Prawo i Sprawiedliwość kończy kampanię prezydencką w Kędzierzynie-Koźlu. WIDEO

27

Kilkadziesiąt osób, wśród nich poseł Violetta Porowska, wicewojewoda opolska Teresa Barańska, a także radna miejska i szefowa PiS w Kędzierzynie-Koźlu, zebrało się dziś w Śródmieściu, aby podsumować i oficjalnie zakończyć kampanię wyborczą. Materiał wideo:

27 KOMENTARZE

  • Mobilizacja! Miasto 60 tys mieszkańców. Zmobilizowane 60 osób. Promil. Tyle ludzi sie nie wstydzi. Pruderyjny kraj. Wstyd pokazać pisiora…

  • A dla kogo? Dla platfusów? Ostał się taki ciemnogród tu jeszcze razem z opolem. Tylko wstyd przynoszą po każdych wyborach te mieściny. Podobało im się na zielonej wyspie za PO jak był taki dobrobyt i rudy tylko pasa kazał ludziom zaciskać. I dalej chcą siedzieć w tym szambie.

 1. Dobrze ,że już się kończy ten cyrk. Już nie można zdzierżyć tych steków kłamstw zwanych obietnicami wyborczymi rzucanymi ze strony t.z. kandydatów. Przerzucanie się coraz to idiotycznymi zapewnieniami, które i tak nie zrealizują. Te obrzydliwe obrzucanie się oskarżeniami, jednocześnie przechwałki czego to oni nie dokonali lub partie, z których się wywodzą jak np (500 plus, 13 emerytura, a nawet obiecana 14, 200 zł do emerytury za poród dziecka itd). Do tego jak by mogli to by się wzajemnie obrzucili kałem. Ludność zwana społeczeństwem nie lepsza. Przejęli zwyczaje od swych idoli, co skutkuje wzajemnym opluwaniem się jednocześnie sprzedając się za obiecanki. Cóż jacy politycy ,takie społeczeństwo. Jacy kandydaci, taki elektorat. Tak czy inaczej nie będzie dobrze jeśli wygra Duda to dalej PIS będzie forsował swój interes do tego Rydzyka i USA. Jeśli Trzaskowski jako przeciwnik (do tego za U.E. czyli interesy Niemców i Francji) ,złośliwie będzie im w tym przeszkadzał, co również odbije się na gospodarce. Czyli tak czy inaczej mamy przerąbane.

 2. Skończyli kampanię w taki sposób że stanęli Passatem (?) na długich światłach na obwodnicy pod stadionem Chemika. Z czwartku na piątek po 23.00. Jedni wypadli i wieszali banery z Dudą a inny wyciągnął spray i napisał na banerze Trzaskowskiego CWEL.
  Bardzo piękna kampania gratuluję. A filmik trafi na policję.

  • Widzę, że dobrą masz aparaturę dokonując na niej rejestracji obrazu po 23:00 i masz pewność że osoby będą roapoznawalne na tyle, by policjanci mogli z tego zrobić użytek.
   Na początku notatki po marce pojazdu umieściłeś jednak znak zapytania.
   To nie widać na filmiku czy to Passat, czy inny vauwej?

 3. Naliczyłem z 34 osoby w tym 3 operatorów kamero smartfonów
  Średnia wieku 58 bo Pani prowadząca obniżyła średnią.
  Całe szczęście że to już koniec
  Teraz proszę o oczyszczenie miasta z banerów i plakatów wszystkich kandydatów A jeśli tak nie będzie to niech odpowiednie służby się tym zajmą.
  Dajcie już łodzią poczuć normalnie A nie tylko polityka wszemobecna.

 4. Nie masz większych problemów w życiu. Sygnalista się znalazł. Zarzyj trochę paszy a nie stękasz.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj