Pracownicy urzędu miasta włączyli się do akcji „Szlachetna Paczka”. Dary trafią do rodziny z Kędzierzyna-Koźla

7

Już po raz szósty pracownicy magistratu włączyli się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”. Przez ostatnie tygodnie trwało zbieranie potrzebnych artykułów, które w „Weekend Cudów” trafią do wspaniałej rodziny z naszego miasta.

Tym razem adresatami „Szlachetnej Paczki” została cudowna mama i jej niepełnosprawny syn wymagający szczególnej opieki. Wszystko z listy potrzebnych rzeczy zostało zakupione i opuściło już magistrat. Wśród prezentów poza żywnością i środkami czystości, znalazło się również wyposażenie domu, jak kołdry i pościel, materiały szkolne, artykuły potrzebne do rehabilitacji oraz specjalne upominki w postaci bonów na ubrania.

„Weekend cudów” odbędzie się w dniach 10-11 grudnia. W tym czasie dary zostaną przekazane wybranej przez urzędników rodzinie z Kędzierzyna-Koźla.

7 KOMENTARZE

  1. Brawo! Jak na jednego z większych pracodawców w mieście przygotowanie paczki dla jednej rodziny uważacie za sukces i powód do dumyoraz chwalenia się? Katastrofa.

    • No jak mają przywieź? Przecież skład pusty, w środę powiedzieli że ekogroszek będzie za 2 tygodnie. Znowu jakiś przekręt. A w casto śmieci które nie osiągają temperatury za kosmiczne pieniądze.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj