„Prawo i Sprawiedliwość nie chce polexitu”. Violetta Porowska gościem Studia KK24.pl

61

– Wyjście Polski z Unii Europejskiej to wyłącznie wymysł opozycji – zapewnia poseł Prawa i Sprawiedliwości Violetta Porowska, z którą rozmawiamy po burzliwej sejmowej debacie w ostatni czwartek. Pytaliśmy także o możliwe obostrzenia w związku ze zwiększającą się liczbą przypadków COVID-19 i sytuację w lokalnych strukturach partii. Wideo:

61 KOMENTARZE

 1. PiS to spadkobiercy komuny i po komunie odziedziczyli skłonnośc do kłamstwa. Nie wierzcie w to co ta funkcjonariuszka PiS opowiada bo oni [patrząc ludziom w oczy potrafią wypowiadać najgorsze kłamstwa! Stara moskiewska szkoła!

   • Zdejmij bielmo z oczu. Zadżumiony moherze wabiący się „Piasty” Radzę się pospieszyć bo niedługo nie będzie miał kto Ci to zrobić .

   • Do Ciebie pasuje jak ulał powiedzenie : Nie zadawaj się z idiotą bo ten nie ustanie dopóki nie sprowadzi Cię do swojego poziomu.

   • kto gardzi bardziej niż twój gargamel z nowogrodzkiej. dla gargamela balbiny czyli dla nieuków pisowskich: jesteście pośmiewiskiem i tanim elektoratem. dla którego wedle prawideł ekonomi „piniondze” biorą się z bankomatu. kwiat tejże inteligencji jest źródłem wygranych wyborów i nowo tworzonej „klasy średniej”. Będzie za kilka lat niewątpliwie tak osłabionej Polsce ciężko stawić czoło realnym a nie wyimaginowanym zagrożeniom czoło, ale co to balbinę interesuje.

 2. Ten byt kradnący mi powietrze do życia i nic nie wnoszący dla większości Polaków, nie ma pojęcia o czym mówi. Dobrze, że są takie wywiady pozwalające ludziom mówić i się obnażać. Pani jest w organizacji, w której NIC nie może, a wydaje się jej, że łapiąc się 2 różnych butów Prezesa jest kimś. A jemu nawet się splunąć nie che, tak gardzi, a gardzi najbardziej … Polakami…

 3. Rychu to to ja rozumię, mimika twarzy mówi że kłamie . Posłowie konfederacji mówią jasno i wyrażnie karakan chce nas skłucić z unią by wyjść. Obsadzić sądy, prokuraturę pisowcami. Walcz puzniej z nimi w sądzie powodzenia. A uni się to nie podoba.

 4. I kto by pomyślał że ona taka światowa i uczona, po tych wypowiedziach można przyjąć że na pamięć nauczyła się formułek prezesa. A tak z ciekawości co i komu chce załatwić w czasie wizyty w mieście?

  • Ponoć mówią, że od czasu do czasu bywa w ZAK. Po co to się domyślcie.
   Ludzie sobie przypominają jak zaczynała działalność w naszym mieście i w jakiej partii była wcześniej. Ludzie z SLD pamiętają i dziwią się, ze teraz jest w innej partii.

 5. Nieodżałowany Jan Sztaudynger napisał fraszkę która zwykle przychodzi mi na myśl po lekturze zjadliwych , niemerytorycznych komentarzy – ” Krytycy – impotentów wierną fotografią. Wiedzą co i jak – sami nie potrafią…” Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

  • ” Krytycy – impotentów wierną fotografią. Wiedzą co i jak – sami nie potrafią…”
   Jak ulał pasuje do bohaterów z PO, KO i reszty lewicy.

    • Jak czują się rodowici Niemcy mając 25% „inżynierów i lekarzy,” w swojej populacji wezwanych do nich przez byłą kanclerz Merkel. Nie są zachwyceni, bo socjał opłacony z ich podatków.

     • Statystyki wskazują coś innego.
      „Inżynierowie i lekarze” są zachwyceni socjałem zapewnionym przez rodaków Merkel.

   • Zacofany ciemniak powtórzy każdą bzdurę którą usłyszy od tego który go kupił za jego własne pieniądze. Szalejące ceny w sklepach to nie wina aktualnych rządzących tylko tych którzy o 6 lat walczą ze złodziejami i bandytami mordującymi niewinne kobiety i dzieci na granicy. Głupi i zacofany emeryt tego nie jest w stanie pojąć . Że nie jest wstanie kupić sobie przepustki do raju.

 6. Pani Poroska niech pani nie udaje zainteresowania sprawami mieszkańców K-K. Jedyne co panią tu ciągnie, to ZAK i ew. stanowiska dla tych co będą „osobiści pomagać” pani w czasie kampanii wyborczej.

  • Jest pytanie jak pani Porowska rozliczyła swoją kampanię wyborczą i gdzie te finansowe rozliczenia można znaleźć. Ciekawe kto tak solidnie finansował wówczas i kto w następnych wyborach sypnie przysłowiowym groszem.
   HHHHmmm ciekawe zjawisko jeśli bilbordy były rzeczywiście jak piszą po 12 tysiaków, a w całym okręgu było ich mnóstwo, tym bardziej, że istnieją podobno jakieś limity.
   Zdaje się,że temat był, by interesujący dla panów w służbowych garniturach.

     • Zapewne piszesz o Total Opozite, Donaldku pozbawionym wsparcia Merkel i całej reszcie postkomonistach mieniących się obecnie patriotami.

     • Obywatel UE raczej obatel stan umysłu podobny , a i kłamstwem dorównuje . No cóż idiotów nie sieją sami się rodzą i stają się idiotami jak do szkoły było pod górkę i nie chciało się chodzić.

     • Trzeba być trendy tak jak bohaterscy patrioci Europy Tusk i reszta lewicowego g…na. Po angielsku to spend, przetłumacz sobie na niemiecki byś lepiej zrozumiał.

    • Zdaje się, że rozliczenie jest u Komisarza Wyborczego.
     Warto popatrzyć na zestawienie i na to jak ta paniusia swoją kampanię rozliczyła oraz porównać z rzeczywistością. Ciekawa lektura.

     • Jak mówią niektórzy to podobno były podobno rozklejane wielkie bilbordy w całym woj. za 12 tysiaków sztuka. Jak, by je policzyć to pewno niezła wychodzi sumka. Ciekawe skąd? Zastanawiają się jak to będzie w przyszłych wyborach za dwa latka, czy zrobią ściepkę na bolbordki za 12 tysiaków sztuka.

     • „Jak mówią – NIEKTÓRZY – to – PODOBNO – były PODOBNO rozklejane wielkie bilbordy w całym woj. za 12 tysiaków sztuka.”

      No właśnie ? NIEKTÓRZY ? i ? PODOBNO ? !!!!

 7. Media podały, że pani Porowska ma w województwie opolskim szefa który będzie kierował i jednocześnie nadzorował działalność opolskiej regionalnej struktury PiS.
  Szefem PiS-u w województwie opolskim został pan Janusz Strzałka, który zrobi porządek w opolskim PiS-ie.

 8. No i po Cebulowskiej i jej manii wielkości. Jedynym, który będzie tęsknił za jej gabarytami, to warszawski Sobol. Zawiedzone będą również jej lokalne podnóżki. Dziwi mnie jednak fakt przemilczenia jej degradacji i upadku przez lokalne, podobno niezależne media..,.

  • Nie tylko, że jedynym, który będzie tęsknił za jej gabarytami, to warszawski Sobol.
   kuku ryku zapomniało o wielbicielu lub wielbicielach z Klinika Nova.

 9. Nareszcie. Tego babsztyla nie dało się już ani oglądać, ani słuchać. I ten jej nieszczery grymas twarzy uśmiechem zwany. Podobno znajomych dobierała tylko Wreszcie poznał się na niej. wg stanu ich konta? Lans. lans i tylko lans. Brawo Prezes. Teraz może być tylko normalniej i lepiej.

 10. No cóż, nabrało się kredytów, to trzeba szukać majętnych „przyjaciół”. Ktoś musi finansować kosztowną kampanię. Tylko, czy się później o nich pamięta, czy też stanowią niewygodny i chętnie zapomniany balast?

 11. Niektórzy mówią, że ten medialny lans i lukr za wszelką cenę był obrzydliwy oraz jak wielu zauważa , że przyklejanie się do działalności innych nie jest dobrze widziane. Natomiast jest tak, że pycha i zakłamanie połączone z hipokryzją, które są błyszczące, hałaśliwe prowadzą zawsze do upadku. Dobro i prawda zwycięża. Decyzja Prezesa mądra i słuszna oddziela ziarno od plew.

 12. Pani Porowska, lepiej by było jakby Pani opowiedziała o swojej przyjaźni z Nowosielską. Zresztą takich przyjaźni pomiędzy PiS i opozycją jest u nas więcej. Zwykłych ludzi dzielą między sobą (w myśl zasady dziel i rządź), na pokaz wrogowie, a prywatnie wielcy przyjaciele. Obłuda polityków nie zna granic.

 13. Czas na porządki. Królową benzen city też wyborcy wkrótce pogonią. Rozdymane ego pani poseł kochającej K-K i Opole nareszcie wybuchło. Gruba idzie w odstawkę. Brawo.

 14. Pani Poruska traci na ważności. Blady strach padł na oczekujących wdzięczności „przyjaciół sponsorów”. Może wreszcie baba przestanie nawiedzać K-K, a szczególnie ZAK i te swoje farmazony chrzanić? Fałsz, mania wielkości i hipokryzja mają krótkie nogi.

 15. Masz racje jak pani przyjedzie do Kędzierzyna-Koźla, jak gdzieś mówiła to miasta mocno przez nią kochanego, które dość często nawiedza. Azoty także i widać od czasu do czasu jak kroczy na korytarzu i można się domyślać, że kieruje się do kierownictwa ( spotkania z załogą do dziś nie było), a potem w lokalnych mediach widzimy i słyszymy teksty wygłaszane na tematy ogólne.
  Spotkania z wyborcami jak nie było tak nie ma, a mowa przed kamerą i mikrofonem do wszystkich jest tego rodzaju: my zrobiliśmy, załatwiłam itp. Później w FB widzimy radosną i mocno twórczą działalność z pięknymi i kolorowymi fotkami, a wyborcom pozostaje z tej działalności zachwyt i klaskanie z szczęścia z donośnym okrzykiem huuuurrra!

 16. Po co to pitolenie o Szopenie? . Ona taka PiSowska, jak ja święty turecki. Koniunkturalistka i nic więcej. Pierwsza będzie głosować z opozycją gdyby Kaczyński chciał rozwalić ten sejm i ogłosić wcześniejsze wybory. Malowana lala boi się tego, jak diabeł święconej wody. Ona musi być posłem, a gdyby się udało, to nawet europosłem. Na nieezczęście dla niej żyją jeszcze świadkowie jej SLDowskiej działalności. Stąd też zapewne jej znajomość z kobietą o sztucznym uśmiechu. Stara miłość nie rdzewieje.

Skomentuj