Prawie ćwierć miliona bezpłatnych maseczek trafi do mieszkańców Kędzierzyna-Koźla

16

Aż 240 tysięcy jednorazowych maseczek chirurgicznych trafiło do Kędzierzyna-Koźla z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Będą dostępne bezpłatnie dla każdego chętnego mieszkańca miasta. 

Artykuły sanitarne zostały przekazane dla gminy za pośrednictwem Wojewody Opolskiego. Ich dystrybucją zajmą się rady osiedli. To właśnie do nich trzeba się zgłosić żeby odebrać darmowy przydział maseczek. Można to zrobić już od dzisiaj (05.05).

16 KOMENTARZE

 1. Ten Rząd tylko rozdaje a miał już dawno zbankrutować „pinedzy ni ma i nie będzie”- główny księgowy organizacji przestępczej.

  • Nie po to z naszych zapłacili narciarzowi grube miliony, żeby miały leżeć. I tak się do niczego nie nadają, więc co tam…

 2. Dobre, jak będzie można chodzić bez maseczek od 15.05, to rozdają, bo się zmarnują. Zbytek łaski. Czy wy nas macie za idiotów?

  • Bier jak dajo i nie stękaj. Baba z Rzeszowa, czy skądś tam, też brała butelki z napojem i stała się sławna, na cały kraj i okolice.

 3. Jak będą dawali po co najmniej 50 szt na osobę radzę przytulić, zwłaszcza jak komuś nie przelewa się. Wirus może nas wkrótce zaskoczyć nieprzyjemnie. Malkontentom przy okazji przypominam, że walka z każdym wirusem to wielka niewiadoma, bo zawsze istnieje (na szczęście mała) szansa mutacji wyjątkowo złośliwej. Nie tyle w rozprzestrzenianiu się co w skuteczności zabijania nosiciela, czyli nas.

 4. Czyli znani, a bezkarni truciciele planują zwiększenie benzenu w powietrzu.
  JESTEŚMY DOZGONNIE WDZIĘCZNI (z naciskiem na dozgonnie).
  DZIĘKUJEMY. DZIĘKUJEMY. DZIĘKUJEMY. DZIĘKUJEMY. DZIĘKUJEMY. DZIĘKUJEMY. DZIĘKUJEMY. DZIĘKUJEMY. DZIĘKUJEMY. DZIĘKUJEMY. DZIĘKUJEMY. DZIĘKUJEMY.DZIĘKUJEMY. DZIĘKUJEMY.

Skomentuj