„Prawo i Sprawiedliwość nie chce polexitu”. Violetta Porowska gościem Studia KK24.pl

41

– Wyjście Polski z Unii Europejskiej to wyłącznie wymysł opozycji – zapewnia poseł Prawa i Sprawiedliwości Violetta Porowska, z którą rozmawiamy po burzliwej sejmowej debacie w ostatni czwartek. Pytaliśmy także o możliwe obostrzenia w związku ze zwiększającą się liczbą przypadków COVID-19 i sytuację w lokalnych strukturach partii. Wideo:

41 KOMENTARZE

 1. PiS to spadkobiercy komuny i po komunie odziedziczyli skłonnośc do kłamstwa. Nie wierzcie w to co ta funkcjonariuszka PiS opowiada bo oni [patrząc ludziom w oczy potrafią wypowiadać najgorsze kłamstwa! Stara moskiewska szkoła!

 2. Ten byt kradnący mi powietrze do życia i nic nie wnoszący dla większości Polaków, nie ma pojęcia o czym mówi. Dobrze, że są takie wywiady pozwalające ludziom mówić i się obnażać. Pani jest w organizacji, w której NIC nie może, a wydaje się jej, że łapiąc się 2 różnych butów Prezesa jest kimś. A jemu nawet się splunąć nie che, tak gardzi, a gardzi najbardziej … Polakami…

 3. Rychu to to ja rozumię, mimika twarzy mówi że kłamie . Posłowie konfederacji mówią jasno i wyrażnie karakan chce nas skłucić z unią by wyjść. Obsadzić sądy, prokuraturę pisowcami. Walcz puzniej z nimi w sądzie powodzenia. A uni się to nie podoba.

 4. I kto by pomyślał że ona taka światowa i uczona, po tych wypowiedziach można przyjąć że na pamięć nauczyła się formułek prezesa. A tak z ciekawości co i komu chce załatwić w czasie wizyty w mieście?

  • Ponoć mówią, że od czasu do czasu bywa w ZAK. Po co to się domyślcie.
   Ludzie sobie przypominają jak zaczynała działalność w naszym mieście i w jakiej partii była wcześniej. Ludzie z SLD pamiętają i dziwią się, ze teraz jest w innej partii.

 5. Nieodżałowany Jan Sztaudynger napisał fraszkę która zwykle przychodzi mi na myśl po lekturze zjadliwych , niemerytorycznych komentarzy – ” Krytycy – impotentów wierną fotografią. Wiedzą co i jak – sami nie potrafią…” Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

  • ” Krytycy – impotentów wierną fotografią. Wiedzą co i jak – sami nie potrafią…”
   Jak ulał pasuje do bohaterów z PO, KO i reszty lewicy.

    • Jak czują się rodowici Niemcy mając 25% „inżynierów i lekarzy,” w swojej populacji wezwanych do nich przez byłą kanclerz Merkel. Nie są zachwyceni, bo socjał opłacony z ich podatków.

     • Statystyki wskazują coś innego.
      „Inżynierowie i lekarze” są zachwyceni socjałem zapewnionym przez rodaków Merkel.

   • Zacofany ciemniak powtórzy każdą bzdurę którą usłyszy od tego który go kupił za jego własne pieniądze. Szalejące ceny w sklepach to nie wina aktualnych rządzących tylko tych którzy o 6 lat walczą ze złodziejami i bandytami mordującymi niewinne kobiety i dzieci na granicy. Głupi i zacofany emeryt tego nie jest w stanie pojąć . Że nie jest wstanie kupić sobie przepustki do raju.

 6. Pani Poroska niech pani nie udaje zainteresowania sprawami mieszkańców K-K. Jedyne co panią tu ciągnie, to ZAK i ew. stanowiska dla tych co będą „osobiści pomagać” pani w czasie kampanii wyborczej.

  • Jest pytanie jak pani Porowska rozliczyła swoją kampanię wyborczą i gdzie te finansowe rozliczenia można znaleźć. Ciekawe kto tak solidnie finansował wówczas i kto w następnych wyborach sypnie przysłowiowym groszem.
   HHHHmmm ciekawe zjawisko jeśli bilbordy były rzeczywiście jak piszą po 12 tysiaków, a w całym okręgu było ich mnóstwo, tym bardziej, że istnieją podobno jakieś limity.
   Zdaje się,że temat był, by interesujący dla panów w służbowych garniturach.

Skomentuj