzystać i potem olać.

  • Nikt nic nie zabrał z onkologii. W trakcie głosowania nad przekazaniem 2 mld z budżetu na TVP, któryś z posłów opozycji rzucił pomysł, żeby te 2 mld przekazać nie na TVP, a na onkologię. Było to bardzo sprytne i zręczne psychologiczne zagranie. Trafiło to do opinii publicznej tak mocno, że ludzie zaczęli już powielać te kłamstwa jakoby PiS ZABRAŁ pieniądze przeznaczone na onkologię i sfinansował za nie działanie swojej tuby propagandowej. Osobiście pomysł wsparcia tymi pieniędzmi chorych na raka bardzo mi się podoba, ale nie możemy dać się zwariować. PiS nie zabrał pieniędzy z onkologii.

 6. Każdy ma prawo głosować na kogo tylko chce . I choć nie ma na kogo głosować to wstyd będzie większy jak ktoś zagłosuje na Komorowskiego w damskim wydaniu. PS. Ludzie zaimnijcie się rodzinami a nie oszołomami co obiecują jedno a potem was dymają. Prezydent i tak gówno może .

 7. Ilość zwolenników Platformy i PiSu w społeczeństwie tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że demokracja to nie jest odpowiedni system dla Polski. Nie potraficie zadbać sami o siebie, jeżeli przy takim dostępie do wiedzy i informacji jaką daje internet w dalszym ciągu oddajecie swój bezcenny głos na którąś z tych partii, to powinniście stracić prawa wyborcze.

  • A co ma do zaoferowania Pani Kidawa – Błońska gdyby nie daj Boże została by Prezydentem RP na wstępie
   1. Podniosła by wiek emerytalny
   2. Wypłaciła by Amerykanom 447 mil.dolarów uchwała senatu Us 447
   3.Zniosła 500 +
   wystarczy czy pisać dalej

 8. Sprzedajny dureń, poznaj podstawy ekonomiczne. Ta banda dewotów rujnuhe ten kraj, głosując na nuch niszczysz życie własnych dzieci i wnuków!

 9. A za Panią Kidawą-Błońską opowiedziało się 6 osób pod przewodnictwem byłych posłów Pani Łabuś i Pana Węgrzyna, więc skala jest 5-1 dla poparcia Pana Dudy. A tak na marginesie jakoś nie pamiętam szczególnie zasług wymienionych tu byłych parlamentarzystów dla naszego miasta, ja na pewno niczego dobrego nie zapamiętałam. Brak reelekcji dla obydwojga to najlepszy dowód na ocenę jaką dostali od mieszkańców K-Koźla. Ale zdecydowanie podpisuje się pod tym, co ktoś powyżej napisał, jest demokracja niech każdy popiera koga uważa, obrażanie czyiś poglądów jest słabe.

 10. Czemu na tym otwarciu nie ma społecznej asystent pani poseł, a co się dzieje, że nie ma w tej grupce emerytów cyklopa który grał główną rolę szeryfa cebulowej w wyborach? Może nie jest już potrzebny?

 11. Warto oddać głos na prawdziwego mężczyznę, ma zaletę niepodważalną: „jest żonaty”. Opłaca córce mieszkanie, dba o rodzinę. Tylko Duda, fajnie było się spotkać z fajnymi ludźmi ze zdjęć, bardzo miła atmosfera, przyłączcie się, nie bądźcie jak Donald, zagłosujcie na PiS. Sami popatrzcie, że to się każdemu opłaci. Dostajemy benefity na bombelki, madki są zadowolone, a jak madki są zadowolone to mężczyznom żyje się lepiej. A taki wybrany człowiek PiS zaopiekuje się suwerennym wyborcom. Ok, przy okazji umieści szwagra, zięcia, swata w jakiejś państwowej małej spółeczce czy stadninie, tak sobie tam człowieczek przycupnie, nie żeby się nachapać co to to nie, jemu się należy ale tak skromnie, tak tak, rączki ma złożone, właśnie z księdzem się rozmówił.
  Wybieramy skromnego oddanego ojczyźnie prezydenta Dudę, poddani czerpią z tego oddania, żyje się lepiej. Najlepiej mają się emeryci, dostają trzynastki, górnicy też ale musieli pofatygować się do Warszawy. Kasta dostała popalić w sądach, a telewizja otrzymała 2mld na kontynuowanie swojej misji. W kinach mamy Zenka, epokowe dzieło, Macierewicz szczytuje, jest już bliski finału rozwikłania zagadki zamachu sprzed 10 lat.
  Czyż te ruchy nie potwierdzają jak genialna jest obecna władza PiS pod najjaśniejszym przywództwem Geniusza Międzymorza. Do tego Mateusz Prawdomówny Krzywousty realizuje 1.000.000 pojazdów elektrycznych, są już projekty, sam widziałem te prace.
  Ino PiS, jo wom powia chopy, dziołchy na PiS gosujcie, nie bydzie sam żołdnych chadziajow, ciapatych, sam bydzie echt fajnie, jo wom powia, nie dejcie się za bołzna zrobić.

 12. Drodzy emeryci, pieniądze z waszych trzynastu emerytur są teraz mniej warte niż wcześniejsze dwanaście, dodatkowo wasze dzieci-wnuki będą musiały spłacać dług jaki robi teraz PiS. Naprawdę nie widzicie wzrostu cen podstawowych produktów w sklepach? Wzrostu opłat prądu czy wywozu odpadów? PiS nie szanuje pracowników którzy utrzymują ten kraj, opodatkowując ich coraz bardziej, stawiając na 500+ dla ludzi którzy nie przepracowali godziny w życiu (czytaj cygan). Myślicie ile to jeszcze wszystko wytrzyma rok, dwa, trzy? Dłużej raczej nie, a kto później będzie to spłacał?

 13. Ludzie wy opamiętaj się,jak można być tak naiwnym, państwo nie daje pieniądze swoje a nasze,to pomyśl jeden z drugim,jak coś dostajesz to wcześniej czy później za to zapłacisz….o ile już nie zapłaciłeś 2 razy….do tej pory….poczekam aż Ci naiwni co dostaną to zapłacą i zapłaczą….ale to już za późno będzie….

 14. A tuzy z KK chrzan, dwa doktory nauk technicznych, dwa nauczyciele, to gdzie były? Pewnie w galeriach, bo jutro niedziela bez handlu, he, he, he.

 15. Widzę większość komentarzy negatywnych dla obecnego prezydenta i partii rządzącej… Ale wiecie co będzie po wyborach?

  K#**a każdy na nich zagłosuje.. Przestańcie słuchać kampanii wyborczych.. Słuchajcie głosu rozsądku.
  Tego wam życzę kędzierzynianie..
  I idźcie na wybory, bo wasz zasrany głos ma znaczenie…
  Pozdrawiam

 16. do „zorro”
  Od jakiegoś czasu i ja obserwuję wyraźne napięcia pomiędzy radnymi, a panią Porowską. Czyżby chodziło o wspieranie przez nią prywatnego biznesu lekarskiego zamiast szpitala? Dziwne to, bo przecież PiS jest przeciwko prywatyzacji szpitali, a ludzie mówią, że pani poseł nie tylko mówi, że trzeba wspierać prywatne przychodnie, ale to robi i jeszcze publicznie się tym chwali. Szkoły prywatne też będzie wspierać kosztem publicznych? Teraz dziwnie jej nie widać. Czyżby jakaś cisza przed burzą? Zebrała głosy, do sejmu się dostała i … dziękuję, chwatit? Chyba nie tak to miało być.

 17. Ubolewam, ze nie mogłem tam być, chetnie pomógł bym kolegom i koleżankom pozbierać podpisy pod najlepszym kandydatem na prezydenta Andrzeja Dudę

 18. Ogrzewam dom gazem. Dzięki polityce dywersyfikacji prowadzonej przez PIS i Dudę gaz od 1 stycznia 2020 POTANIAŁ o 3%.
  Głosuję na Dudę.

 19. Na Turczyłowicz-Kiryłło wizerunkowo nie ma silnych.
  Duda ma ekipę nie do pokonania.
  Wypociny słowne Pani Kidawy wprowadzają mnie w zażenowanie. Czemu PO nie wystawiła Nowackiej?

  • Nie żartuj. Przecież POpaprani mają do wyboru albo świerzb, albo sraczka. Tych bab nie da się słuchać i patrzeć na ich fajcaty. Im większy lament, tym większy strach u złodziei. Piękny skowyt Ubeków i ich POmiotów.

 20. Dlaczego głos na tutejszym forum głos zabierają dyletanci ja racji mojego wieku przeżyłem już 5 Prezydentów Rp wszyscy coś obiecywali nie dotrzymywali danego słowa. Jedyny Prezydent który coś zrobił dla tego kraju to Andrzej Duda i wszystko w temacie

 21. Takiego prezydenta NIE MA żaden kraj w Europie! W jakim kraju prezydent jest WZYWANY przez szeregowego posła PiS-u w nocy ok. godz.3–4 nad ranem do podpisania ustaw które PiS uchwalił.A wolna kwota 8 tyś.od podatku,a pomoc frankowiczom…a dojną krowę wróć nam Panie…Tak pracuje i tak obiecuje rodakom , pierwszy NOTARIUSZ Europy!

  • kwota wolna od podatku już jest: 30 tysięcy dla emerytów – ale tylko takich jak szeregowy poseł Kaczyński oraz dla pozostałych 459 posłów cięzko pracujących parę dni w miesiącu.

 22. Ludzie otwórzcie oczy! Jak można popierać coś co jest totalnie głupie i beznadziejne! Głąby niedouczone! Wystarczy trochę poczytać nie tylko tv i kościół! Wstyd!!!!

 23. Jeżeli myślicie, że PiS wam daje to znaczy że nie macie pojęcia co popieracie. 500+ to ściema! To coś na zasadzie pożyczki , która się spłaca dwukrotnie . Ciemnogród, faktycznie…..

  • 500+ jest nagrodą za trud wychowywania dzieci. Rodzin normalnych, niepatologicznych mających dzieci jest 95 %. Dla nich te 500+ to zwrot zabranych im podatków. Oczywiście osoby samotne i rodziny bezdzietne płacą w ten sposób tzw bykowe.
   Ale w Niemczech też jest bykowe. Więc PIS i Duda przywrócili konieczne funkcje opiekuńcze państwa.
   Mają mój głos!!!

   • Kobiety z biedy oddają dzieci do domów dziecka……………… albo robią coś strasznego.A i tak rodzi się coraz mniej dzieci….a umieralność wzrasta ! Za 10 lat K-K będzie wioską. A TE 3% za gaz …tak nisko się sprzedać ? a za prąd 15% śmieci 150 %

    • Skąd wiesz, że „Kobiety z biedy oddają dzieci do domów dziecka……………… albo robią coś strasznego.” Jak wygląda przyrost naturalny w Unii Europejskiej ? W Unii Europejskiej wyludniają się wioski wręcz znikają, miasteczka i miasta oprócz metropolii.

 24. POlszewia skamle i jątrzy. Na nic ten UBecko-eSBecki skowyt. 10 maja Polska nadal będzie miała szansę być dumną Polską, bo w I turze wygra obecny Prezydent Andrzej Duda.

 25. Może tego jeszcze nie wiesz, ale też tam trafisz nawet jak nie potrenujesz. Wcześniej sobie uzmysłowisz, że moment Ci jednak nie bardzo odpowiada, bo zawsze jest zbyt wcześnie. To jednak niczego nie zmieni, bo miejsce będziesz miał już „zaklepane”. Co do dzieci i wnuków, to nie możesz mieć pewności czy zdążysz.

 26. Głosując na POKO to tak samo jakbym dziękował złodziejowi, że okradł mój dom i jeszcze przepraszał, że było w nim tak mało. Nigdy nie zagłosuję na przestępczą POKO! Wypowiedzi na tym forum potwierdzają, że ta czerwona zaraza jest nie do wytępienia.

  • Ilu rzekomych złodzieju Twój ukochany PiS oskarżył a następnie skazał prawomocnym wyrokiem ILU, tak pytam bo jaka szkoda ale nie ma takich

   hahahaha

   z PiS to można się tylko śmiać, nie ma większego OBCIACHU niż partia kulawego satrapy o|o
   punktować was nie trzeba bo sami się punktujecie, szkoda tylko tego kraju na miernoty pisowskie, Polska sobie na to nie zasłużyła

  • Po 5 latach nikogo nie zamknęli…………mimo komisji śledczych,podstawionych świadków ! a teraz codziennie jakiś PISior trafia za kratki. W min.sprawiedliwości wyłudzali VAT……………. ręce opadają ! GETbank , 5razy więcej ukradł niż Ambergold- Kogut Banaś i inni złodzieje. .JAKA SZKODA – jak coś wiesz o tych kradzieżach to zgłoś to……. podobno dobrze płacą

  • Macie czelność zadawać takie pytania? Wystarczy przypomnieć 250 miliardów VAT i 150 miliardów OFE. Oglądacie bez przerwy TfuVN i czytacie GW. no, które z waszych mózgów zrobiły sieczkę.
   Wystarczy wspomnieć rozpętaną histerię onkologiczną przez POKOnanych i ujawnienie nagiej prawdy: „Małgorzata Kidawa-Błońska 5 razy głosowała przeciwko pieniądzom na onkologię!
   Trwa spór ws. finansowania walki z rakiem w Polsce. Opozycja twierdzi, że PiS przeznacza na ten cel zbyt mało pieniędzy. Tymczasem okazuje się, że gdy rządziła koalicja PO-PSL, Małgorzata Kidawa-Błońska pięciokrotnie głosowała przeciwko zwiększeniu wydatków na onkologię.”
   https://wiadomosci.wp.pl/malgorzata-kidawa-blonska-5-razy-glosowala-przeciwko-pieniadzom-na-onkologie-6482108808779905a

   • Ale wtedy nie było pieniędzy bo PO-PSL wszystko kradło, to chyba logiczne, że nie zagłosowała bo nie było kasy. Teraz jest PiS, sami uczciwi, praworządni, Prawdziwi Polacy, uczciwi do szpiku, to dlaczego nie ma na onkologię a jest na reżimową TVP?? Wytłumacz to prostemu POKOmonowi z sieczką TVN w głowie…

   • a ja to nawet mam abonament na internetowe wydanie WYBORCZEJ, płacę 19,90PLN na miesiąc i mam dostęp do wszystkiego co mi potrzebne, to najprzyjemniej wydane pieniądze, ach jaka szkoda

    • Czasy „Nowej Trybuny,” „Głos Robotnika,” i „Dziennika Telewizyjnego.” jako jedyne „słuszne” i „postępowe,” dawno minęły. :)))

 27. „Ładne” komentarze polegające na graniu emocjami i nic poza tym. Zechciałoby łaskawe towarzystwo przedstawić program tzw. opozycji oprócz hejtu. Czasy obecnej opozycji będącej u władzy pamiętamy. Jak żyło, pracowało ? Jak wyglądała gospodarka ? Skoro opozycja nie ma programu, oznacza to kontynuowanie tego samego jak w owym czasie. Żadnej koncepcji oprócz hejtu itp.

  • 100 afer to było w pierwszym roku jak dorwali się do koryta…….. ponad 30 nowych podatków,ponad 300 afer i codziennie ktoś z PISiorów ląduje w więzieniu !!! A ci co głosują i chcą głosować na gamonia … dali się przekupić własnymi pieniędzmi. Albo tak proboszcz sobie życzy.

    • Jarosław Kaczyński 01.01.2016
     Jarosław Kaczyński 02.01.2016
     Jarosław Kaczyński 03.01.2016
     Jarosław Kaczyński 04.01.2016
     Jarosław Kaczyński 05.01.2016
     Jarosław Kaczyński 06.01.2016
     Jarosław Kaczyński 07.01.2016
     Jarosław Kaczyński 08.01.2016
     Jarosław Kaczyński 09.01.2016
     Jarosław Kaczyński 10.01.2016
     Jarosław Kaczyński 11.01.2016
     Jarosław Kaczyński 12.01.2016
     Jarosław Kaczyński 13.01.2016
     Jarosław Kaczyński 14.01.2016
     Jarosław Kaczyński 15.01.2016
     Jarosław Kaczyński 16.01.2016
     Jarosław Kaczyński 17.01.2016
     Jarosław Kaczyński 18.01.2016
     Jarosław Kaczyński 19.01.2016
     Jarosław Kaczyński 20.01.2016
     Jarosław Kaczyński 21.01.2016
     Jarosław Kaczyński 22.01.2016
     Jarosław Kaczyński 23.01.2016
     Jarosław Kaczyński 24.01.2016
     Jarosław Kaczyński 25.01.2016
     Jarosław Kaczyński 26.01.2016
     Jarosław Kaczyński 27.01.2016
     Jarosław Kaczyński 28.01.2016
     Jarosław Kaczyński 29.01.2016

     i tak dalej

   • Umiesz tylko ubliżać, czy coś więcej? Nie zachowuj się jak prostak czy prostaczka (któż to wie). Czekam na twoją autorską listę: aresztowanych każdego dnia, ponad 30 nowych podatków, 300 afer w tym 100 w pierwszym roku itp. wypocin. Obrażasz też Pana Prezydenta i nie jesteś bezkarny nawet żeś tylko zwykły czerpak. Jeżeli nie potrafisz merytorycznie to daruj sobie te wygłupy.

    • Zobaczcie jaki daremny jest Duda. Przez 5 lat nie potrafił przekonać ludzi do siebie. Zamiast tego musi jeździć po Kraju i żebrać; „dajcie mi głosy”, „dajcie mi głosy”. Żenada!!! A nowych podatków jest już 32…

     • Za to Małgośka K-B nie jeździ, tylko Arłukowicz wozi PO Polsce jej portret. POKOnani boją się puszczać ją na żywo, bo z jej wypowiedzi tylko bekę mamy.

      PS
      Nowych podatków jest 100.

  • Nie wiadomo o co chodziło jej jak mówiła o jakimś skok-u. Może miała tam jakieś zmartwienia, czy coś innego większego.

 28. Biedactwo w czerwonym płaszczyku nie miało łatwo na starcie, natomiast jak wyjaśnia teraz to młodzi mają lepiej. Czy ten młody co jak mówi co drugie słowo pisandrzejduda dostał na start posadę w Azotach? A wujek czy stryjek jak taki dobry to się nie dostał do sejmu? No i jak słychać same sukcesy na tych ulicach. A coś poza frazesami i regułkami? Raczej nie ma się co spodziewać. Zaproście Sławomira Szczelnicę do tego kółka.

 29. Duda możesz już z całą świtą do nas przyjechać. Przywitamy was godnie nowiuśką, ładnie przystrojoną taczką, dobrymi transparentami i gestami Lichockiej. Gwizdków i zgniłych ziemniaków tez nie zabraknie…. i będą nowe kontenery PCK.

  • Prostactwo czerpakowe w każdej wypowiedzi. Postaraj się wypromować któregoś ze swoich idoli a nie tocz śliny na lewo i prawo.

 30. GŁOSUJTA NA RYCHA LEPSZEGO RYCHA.RYCHU STAŃ DO WYBORÓW,BO SIĘ MARNUJESZ I SIĘ PLUJESZ PO BRODZIE.DZIS W TV OPOLE WIDZIAŁAM BYŁĄ POsłankę PANIĄ B. K- Ł.JEST AFERA W MUZEUM CZYNU POWSTAŃCZEGO POD GÓRĄ ŚW.ANNY.TA PANIUSIA COŚ GADAŁA ALE NICZYM NIE ZABŁYSŁA,NAWET ZŁOTYM ZĘBEM.A JAK BYŁA PRACOWNICĄ PEWNEGO BANKU W NASZYM MIEŚCIE.DWAJ OSZUŚCI DOSTALI OGROMNY KREDYT NA FABRYKĘ CZEKOLADY I TYLE ICH WIDZIELI.A TA PANIUSIA JESZCZE GDZIEŚ ZASIADA NA STOŁKU.WSTYDU NIE MA .

 31. Kaśka pełnomocniku wyborczy PiS-u dlaczego na oknach swojego Baru Ludowego nie wywiesiłaś baneru kandydata na prezydenta którego popierasz? Coś nie pasi?

 32. Pani Kukola-Bogocz nie mówi się „dzień dzisiejszy”. Dlaczego pisowcy uznają się na największych patriotów a mają problem z mówieniem poprawnie w języku polskim?

Skomentuj